Київ
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 483267

Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4G

Товар закінчився

43 019 грн
У обране

Натисніть, аби збільшити

Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4Gфото
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4Gфото
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4Gфото
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4Gфото
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4Gфото
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4Gфото
Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4G

Характеристики Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4G

Основні характеристики
АртикулTS-832PXU-RP-4G
Штрихкод4713213518144
Кількість портів 1xPCIe Gen 2 (x2), 2 x SFP+, 2 х RJ-45, 4хUSB 3.2 Gen 1
Бездротові інтерфейсиEthernet 10/100 / 1000Мбіт / с
Слотів для дисків 8
Гарантія, міс. 24

Опис Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4G

Мережеве сховище QNAP

TS-832PXU-RP з мережевими портами 10 Гбіт/с SFP + і 2,5 Гбіт/с забезпечує високу пропускну здатність мережі для оптимізації спільної роботи в команді та доступу до файлів. Слот PCIe Gen 2 × 2 дозволяє встановити карту розширення QNAP, щоб розширити можливості пристрою. TS-832PXU-RP підтримує резервне копіювання і синхронізацію файлів, захист за допомогою моментальних знімків, а також служби резервного копіювання корпоративних облікових записів Google G Suite і Microsoft 365, забезпечуючи при цьому миттєве відновлення в разі потреби. У поєднанні з підтримкою хмарних шлюзів створення нового гібридного хмарного сховища стало ще простіше. TS-832PXU-RP також має резервне джерело живлення для забезпечення безперебійної роботи критично важливих додатків.

Доступ 10/2,5 Гбіт/c

TS-832PXU-RP оснащений двома мережевими портами 2,5 Гбіт/c RJ45, до яких підключаються існуючі кабелі CAT5e, при цьому швидкість мережі підвищується з 1 Гбіт/с до 2,5 Гбіт/с. Порти також підтримують транкінг для підвищення швидкості передачі даних до 5 Гбіт/с. За допомогою адаптера QNAP N-BASET/Multi-Gig USB 3.2 Gen 1 – 5GbE (назва моделі QNA-UC5G1T) або карт розширення PCIe 5 GbE (назва моделі QXG-5G1T-111C) можна підключити ноутбук або настільний комп'ютер до мереж 2,5 Гбіт/c спільно з TS-832PXU-RP. Так-же накопичувач TS-832PXU-RP оснащений вдумя вбудованими портами Gigabit Ethernet і двома високошвидкісними мережевими інтерфейсами на 10 Гбіт/с SFP +. Підтримує стандарт 10GbE, модель TS-832PXU-RP забезпечує виключно високу пропускну здатність. У поєднанні з підтримкою високої ємності сховища накопичувач TS-832PXU-RP ідеально підходить для центрів обробки даних завдяки вмінню працювати з великими об'ємами даних і забезпечувати найвищу швидкість передачі даних, а також для редагування відеофайлів великого розміру "на льоту", що не пересилаючи їх туди і назад між накопичувачем TS-832PXU-RP і настільними комп'ютерами.

SSD кеш і автотірінг

TS-832PXU-RP підтримує SSD-кешування, яке підвищує продуктивність для додатків вимогливих до показників IOPS, таких як віртуалізація. А технологія Qtier автоматично розподіляє найбільш затребувані даних між 3,5-дюймовими жорсткими дисками більшого об'єму і швидкими 2,5-дюймовими SSD або модулями M.2 SSD. У Qtier 2.0 реалізовано резервування простору на високошвидкісних SSD дисках, подібне кеш-пам'яті, для обробки пакетного введення-виведення в реальному часі, що значно збільшує продуктивність системи.

Багаторівневе резервне копіювання, доступ і синхронізація файлів

TS-832PXU-RP підтримує загальні протоколи обміну файлами SMB/CIFS, AFP і NFS для пристроїв Windows, Mac і Linux/UNIX. У поєднанні з утилітою Qsync (перетворює QNAP NAS в захищений високопродуктивний центр обробки даних для синхронізації файлів) будь долучення в мережевий накопичувач, стає доступним для всіх пов'язаних пристроїв, таких як комп'ютери, ноутбуки і мобільні пристрої. HBS (програма для резервного копіювання вбудована в операційну систему QTS) виконає резервне копіювання і синхронізацію даних між TS-832PXU-RP і іншим сховищем QNAP, віддаленим сервером або хмарним сховищем для аварійного відновлення. Вбудована технологія QuDedup значно підвищує ефективність і ступінь використання дискового простору в випадку зберігання кількох версій даних за рахунок дедуплікаціі даних резервного копіювання. Встановіть QuDedup Extract Tool на свій комп'ютер і відновите дедупліцірованние файли до їх початкового стану.

Qfiling і QSirch – ще зручніше, ще швидше

Додаток Qfiling допоможе правильно організувати архів накопичувача, класифікуючи файли за такими категоріями, як: зображення, відео, музика, документи, пошта, а повнотекстовий інструмент Qsirch швидко знайде для вас будь-які важливі документи, улюблені фотографії або відеозапису, особливо, якщо архів збирався тривалий час. Одного разу оцінивши додатки на практиці, вам більше не захочеться з ними розлучатися, позбавивши вас від нудних пошуків, зберігаючи при цьому безцінний час, яке ви з задоволенням присвятіть більш пріоритетним заняттям.

Захистіть важливі дані за допомогою миттєвих знімків

Миттєві знімки записують стан системи в будь-який час. Якщо виникає непередбачена ситуація, то можна повернутися до попереднього стану даних, записаному раніше в миттєвий знімок (снапшот). Диспетчер зберігання пропонує простий у використанні інструмент створення снапшотов, де можна виконувати резервне копіювання і відновлення дискових томів і LUN в будь-який момент часу, щоб запобігти втраті даних.

Будьте в курсі подій

Додаток Notification Center (Центр повідомлень) об'єднує системні події та оповіщення QTS всередині одного вікна для централізованої налаштування всіх повідомлень і системного журналу.

Рішення для відеоспостереження нового покоління

QVR Pro створює виділене, незалежне простір для зберігання даних відеоспостереження на TS-832PXU-RP і використовує переваги масштабованості і керованості сховища QTS. Рішення значно спрощує керування камерами, виділення місця для зберігання записів, перегляд картинки в реальному часі і відтворення архіву, а мобільний додаток QVR Pro Client забезпечує універсальний моніторинг каналів спостереження.

Відгуки та питання Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4G

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4Gфото
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4G
  • Все про товар
  • Характеристики
  • Опис
  • Відгуки
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4Gфото1
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4Gфото2
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4Gфото3
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4Gфото4
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4Gфото5
Мережеве сховище QNAP TS-832PXU-RP-4Gфото6