- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Мережеве обладнання
- Пасивне мережеве обладнання
- Телекомунікаційні шафи
- Digitus
- Шафа DIGITUS 19" 4U Soho Pro 240 X 540 X 400 мм 60Kg (DN-49200)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Відео 1
- Фото
Шафа DIGITUS 19" 4U Soho Pro 240 X 540 X 400 мм 60Kg (DN-49200)
512964
Шафа DIGITUS Wall Mounting Unique, 19" 12U 600x600, RAL 9005Схожі товари
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Основні характеристики
| Тип | Настінна шафа |
| Додаткові характеристики | Ступінь захисту IP 20 |
Фізичні характеристики
| Навантаження, кг | 60 |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Особливості конструкції | Вентиляційні прорізи, Скляні двері |
| Матеріал | Сталь |
Додаткові характеристики
| Габарити (ВхШхГ), мм | 240х540х400 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Ключ – 2 шт., Шафа |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Туреччина |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 24x54x40 |
| Вага в упаковці, кг | 10 |
| Артикул | DN-49200 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Будь то вдома, в офісі або для розподільних щитів з обмеженим простором: з компактними рішеннями серії SOHO Pro шириною 483 мм (19") ви можете встановити свою мережу де завгодно. Настінна шафа висотою 4U, оснащена скляними дверцятами і кабельним вводом у верхній і нижній частині. Всередині встановлені дві пари оцинкованих профільних рейок 483 мм (19"), з чітким маркуванням висоти. Їх можна регулювати по глибині. Шафа являє собою міцну сталеву конструкцію з листового металу товщиною до 1,5 мм. Фарбування виконано у вигляді електростатичного порошкового покриття в сірому (RAL 7035) кольорі. Дверні петлі можна замінити. Мережеві шафи постачаються в розібраному вигляді в оптимізованій плоскій упаковці. Збірка здійснюється всього за кілька кроків і не представляє ніякої складності завдяки доданій покроковій інструкції.
Особливості
- Клас захисту IP20.
- Замикальні двері з безпечного скла.
- Кут відкриття дверей 200°.
- 1-точкове замикання на передніх дверях.
- Профільні рейки 483 мм (19"), встановлені спереду всередині корпусу, оцинковані.
- Профільні рейки 483 мм (19") регулюються по глибині.
- Листова сталь товщиною 1,1 - 1,5 дюйма з високою несучою здатністю, з порошковим покриттям.
- Кабельний ввід з пластиковою кришкою у стелі та підлозі.
- Вентиляційні отвори для активної та пасивної вентиляції.
- Максимальна глибина монтажу компонентів: 327 мм.
- Передні двері: скляні двері, одностороннє відкриття.
- Бічні панелі: з обох боків.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









