- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Комп'ютери
- HP
- Неттоп HP Pro 400-G9 Mini (9H6W6ET)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 12
- Відео 1
- Фото
Неттоп HP Pro 400-G9 Mini (9H6W6ET)















727635
Неттоп HP EliteDesk 8-G1i Mini (5M9Z9EA)Характеристики
Загальні характеристики
| Тип комп'ютера | Міні-ПК (nettop) |
| Серія | HP Pro Mini |
| Клас | Для дому, Для офісної роботи, Для роботи, Для навчання |
Процесор
| Кількість процесорів | Однопроцесорний |
| Модель процесора | Intel Core i5-14500T (Raptor Lake Refresh) |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер / 20 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,2-4,8 |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Система охолодження | OEM |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel Q670 |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 4800 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оперативна пам'ять (макс. уст. об'єм) | 64 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає, 1x2.5" (HDD/SSD) |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мультимедіа
| Багатоканальний звук | Ні |
Мережеве підключення
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 3 x USB 3.1 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type-C (Gen 2x2 up to 20 Gbps) |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI 2.1 |
| Порт DisplayPort | 2 x DisplayPort 1.4 |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 х RJ-45 |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Блок живлення
| Блок живлення | 90 Вт |
Корпус
| Основний колір | Чорний |
| Форм-фактор | Mini |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
Фізичні характеристики
| Підсвічування | Ні |
| Загальна ширина виробу, мм | 177 |
| Загальна довжина виробу, мм | 175 |
| Загальна висота виробу, мм | 34 |
| Вага, кг | 1,42 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Неттоп, Провідна клавіатура, Провідна миша |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Таїланд |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 13x23x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,86 |
| Артикул | 9H6W6ET |
| Штрихкод | 199251716386 |
| Додатково | Міні ПК на Intel Core i5, Неттопи HP, Неттопи на процесорі Intel, Комп'ютери на Windows 11 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Міні-ПК комерційного класу, який підходить для роботи будь-де
ПК HP Pro Mini 400 надає користувачам продуктивність промислового рівня, безпеку та гнучкі можливості розгортання, необхідні для невеликих варіативних робочих просторів. Цей надійний ультракомпактний ПК, оснащений процесором Intel і забезпечений постійною системою захисту, якій ви можете довіряти, підходить для роботи як у великих компаніях, так і в підприємствах малого й середнього бізнесу.
Універсальні порти Flex для простого розширення
Налаштуйте свій ПК Mini по-своєму або розширте його функціональні можливості за допомогою універсальних портів для підключення обладнання попередніх версій або засобів для дотримання політики "чистого столу".
Захищено з HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business гарантує апаратно посилений, завжди активний і надійний захист.
Найновіший багатоядерний процесор Intel
Підберіть процесор для HP Pro Mini 400 таким чином, щоб отримати ідеальне поєднання потужності, високої продуктивності та ціни. Завдяки новітньому процесору Intel ви зможете виконувати багато завдань плавно й надійно завдяки кільком обчислювальним ядрам, що дозволяють розподілити роботу.
Удосконалене бездротове підключення
Отримуйте високу якість зв’язку, навіть підключившись до бездротових мереж із великою кількістю користувачів, за допомогою швидкого й надійного бездротового з’єднання. Модуль бездротової локальної мережі Wi-Fi 6E в Pro Mini 400 з гігабітною швидкістю передавання даних підтримує бездротову локальну мережу HP Extended Range Wireless LAN.
Автоматичне відновлення мікропрограми після атак
Атака на мікропрограму може повністю вивести комп’ютер із ладу. Компанія HP створила BIOS із функцією самовідновлення, яка захищає комп’ютер від зловмисників. Технологія HP Sure Start 7-го покоління автоматично виправляє помилки в BIOS, спричинені зловмисним програмним забезпеченням, руткітами і пошкодженнями.
Робота без завад
Повністю інтегровані й автоматизовані функції екосистеми HP BIOSphere 6-го покоління забезпечують високу продуктивність комп’ютера та мінімізують простої. Автоматичні оновлення та перевірки безпеки гарантують додатковий захист комп’ютерів.
Windows 11
Працюйте безпечно й продуктивно звідусіль завдяки ОС Windows 11 і технологіям HP для підключення та співпраці.



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення