₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DREAM MACHINES
- Ноутбук DREAM MACHINES RG4060-15 (RG4060-15UA46)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук DREAM MACHINES RG4060-15 (RG4060-15UA46)
688384
Ноутбук DREAM MACHINES RG3050-15 (RG3050-15UA77)688912
Ноутбук DREAM MACHINES RG3050-15 (RG3050-15UA75)572765
Ноутбук HP Pavilion Aero 13-be2013ua (9E434EA)Схожі товари
Ноутбуки DREAM MACHINES
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake Refresh |
| Модель процесора | Intel Core i9-14900HX (Raptor Lake Refresh) |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 32 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,2-5,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 3хM.2 (вільно-2) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 2 Type-C (Power Delivery), 1хUSB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Sound Blaster Studio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Dream Cooling |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,25 |
| Загальна ширина виробу, мм | 361 |
| Загальна довжина виробу, мм | 248,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 24,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53,35 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 230W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З HDMI, З LAN, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 33x10x49 |
| Вага в упаковці, кг | 4,01 |
| Артикул | RG4060-15UA46 |
| Штрихкод | 5902721327730 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки з ігровою відеокартою, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
RG4060-15UA46
Це машина переможця. Дозвольте собі гру найвищої якості при повній деталізації та гладкості геймпада. Найпотужніші карти, процесори й унікальні рішення для охолодження. Ви знайдете все це в ноутбуках Dream Machines!
Новий рівень графіки
Революційна архітектура та абсолютно нова платформа GeForce RTX поєднує в собі можливості штучного інтелекту, програмування затінення і трасування променів в реальному часі, щоб відкрити вам абсолютно новий рівень геймінгу. Даруючи ще більш захопливий віртуальний світ, щоб як ніколи раніше, ви відчули всі події.

Максимальна потужність завжди готова до дії
Нехай потужність 105W TGP завжди забезпечить вам максимально можливу продуктивність та відмінне охолодження відеокарти! Нехай сила завжди буде на твоєму боці!

Новий рівень геймінгу
Завдяки 24 ядрам, 32 потокам та максимальній частоті 2.2-5.8 GHz, i9-14900HX - це краще рішення для всіх ноутбуків. Висока потужність, найкраща продуктивність.

Нове покоління пам'яті
З цими ноутбуками у вас є можливість мати найшвидшу доступну пам'ять на комп'ютерному ринку. Її найбільша перевага полягає в тому, що вона працює на новітній технології SO-DIMM, швидкість якої вражає. Отримайте найбільшу продуктивність в ноутбуках Dream Machines з підтримкою передової пам'яті DD5.

Прискорення даних
Швидший запуск операційної системи та програм. Швидше завантаження ваших улюблених ігор. Ударостійка конструкція, порівнюючи до звичайних HDD. Це переваги використання SSD, які не тільки забезпечують в кілька разів більшу швидкість, ніж жорсткі диски, але також завдяки своїй технології є більш стійкими, ніж жорсткі диски. Ваші дані працюють швидше, безпечніше, а головне – значно покращують зручність роботи на Вашому ноутбуці.

Супер швидкий USB 3.2 20 Гбіт/с
USB 3.2 удвічі швидший за попереднє покоління та у 40 разів швидший, ніж USB 2.0. Передача даних ніколи не була такою швидшою!

Dream Cooling Extreme. Відчуй холод. Відчуй різницю
Ми знаємо, що для кожного гравця охолодження є одним із ключових аспектів при виборі ігрового ноутбука. Саме тому була розроблена система Dream Cooling, в якій використовуються міцніші теплові трубки, що забезпечують температури нижче, ніж у конкурентів. Відчуйте різницю з інноваційним рішенням — додатковим третім вентилятором із 43 лопатями, що покращує циркуляцію повітря всередині ноутбука та охолоджує пам'ять та SSD на 9 градусів. Якщо вам потрібно ще більше знизити температуру, ви також можете вибрати спеціальну термопасту.














- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





