- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DREAM MACHINES
- Ноутбук DREAM MACHINES RG5050-17 (RG5050-17UA25)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 45
- Відео 1
- Фото
Ноутбук DREAM MACHINES RG5050-17 (RG5050-17UA25)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки DREAM MACHINES
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake Refresh |
| Модель процесора | Intel Core i9-14900HX (Raptor Lake Refresh) |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 32 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,2-5,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 2 ТБ (SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | microSD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 2500 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2хUSB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Sound Blaster Studio+ |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Dream Cooling |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,8 |
| Загальна ширина виробу, мм | 397 |
| Загальна довжина виробу, мм | 265,1 |
| Загальна висота виробу, мм | 28,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53,35 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 230W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 37x11x57 |
| Вага в упаковці, кг | 4,79 |
| Артикул | RG5050-17UA25 |
| Штрихкод | 5902721337883 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великим екраном, Ігрові ноутбуки 17 дюймів, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Акції на ноутбуки, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB
Графічні процесори GeForce RTX 50 для ноутбуків на базі NVIDIA Blackwell відкривають геймерам і творцям революційні можливості. Серія RTX 50, оснащена потужними можливостями штучного інтелекту, забезпечує нові враження та якість графіки нового рівня. Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, створюйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал за допомогою NVIDIA Studio.

Чому для ігор важливий TGP?
TGP (Total Graphics Power) — це максимальна потужність, яку може використовувати графічна карта (GPU) в ноутбуці. Вона впливає на швидкість і якість зображення в іграх та програмах. Чим вищий TGP, тим швидше працює графіка, що дозволяє грати в нові ігри на високих налаштуваннях і краще працювати з відео та графікою. Навіть однакові моделі відеокарт у різних ноутбуках можуть мати різне значення TGP, що означає різну продуктивність. Тому, вибираючи ноутбук для ігор чи роботи з графікою, важливо звертати увагу на TGP — це допоможе знайти модель з більшою потужністю і кращими результатами. Нехай потужність 115W завжди забезпечить вам максимально можливу продуктивність!

Новий рівень геймінгу!
Завдяки 24 ядрам, 32 потокам та максимальній частоті в 5,8 GHz, i9-14900HX - це краще рішення для всіх ноутбуків. Висока потужність, найкраща продуктивність.

Екран, створений для геймерів
Відчуй кожну деталь віртуального світу завдяки екрану, створеному спеціально для геймерів. Висока частота оновлення, миттєвий відгук і яскраві кольори дадуть тобі перевагу в кожній грі.

Надійність, перевірена роками
DDR5 — це найсучасніша технологія у світі оперативної пам'яті! Ще більша пропускна здатність, нижче енергоспоживання та блискавична швидкість роботи роблять ваш ноутбук готовим до найвимогливіших завдань. Незалежно від того, граєте ви, створюєте контент чи працюєте – DDR5 забезпечить вам максимальну продуктивність і плавність роботи. Обирайте сучасні технології та відчуйте різницю!

Прискорення даних
Підвищуйте продуктивність свого ноутбука завдяки ультрашвидким SSD-накопичувачам M.2. Блискавичний запуск системи, миттєвий доступ до даних і надійність на роки — усе це завдяки сучасним технологіям зберігання. Ми співпрацюємо з провідними брендами, такими як Samsung, Patriot і Kingston, щоб забезпечити вам максимальну швидкість і комфорт роботи!

Чим більше портів, тим краще
Ноутбуки Dream Machines вражають передовою функціональністю портів для зручного підключення периферійних пристроїв. Вони оснащені різноманітними портами, такими як HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 2, USB Type-C, Gigabit LAN, а також традиційними роз'ємами для підключення мікрофонів та навушників. Це надає користувачам широкий спектр можливостей для роботи та розваг, роблячи ноутбуки Dream Machines відмінними компаньйонами для всіх їх потреб.

Dream Cooling – щоб було холодніше
Ми знаємо, що для кожного геймера охолодження є одним з ключових аспектів під час вибору ігрового ноутбука. Ось чому, беручи це під увагу, була розроблена система охолодження Dream Cooling, завдяки використанню кращих теплових трубок, вона дозволяє досягти набагато нижчих температур, ніж конкуренція. Більше жодних високих температур і перегрівів компонентів, завдяки Dream Cooling Ваш ноутбук буде працювати без проблем і без компромісів! Якщо Вам потрібно ще більше знизити температуру, Ви можете вибрати спеціальну термопровідну пасту, що допоможе понизити температуру навіть на кількадесят градусів.












- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






