Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Комп'ютери
- HP
- Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (9M9J4AT)

Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (9M9J4AT)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 12
- Фото
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (9M9J4AT)
Код товару:
662370Код скопійовано
Товар закінчився
32 146 ₴
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 міс. Детальніше
В наявності схожі товари
727635
Неттоп HP EliteDesk 8-G1i Mini (5M9Z9EA)Неттоп HP EliteDesk 8-G1i Mini (5M9Z9EA)
63 231₴
63 015₴
Показати ще
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип комп'ютера | Міні-ПК (nettop) |
| Серія | HP 260 |
| Клас | Для офісної роботи, Для роботи, Для навчання |
Процесор
| Кількість процесорів | Однопроцесорний |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,6 |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Система охолодження | OEM |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xе |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оперативна пам'ять (макс. уст. об'єм) | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1x2.5" (HDD/SSD), 1xSATA, 2хM.2 (вільний-1) |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мультимедіа
| Багатоканальний звук | 1.0 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3205 |
Мережеве підключення
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 3 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.1 Type C (Gen 2 up to 10Gbps) |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI v1.4b |
| Порт DisplayPort | 1 x DisplayPort 1.4a |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 х RJ-45 |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Блок живлення
| Блок живлення | 65 Вт |
Корпус
| Основний колір | Чорний |
| Форм-фактор | Mini |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
Фізичні характеристики
| Підсвічування | Ні |
| Загальна ширина виробу, мм | 177 |
| Загальна довжина виробу, мм | 175 |
| Загальна висота виробу, мм | 34 |
| Вага, кг | 1,42 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель живлення, Неттоп, Провідна клавіатура, Провідна миша |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 13x23x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,59 |
| Артикул | 9M9J4AT |
| Штрихкод | 199251716355 |
| Додатково | Міні ПК на Intel Core i5, Неттопи HP, Неттопи на процесорі Intel, Комп'ютери на Windows 11 |
Показати всі характеристики
Інструкції
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Недорогий настільний ПК для комерційного використання
Настільний комп’ютер HP Pro Mini 260 надає користувачам продуктивність і функції бізнес-класу в компактному корпусі. Цей ПК оснащений найновішим процесором Intel і пропонує різноманітні функції, які відповідають повсякденним потребам вашої компанії.
Продуктивність бізнес-класу
Оцініть продуктивність під час виконання повсякденних завдань із найновішим процесором Intel і кількома варіантами збереження.
Необхідні можливості підключення
Найновіший модуль Wi-Fi 6E для бездротової локальної мережі забезпечує надійне та швидке з’єднання, що допомагає задовольняти потреби вашої компанії.
Універсальна інтеграція
Компактний корпус комп’ютера Mini з варіантами кріплення дає змогу раціонально облаштувати робочий простір.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (9M9J4AT)














Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






