- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DREAM MACHINES
- Ноутбук DREAM MACHINES RG4050-15 (RG4050-15UA67)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 19
- Фото
Ноутбук DREAM MACHINES RG4050-15 (RG4050-15UA67)
726684
Ноутбук DREAM MACHINES RG5050-15 (RG5050-15UA29)676692
Ноутбук DREAM MACHINES RG5060-15 Black (RG5060-15UA30)688384
Ноутбук DREAM MACHINES RG3050-15 (RG3050-15UA77)615879
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-58M (NX.KQ8EU.00E)650494
Ноутбук ACER Aspire 15 A15-51M (NX.JKVEU.007)Схожі товари
Ноутбуки DREAM MACHINES
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | RG4050 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | WVA |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,9 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 4800 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | 6-в-1 (MMC/RSMMC/SD/Mini-SD/SDHC/SDXC) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 2 up to 10Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | 1 x miniDisplayPort |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Sound BLASTER |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Різнокольорова |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Dream Cooling |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,1 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 243,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 26 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 62 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 230W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 42x10x45 |
| Вага в упаковці, кг | 4,17 |
| Артикул | RG4050-15UA67 |
| Штрихкод | 5902721338095 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Intel Core i7 і відеокартою Nvidia Geforce , Ігрові ноутбуки з Intel Core i7 , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки із ігровою відеокартою , Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки 165 Гц, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для GTA 5, Ноутбуки для Rust |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
RG4050-15UA67
Це машина переможця. Дозвольте собі гру найвищої якості при повній деталізації та гладкості геймплею. Найпотужніші карти, процесори та унікальні рішення для охолодження. Ви знайдете все це в ноутбуках Dream Machines.
Новий рівень графіки
Революційна архітектура та абсолютно нова платформа GeForce RTX поєднує в собі можливості штучного інтелекту, програмування затінення і трасування променів в реальному часі, щоб відкрити Вам абсолютно новий рівень геймінгу. Даруючи Вам ще більш захопливий віртуальний світ, щоб як ніколи раніше, Ви відчули всі події.

Чому для ігор важливий TGP
TGP (Total Graphics Power) — це максимальна потужність, яку може використовувати графічна карта (GPU) в ноутбуці. Вона впливає на швидкість і якість зображення в іграх та програмах. Чим вищий TGP, тим швидше працює графіка, що дозволяє грати в нові ігри на високих налаштуваннях і краще працювати з відео та графікою.
Навіть однакові моделі відеокарт у різних ноутбуках можуть мати різне значення TGP, що означає різну продуктивність. Тому, вибираючи ноутбук для ігор чи роботи з графікою, важливо звертати увагу на TGP — це допоможе знайти модель з більшою потужністю і кращими результатами.

Екран, створений для геймерів
Відчуй кожну деталь віртуального світу завдяки екрану, створеному спеціально для геймерів. Висока частота оновлення, миттєвий відгук і яскраві кольори дадуть тобі перевагу в кожній грі.

WVA - неймовірна якість
WVA – це відмінний екран для людей, які водночас шукають широкі кути огляду, а також для них важлива є глибина і правильна передача кольорів. Все це ви знайдете в екранах WVA в ноутбуках Dream Machines.

Надійність, перевірена роками
DDR5 — це найсучасніша технологія у світі оперативної пам'яті! Ще більша пропускна здатність, нижче енергоспоживання та блискавична швидкість роботи роблять ваш ноутбук готовим до найвимогливіших завдань. Незалежно від того, граєте ви, створюєте контент чи працюєте – DDR5 забезпечить вам максимальну продуктивність і плавність роботи. Обирайте сучасні технології та відчуйте різницю.

Прискорення даних
Підвищуйте продуктивність свого ноутбука завдяки ультрашвидким SSD-накопичувачам M.2. Блискавичний запуск системи, миттєвий доступ до даних і надійність на роки — усе це завдяки сучасним технологіям зберігання. Ми співпрацюємо з провідними брендами, такими як Samsung, Patriot і Kingston, щоб забезпечити вам максимальну швидкість і комфорт роботи.

Чим більше портів, тим краще
Ноутбуки Dream Machines вражають передовою функціональністю портів для зручного підключення периферійних пристроїв. Вони оснащені різноманітними портами, такими як HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 2, USB Type-C, Gigabit LAN, а також традиційними роз'ємами для підключення мікрофонів та навушників. Це надає користувачам широкий спектр можливостей для роботи та розваг, роблячи ноутбуки Dream Machines відмінними компаньйонами для всіх їх потреб.

Dream Cooling – щоб було холодніше
Ми знаємо, що для кожного геймера охолодження є одним з ключових аспектів під час вибору ігрового ноутбука. Ось чому, беручи це під увагу, була розроблена система охолодження Dream Cooling, завдяки використанню кращих теплових трубок, вона дозволяє досягти набагато нижчих температур, ніж конкуренція. Більше жодних високих температур і перегрівів компонентів, завдяки Dream Cooling Ваш ноутбук буде працювати без проблем і без компромісів! Якщо Вам потрібно ще більше знизити температуру, Ви можете вибрати спеціальну термопровідну пасту, що допоможе понизити температуру навіть на кількадесят градусів.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





