₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- ACER
- Моноблок 23.8" ACER Aspire C24-1800 (DQ.BLFME.00R)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 9/1
- Опис
- Аксесуари 4
- Відео 1
- Фото
Моноблок 23.8" ACER Aspire C24-1800 (DQ.BLFME.00R)
755362
Моноблок 23.8" Acer Aspire C24-2G (DQ.BRRME.002)743880
Моноблок 27" Acer Aspire C27-2G (DQ.BRSME.001)755361
Моноблок 23.8" Acer Aspire C24-2G (DQ.BRRME.003)529423
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M63 (M63v03)529431
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M63 (M63v07)Схожі товари
Моноблоки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для роботи |
| Серія | ACER Aspire |
Дисплей
| Діагональ екрана | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Тип підсвічування екрана | LED-підсвічування |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core i3-1305U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 5 ядер / 6 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,6-4,5 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 - XXXX МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1x2.5" HDD, 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel SoC Platform |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Вбудовані динаміки | Стереодинаміки |
| Виробник акустики | DTS Audio |
| Формат акустики | 2.0 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.0 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI v1.4b |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 65 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Загальна висота виробу, мм | 405,24 |
| Загальна ширина виробу, мм | 540,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 37,3 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Бездротова клавіатура чорна, Бездротова миша чорна, Документація, Моноблок |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 52x19x63 |
| Вага в упаковці, кг | 6,4 |
| Артикул | DQ.BLFME.00R |
| Штрихкод | 4711121317286 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Моноблок непогана альтернатива звичайному ПСішнику у біль колмпактному корпусі. Обрав його, бо до ноутбуків так і не зміг звикнути, а працювати потрібно. Цей асер виявися швидким, та продуктивним, хоча укомплектований лише ай3 процесором. Дисплей у ньгого великий та яскравий, не мерехтить тому очі майже не втомлюються. Зі стандартними офісними завданнями справляється легко. Навіть ігри на середніх налаштуваннях гарне тягне.
Гарний моноблок. Вигляд має непоганий, тонкий корпус та мінімальні рамки по бокам екрана. Екран великий, з якісною та яскравою картинкою на ньому. Продуктивність цього моноблока непогана як для офісного використання, він гарно справляється з текстовими редакторами та таблицями. Також має при собі доволі багато вбудованої пам'яті для зберігання усіляких файлів.
Сборка отличная, экран 23,8 дюйма радует. Цвета яркие, а разрешение Full HD дает возможность наслаждаться фильмами и видео. Я стал больше смотреть стримов и сериалов, мне кажется, из-за того, как приятно это делать на таком экране. Клавиатура и мышка которые в комплекте удобные и приятные в использовании, а сам моноблок работает почти безшумно, что очень важно для домашнего использования.
Простий і продуктивний моноблок. Хороша комплектація з бездротовою мишкою та клавіатурою. Велика діагональ, зручно працювати та дивитися фільми. Фулл хд роздільна здатність, з картинкою все видно добре і чітко, кольори приємні і яскраві. Оперативки звичайно замало для нинішніх пк, але для базових завдань достатньо. Є ссд що додає продуктивності + інтелівський процесор які я люблю.
здесь есть динамики встроеные или нужно подключать что-то дополнительно?
Доброго дня, Станіславе. Так, у цьому моніторі є вбудовані стереодинаміки, що дозволяють отримувати звук без необхідності підключення зовнішніх акустичних систем.
Відео
Опис
Aspire C Intel
Для безкомпромісної продуктивності вибирайте моноблок Aspire серії C, адже він містить найновіші процесори Intel, графічну карту та безліч можливостей надшвидкого під’єднання. Пристрій має вишуканий вигляд та ергономічний дизайн і пропонує серйозну потужність для вашої домашньої робочої станції.

Безкомпромісна ефективність
Досягайте нових рівнів ефективності з найновішими процесорами Intel Core та графічною картою NVIDIA, що задовольнять усі ваші потреби завдяки блискавичній пам’яті та твердотільному диску.

Ваш ПК може більше
Процесори Intel Core максимізують реальні показники продуктивності та співпраці завдяки ще більшій потужності, яка необхідна для багатозадачності й виконання завдань.

Прискорте свій ПК
Графічна карта NVIDIA, яка підходить для роботи й ігор, забезпечує потужність, необхідну для вдосконалення обчислень і максимального використання можливостей вашого ПК.

Забезпечення всіх з’єднань
Насолоджуйтеся швидким, надійним з’єднанням із Wi-Fi 6E. Aspire серії C також має Bluetooth 5.2 і повнофункціональний інтерфейс Thunderbolt 4 та підтримує широкий ряд варіантів з’єднання для всіх ваших периферійних пристроїв.

Оптична чіткість
Моделі Aspire C із різноманітними розмірами дисплеїв і варіантами роздільної здатності мають вузькі рамки та неймовірне співвідношення розмірів дисплея і корпуса, екран із можливістю нахилу (від -5 до 25°) і технологію Acer BlueLightShield для комфортного перегляду.

Конфіденційні відеовиклики
Завдяки вебкамері Super HD на 5 МП та двом стереомікрофонам залишайтеся на зв’язку з друзями та родиною так, ніби вони поряд. Крім того, зберігайте приватність особистого життя: зручний затвор для вебкамери забезпечить вам спокій.

Яскравий вигляд
Тонкий Aspire C з ергономічним і мінімалістським дизайном забезпечує виняткову економію місця та можливості впорядкування кабелів – він сумісний із VESA, його можна легко монтувати на стіні, щоб використати простір на максимум без відволікаючих чинників.

Acer EyeSense
Ваш пристрій може виявляти присутність, увагу та наміри користувача в реальному часі, що дозволяє покращити цифрову якість життя. Пристрій має такі розумні функції, як автоматичне затемнення екрана, заміна зображення з камери, аватари тощо, а з технологією Acer EyeSense він став ще розумніший.

Захистіть свою конфіденційність
Автоматично блокуйте комп’ютер, коли сторонні користувачі спробують скористуватися вашим пристроєм. У разі виявлення шпигунів ви також отримаєте сповіщення, щоб захистити свою конфіденційність.

Енергоефективність
Покращуйте енергоефективність невимушено й непомітно. Яскравість екрана зменшиться, коли ви відійдете від екрана, і збільшиться, коли ви повернетеся.

Персоналізовані аватари
Приєднуйтеся до зустрічі із власним аватаром залежно від вашого настрою або особистості.
























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











