Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Кліматична техніка
- Радіатори опалення
- Kermi
- Радіатор сталевий Kermi Plan-V PTV 22 тип 300x1800 мм Therm-X2 2050 Вт

Радіатор сталевий Kermi Plan-V PTV 22 тип 300x1800 мм Therm-X2 2050 Вт
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Радіатор сталевий Kermi Plan-V PTV 22 тип 300x1800 мм Therm-X2 2050 Вт
Код товару:
523965Код скопійовано
Товар закінчився
10 999 ₴
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 60 місяців Детальніше
В наявності схожі товари
472916
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 22 500X1100 1694 ВтРадіатор сталевий Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 22 500X1100 1694 Вт
11 266₴
11 209₴
472922
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Profil-K FK0 22 500X1100 1694 ВтРадіатор сталевий Kermi Therm-X2 Profil-K FK0 22 500X1100 1694 Вт
11 437₴
472947
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 22 500X400 616 ВтРадіатор сталевий Kermi Therm-X2 Profil-V FTV 22 500X400 616 Вт
6 958₴
6 923₴
Показати ще
Схожі товари
Радіатори опалення Kermi
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Панельний |
| Тип підключення | Бічне, Бічне, нижнє, Нижнє |
| Модель | PTV220301801R2K |
| Тип панельного радіатора | 22 |
| Тип монтажу | Настінний |
| Призначення | Для дому, Для квартири |
Фізичні характеристики
| Матеріал | Сталь |
| Загальна висота виробу, мм | 305 |
| Довжина, мм | 1805 |
| Площа обігріву, кв.м | 16 |
| Вага, кг | 33,4 |
| Тиск, бар | 10 |
| Колір | Білий |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 1805х305х102 |
| Тепловіддача при Т = 70ºС, Вт | 2050 |
| Розміри секції (ВхШхГ), мм | Н/д |
| Діаметр введення, мм | 3/4" |
| Вага секції, кг | Н/д |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 60 |
| Країна-виробник | Німеччина |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 11x31x184 |
| Вага в упаковці, кг | 31 |
| Артикул | PTV220301801R2K |
| Штрихкод | 4037486200248 |
| Додатково | Панельні радіатори із сталі , Панельні радіатори з боковим підключенням , Панельні радіатори з нижнім підключенням , Сталеві радіатори Kermi, Сталеві радіатори з нижнім підключенням, Сталеві радіатори 22 тип, Радіатори Kermi тип 22 |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Сталеві радіатори Kermi якнайкраще підходять для опалення приватного будинку
Радіатори Kermi по праву є лідерами ринку шляхом найширшого вибору розмірів, бічних та нижніх підключень радіаторів опалення для котеджів, будинків та інших індивідуальних систем опалення.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Радіатор сталевий Kermi Plan-V PTV 22 тип 300x1800 мм Therm-X2 2050 Вт












Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





