- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Комп'ютери
- HP
- Рабоча станція HP Z2-G9 TWR (8T1H8EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 12
- Фото
Рабоча станція HP Z2-G9 TWR (8T1H8EA)
673943
Системний блок 2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12671)675073
Робоча станція DELL Pro Max (BTO108_FCT2250)Характеристики
Загальні характеристики
| Тип комп'ютера | Системний блок |
| Серія | HP Z2 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для дизайнерів, Для дому, Для офісної роботи, Для програмування, Для роботи, Для навчання, Для Фотографів, Ігровий, Робоча станція |
Процесор
| Кількість процесорів | Однопроцесорний |
| Модель процесора | Intel Core i9-14900K (Raptor Lake Refresh) |
| Кількість ядер процесора | 24 ядра / 32 потоки |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-6,0 |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Система охолодження | OEM |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel W680 |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA RTX 4000 Ada |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Об'єм відеопам'яті | 20 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 4800 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оперативна пам'ять (макс. уст. об'єм) | 192 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 4 (вільних - 3) |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 2000 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1x2.5" HDD, 3 х M.2 (вільно-1) |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мультимедіа
| Багатоканальний звук | 1.0 |
| Аудіоконтролер | ALC3205-VA2-CG |
Мережеве підключення
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 3 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 6 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | 2 x DisplayPort 1.4 |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Аудіопорти | Вхід для мікрофона/лінійний вхід mini-jack 3.5 mm, Вихід для навушників/ лінійний вихід mini-jack 3.5 mm, Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 х RJ-45 |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Блок живлення
| Блок живлення | 700 Вт |
Корпус
| Основний колір | Чорний |
| Форм-фактор | Tower |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
Фізичні характеристики
| Підсвічування | Ні |
| Загальна ширина виробу, мм | 169 |
| Загальна довжина виробу, мм | 385 |
| Загальна висота виробу, мм | 356 |
| Вага, кг | 6,2 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель живлення, Провідна клавіатура, Провідна миша, Системний блок |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Чехія |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 52x29x48 |
| Вага в упаковці, кг | 10,75 |
| Артикул | 8T1H8EA |
| Штрихкод | 199485603896 |
| Додатково | Робочі станції HP , Системні блоки з Wi Fi, Комп'ютери на Windows 11 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Pro-power. Сьогодні і завтра
Відкрийте для себе абсолютно новий рівень продуктивності для вашого професійного робочого процесу. Вежа Z2 розроблена для безперебійної роботи багатопотокових додатків для швидкого рендеринга, симуляції і тепер ще й трасування променів в реальному часі. А коли ваші вимоги зміняться, у вас буде вражаюча можливість розширення для модернізації.
Ваш новий еталон потужності для початкового рівня робочих станцій
Розроблений для нульового дроселювання, щоб ви могли виконувати рендеринг, симуляцію і трасування променів в реальному часі без перегріву або затримок.
Створений для розширення. Потужність для зростання
Завдяки можливості розширення і доступу без інструментів ви можете легко модернізувати і додавати компоненти у міру зміни ваших потреб.
Сертифікація ISV
Працюйте з упевненістю, знаючи, що ваш ПК сертифікований для використання з провідними програмними додатками, що гарантує максимальну продуктивність.
Windows 11
Працюйте де завгодно без шкоди для продуктивності або безпеки з Windows 11 на базі технології HP для спільної роботи та підключення.
Процесор Intel Core i9
Отримайте високу продуктивність для інтенсивних завдань, таких як рендеринг і редагування відео, з процесором Intel Core i9.
Компактний функціональний дизайн
Приголомшливий новий дизайн з передніми і задніми виступами дозволяє легко переміщати систему з одного місця в інше.
Доступ без інструментів
Розвивайте свою роботу. Розвивайте своє обладнання. Завдяки зсувній кришці, яка не вимагає інструментів, ви можете легко отримати доступ до внутрішніх компонентів і налаштувати Z відповідно до своїх потреб.
Управління тепловим режимом
Інноваційна конструкція забезпечує охолодження і безшумну роботу компонентів обладнання, незалежно від того, наскільки інтенсивно ви його використовуєте. Ви можете з упевненістю експлуатувати свою систему при максимальному навантаженні 24/7.















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






