- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- Gigabyte
- Ноутбук Gigabyte AORUS 17 BSF-H3KZ654SD (AORUS 17 BSF-H3KZ654SD)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 13
- Відео 1
- Фото
Ноутбук Gigabyte AORUS 17 BSF-H3KZ654SD (AORUS 17 BSF-H3KZ654SD)

















696127
Ноутбук GIGABYT Gaming A16 (GAMING_A16_3THK3UA894SD)696126
Ноутбук GIGABYTE AERO X16 (AERO_X16_1TH93UAC94AH)696137
Ноутбук GIGABYTE Gaming A16 (GAMING_A16_CWHI3UA864SD)Схожі товари
Ноутбуки Gigabyte
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Технології екрана | Dolby Vision, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,9 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: НД |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 2 up to 10Gbps), 1 х Thunderbolt 4 (Power Delivery) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | 1 x miniDisplayPort |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (3 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,8 |
| Загальна ширина виробу, мм | 398 |
| Загальна довжина виробу, мм | 293 |
| Загальна висота виробу, мм | 21,8 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 99 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 240W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З Thunderbolt, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Суперпортативний ігровий ноутбук
Новий AORUS 17 оснащений процесором Intel Core i7-13620H 13-го покоління і графічним процесором NVIDIA GeForce RTX 4070 з максимальним рівнем TGP. Технологія MUX switch забезпечує вищу частоту кадрів, а стриманий дизайн передає якість і продуктивність, домінуючи в ігровому світі.

Вражаюча чіткість і плавні візуальні ефекти
Насолоджуйтеся чіткою і точною графікою завдяки екрану AORUS 17 з високою роздільною здатністю і високою частотою оновлення, в якому ідеально збалансовані зображення QHD 240 Гц і плавність. Вбудована широка колірна гама забезпечує яскраве зображення, даючи змогу оцінити красиву графіку під час гри.

Неперевершена швидкість для геймерів і творців
Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX 40 Series Laptop забезпечують роботу найшвидших у світі ноутбуків для геймерів і творчих людей. Створені на базі ультраефективної архітектури, вони забезпечують квантовий стрибок у продуктивності за допомогою DLSS 3 з підтримкою ШІ та дають змогу створювати реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів. Крім того, набір технологій Max-Q оптимізує продуктивність системи, енергоспоживання, час автономної роботи та акустику для максимальної ефективності.

Новітній процесор 13-го покоління Intel Core i7-13620H
AORUS 17 оснащений 10-ядерним процесором Intel Core i7 серії H 13-го покоління, що включає 6 продуктивних і 4 ефективних ядра, що забезпечує стабільну роботу в багатозадачному режимі або в іграх з високими вимогами до продуктивності.

Технологія MUX Switch
Новий перемикач MUX дає змогу геймерам перемикатися між режимами роботи відеокарти для підвищення продуктивності. Простий інтерфейс GIGABYTE Control Center дає змогу користувачеві однією кнопкою переключитися на виведення дискретної відеокарти на екран, що значно підвищує продуктивність в іграх.

Охолодження WINDFORCE Infinity
Завдяки ексклюзивній технології охолодження WINDFORCE Infinity, ультратонкі лопаті вентилятора забезпечують більший простір для забору повітря. Використання матеріалів із високою теплопровідністю підвищує ефективність охолодження, розкриваючи потужну продуктивність CPU і GPU в тонкому ноутбуці та зберігаючи комфорт під час роботи. WINDFORCE Infinity забезпечує прохолоду під час ігор.

6 теплових трубок
6 вбудованих теплових трубок швидко відводять тепло від CPU, GPU і VRAM до випускних отворів, забезпечуючи високу стабільність роботи.

3 потужні вентилятори
3 потужні вентилятори 12 В безперервно втягують холодне повітря і виводять внутрішнє тепло.

Тонкість лопатей 0,2 мм
Товщина кожної лопаті вентилятора становить лише 0,2 мм. Зменшення товщини на 50% підвищує їхню щільність і збільшує площу забору повітря, забезпечуючи кращий повітряний потік. Потужна аеродинаміка особливої криволінійної конструкції лопатей створює потужніший повітряний потік і забезпечує небачене раніше охолодження.

Ультратонкі радіаторні ребра товщиною 0,15 мм
300 охолоджувальних ребер розподілені навколо 4 вихлопних отворів. Збільшення площі ребер на 103% прискорює охолодження.

Відлуння безодні
Таємничий дизайн Echoes of the Abyss у поєднанні з чіткими лініями розширює просторовий дисонанс дизайну. Товщина корпусу становить лише 21,8 мм. Дизайн спрощує складне. Разом з RGB-ефектами він передає відчуття моди в будь-якому сценарії.

Точні кнопки
Насолоджуйтесь тактильною віддачею від кожної команди, що вводиться, завдяки ходу клавіш до 2,0 мм. Кожне натискання клавіші точно сприймається, дозволяючи вам насолодитися напруженістю бою.

Догляд за очима
Ексклюзивна технологія GIGABYTE AI Eye Care автоматично регулює яскравість екрана під час роботи в різних умовах освітлення. AI Eye Care захищає ваші очі та знижує стомлюваність!

Більше можливостей
Комплексні порти підтримують до 3 зовнішніх моніторів із роздільною здатністю до 4K одночасно. Розширюйте периферію без шкоди для будь-якого пристрою.
Thunderbolt 4
Високошвидкісна технологія передавання даних нового покоління Thunderbolt 4 забезпечує швидкість 40 Гбіт/с, що вдвічі перевищує пропускну здатність попередніх поколінь. Нехай швидкість підвищить продуктивність і якість життя!
































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення