- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Комп'ютери
- HP
- Робоча станція HP Z2-G1i TWR (D0XW0ES)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 12
- Фото
Робоча станція HP Z2-G1i TWR (D0XW0ES)
640681
Телевізор Samsung 40F6000 (UE40F6000FUXUA)613952
Ноутбук ASUS Zenbook 14 UX3402VA-KP783 + Фірмовий чохол (90NB10G6-M017J0)681802
Смартфон TECNO Spark 40 PRO+ (KM7) 8/256Gb Nebula Black (4894947096334)Характеристики
Загальні характеристики
| Тип комп'ютера | Міні-ПК (nettop) |
| Серія | HP Pro Mini |
| Клас | Для дому, Для офісної роботи, Для програмування, Для навчання, Мультимедійний, Робоча станція |
Процесор
| Кількість процесорів | Однопроцесорний |
| Виробник процесора | Intel |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 265 (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 20 ядер/20 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,8-5,2 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,4-5,2 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,8-4,6 |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Система охолодження | OEM |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | SoC |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Виробник відеокарти | NVIDIA |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA Quadro P4000 |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Об'єм відеопам'яті | 24 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Оперативна пам'ять (макс. уст. об'єм) | 192 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 4 (вільних - 2) |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 1000 (NVME Gen4) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2 х 3.5" HDD, 3 х M.2 (вільно-2) |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мультимедіа
| Багатоканальний звук | 2.0 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3205 |
Мережеве підключення
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Технологія Wi-Fi | Ні |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Ні |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 3 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 6 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x USB 3.2 Type-C (Gen 2x2 up to 20 Gbps) |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | 2 x DisplayPort 1.4 |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 х RJ-45 |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Блок живлення
| Блок живлення | 700 Вт |
Корпус
| Основний колір | Чорний |
| Форм-фактор | Tower |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Фізичні характеристики
| Підсвічування | Ні |
| Загальна ширина виробу, мм | 175 |
| Загальна довжина виробу, мм | 388 |
| Загальна висота виробу, мм | 426 |
| Вага, кг | 8,6 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Провідна клавіатура, Провідна миша, Системний блок |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Чехія |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x49x59 |
| Вага в упаковці, кг | 14,05 |
| Артикул | D0XW0ES |
| Штрихкод | 199764975324 |
| Додатково | Робочі станції HP , Неттопи HP, Неттопи на процесорі Intel, Комп'ютери на Windows 11, Комп'ютери на 1 ТБ |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Переосмислена продуктивність основної робочої станції Відкрийте для себе новий рівень продуктивності для професійних робочих процесів
Робоча станція HP Z2 Tower AI була перероблена для підтримки висококласної графіки та безперебійної роботи одно- та багатопотокових програм для швидкого моделювання, симуляції та рендерингу. Користуйтеся простотою розширення для оновлення, коли потреби змінюються.
Перероблена продуктивність. Вдосконалене охолодження
Використовуйте всю потужність процесора Intel Core Ultra в інтенсивних багатопотокових програмах. Інтелектуальне управління вентиляторами регулює їхню швидкість у режимі реального часу. Нова решітчаста вентиляція оптимізує приплив повітря.
Створена для розширення. Потужність для зростання
Потрібно оновити графіку? Збільшити обсяг пам'яті або сховища? Додати спеціалізовані PCIe-карти? Завдяки можливості розширення та доступу без інструментів ви можете легко модернізувати та додавати компоненти у міру зростання потреб. Добре підходить для стійкових середовищ, тепер поміщається 1 одиниця в стійку 4U.
Потужні робочі процеси з прискоренням штучного інтелекту
Прискорюйте виведення та розробку штучного інтелекту. Швидше повторюйте та вирішуйте проблеми на своєму локальному пристрої за допомогою графічного процесора NVIDIA RTX PROTM 6000 Blackwell Workstation Edition. Вбудований NPU ефективно виконує завдання, пов'язані з продуктивністю.
Захист за допомогою HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business створює надійний захист, що завжди працює та забезпечується на апаратному рівні. Від BIOS до браузера, над, в і під ОС, ці постійно вдосконалювані рішення допомагають захистити ваш ПК від сучасних загроз.
HP Smart Sense
HP Smart Sense інтелектуально оптимізує управління тепловим режимом та енергоспоживанням вашого ПК на основі вашого використання. Виберіть режим високої продуктивності під час виконання складних завдань, щоб максимізувати продуктивність.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



