- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук Dell Latitude 3510 (N017L351015GE_UBU)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 59
- Фото
Ноутбук Dell Latitude 3510 (N017L351015GE_UBU)
721283
Ноутбук DELL Pro 15 Essential (PV15255MDO850UA_UBU)721281
Ноутбук DELL Pro 15 Essential (PV15255MDO851UA_UBU)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Latitude 3510 |
| Клас | Базовий, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | WVA |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 25 |
| Яскравість екрана, ніт | 220 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Comet Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-10510U (Comet Lake) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,8 - 4,9 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 256 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає, 1x2.5" HDD |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | High Definition Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,79 |
| Загальна ширина виробу, мм | 361,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 247,85 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,97 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 33x8x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,81 |
| Артикул | N017L351015GE_UBU |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Dell 15 дюймів, Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ноутбуки 8 Гб оперативної пам'яті 4 ядра, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Чи знає ваш комп'ютер вас?
Dell Optimizer - це перша у своєму роді платформа штучного інтелекту, яка дізнається, як ви працюєте, і постійно адаптується до вашого стилю, щоб створити більш інтелектуальний, персоналізований і продуктивний досвід. ШІ підвищує продуктивність батареї, адаптуючись до ваших типових режимів енергоспоживання та заряджання. Функція ExpressCharge автоматично підніме рівень заряду до 80 % за годину. А якщо ви не можете зарядити систему одразу ж, вона тонко налаштує параметри для економії ресурсів, наприклад, зменшить яскравість екрана або вимкне Bluetooth, якщо він не використовується. Інтелектуальне аудіо Dell Optimizer автоматично налаштовує систему, регулюючи фоновий шум, керуючи гучністю мови та покращуючи загальне звучання, щоб ви могли краще чути та бути почутим, де б ви не працювали.

Піднесення для кожного працівника
Наш новий Latitude 3510 менший і тонший, зі світлішим оздобленням і вузькими рамками екрана, щоб у вас було більше місця для роботи. Безперешкодно працюйте в дорозі завдяки опціональному мобільному широкосмуговому зв'язку зі швидкістю до 450 Мбіт/с. Сумісність із великою кількістю моніторів і аксесуарів завдяки повному набору доступних портів, включно з USB Type-C і застарілими портами, як-от HDMI і RJ45. Новітні процесори Intel Core i7 10-го покоління забезпечують підприємствам продуктивність, керованість, вбудовані засоби безпеки та стабільність архітектури Intel, а також відповідають перспективній дорожній карті.

Випробуйте новий спосіб роботи з Dell Technologies Unified Workspace
Ми знаємо, що наявність відповідного пристрою - це тільки початок успішного робочого дня. Співробітникам потрібні інтелектуальні, інтуїтивно зрозумілі та чуйні пристрої, які дадуть їм змогу працювати продуктивно і без перерв. Згідно з дослідженнями, кожен четвертий користувач поставить під сумнів свою роботу і компанію, в якій він працює, якщо у нього буде негативний досвід роботи з технологіями. Рішення Dell Technologies Unified Workspace перетворює досвід співробітників і забезпечує ІТ-відділ проактивними, прогнозуючими й автоматизованими рішеннями для реалізації обіцянок сучасного робочого дня, спрощуючи водночас розгортання, захист, управління та підтримку середовища.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








