Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Велика побутова техніка
- Пральні машини
- INDESIT
- Пральна машина Indesit OMTWSA51052W

Пральна машина Indesit OMTWSA51052W
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 1
- Фото
11 299 ₴
Пральна машина Indesit OMTWSA51052W
Код товару:
754461Код скопійовано
Є в наявності
11 299 ₴
+ 113 ₴
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати сьогодні з 8:00
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
199 ₴
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 міс. Детальніше












Ключові особливості
Схожі товари
Пральні машини INDESIT
Пральна машина Indesit IM600MYTIMEUA 11 222 ₴
Бренди
Можливо, вас зацікавить
Пральна машина Indesit IM640MYTIMEUA 11 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | OMTWSA51052W |
| Вид | Автомат |
| Розмір | Вузькі 32-47 см |
| Вид прання | Водою |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Індикація | Індикатор блокування дверцят, Індикатор часу, що залишився, Індикація етапів програми |
| Мова інтерфейсу | Англійська |
Показники ефективності
| Клас прання | A |
| Клас віджимання | C |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Споживання електроенергії, кВт/рік | 148 |
| Річне споживання води | 7550 л |
Програми та технології
| Функції та можливості | Контроль дисбалансу, Контроль піноутворення, Функція відкладеного старту |
| Технологія | Water Balance Plus |
| Кількість програм | 16 |
| Основні програми | Швидке прання, Віджимання+слив, Полоскання + віджим |
| Програми за типом білизни | Білі речі, Синтетика, Змішане прання, Спортивний одяг, Прання вовни, Бавовна, Шовк, Еко-бавовна |
| Діапазон температур прання,°С | 20, 30, 40, 60 |
| Захист | Захист від дітей |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Регульовані ніжки |
| Тип керування | Механічне |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Відчинення дверцят | Ліве |
| Максимальне завантаження, кг | 5 |
| Максимальне завантаження при сушінні, кг | Без сушки |
| Рівень шуму при пранні, дБ | 59 |
| Рівень шуму при віджиманні, дБ | 76 |
| Швидкість віджиму, об/хв | 1000 |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), см | 85х59,5х42,5 |
| Вага, кг | 60 |
Додаткові характеристики
| Додаткові опції | Вибір швидкості віджиму, Вибір температури прання, Відкладений старт, Старт/Пауза |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Пральна машина |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Польща |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 88x48x64 |
| Вага в упаковці, кг | 61,3 |
| Артикул | OMTWSA51052W |
| Штрихкод | 8690842873102 |
| Додатково | Пральні машини 5 кг , Дешеві пральні машини , Пральні машини INDESIT 5 кг , Вузькі пральні машини INDESIT , Пральні машинки глибиною до 40-45 см |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Три швидких цикли для повного завантаження
Змішані речі, бавовна 60°C та бавовна 40°C: з трьома циклами для повного завантаження, що тривають від 45 до 59 хвилин, ваш кошик для брудних речей завжди буде швидко звільнятися.
Відкладений старт
Відкладений старт дозволяє розпочати прання навіть коли вас немає вдома. Просто завантажте білизну, додайте пральні засоби та налаштуйте час початку прання. Про решту подбає пральна машина.
Блокування
Функція блокування допоможе уникнути випадкового використання панелі керування. Ваш цікавий малюк більше не зможе відкрити пральну машину або змінити налаштування на панелі управління під час прання.
Спорт
Програма "Спорт" забезпечить неперевершені результати у пранні спортивного одягу.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Пральна машина Indesit OMTWSA51052W
























Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення