- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- DELL
- Ноутбук DELL 16 DC16250 (DC16250RPLU011UA_UBU)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 16/1
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук DELL 16 DC16250 (DC16250RPLU011UA_UBU)
730431
Ноутбук DELL Pro 14 Essential (PV14250RPLR002UA_UBU)658549
Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108PC16250UA_W11P)Схожі товари
Ноутбуки DELL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | WVA |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | ComfortView Plus |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 35 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake-U |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U (Raptor Lake-U) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,4-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 0,92 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2,5 Вт |
| Виробник акустики | High Definition Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Precision TouchPad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,98 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 250,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,23 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Швидка зарядка акумулятора (ExpressCharge), Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 24x36x2 |
| Вага в упаковці, кг | 1,9 |
| Артикул | DC16250RPLU011UA_UBU |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки DELL з підсвічуванням, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки на 1 терабайт |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Потужний процесор інтел і5, ноутбук не глючить. Дисплей великий, картинка чітка. батареї вистачає на день роботи.
Екран великий, з хорошими кутами огляду, зручно дивитися фільми. Автономність здивувала, тримає довго і заряджається швидко. Охолодження потужне, але працює спокійно, без зайвого шуму. Процесор тягне кілька програм одночасно, без зависань. Портів достатньо, нічого додаткового купувати не довелося. Динаміки гучні.
Эргономически ноутбук сделан очень круто. Понравилось что производитель сделал скругленные углы, где руки контактируют с ноутбуком. Экран у ноутбука большой, яркий и красочный. Производительность так же неплохая, ноутбук хорошо справляется с солидом и брендером, а так же с пакетом программ майкрософт офис.
Полноценная рабочая станция, быстрый процессор, много памяти, оперативка 5200 МГц, проблем в работе нет
В ньому є порт тайп-сі, який підтримує заярдку?
Ігоре, добрий день! Так, тут є універсальний порт USB Type-C 3.2 Gen 2, який підтримує і Power Delivery (PD) для зарядки, і функцію DisplayPort, що дозволяє легко підключати зовнішній монітор.
Опис
Чіткість від краю до краю
Насолоджуйтеся чітким зображенням на 16-дюймовому екрані з роздільною здатністю WUXGA і співвідношенням сторін 16:10, що забезпечує широкі можливості для перегляду з повним ефектом занурення.

Комфорт на весь день
Технологія Dell ComfortView Plus допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла, зберігаючи при цьому реалістичні кольори, завдяки чому ваші очі почуваються комфортно навіть під час тривалого перегляду.

Готовність до роботи
Легко перемикайтеся між продуктивною роботою та захопливими розвагами на великому екрані з ефектом занурення завдяки процесорам Intel Core. Цей ноутбук має міцність військового класу та апаратний модуль безпеки для захисту конфіденційної інформації.

Створено для віртуального підключення
Оживіть свої зв'язки за допомогою вебкамери з широким динамічним діапазоном, щоб отримати чіткі та ясні зображення незалежно від умов освітлення. Переконайтеся, що ваш голос передається чітко і точно за допомогою вбудованих мікрофонів, які ефективно зменшують фоновий шум для бездоганної якості звуку.

Функції для підвищення продуктивності:
- Сканер відбитків пальців для швидкого та безпечного входу.
- Насолоджуйтеся тривалим часом роботи від акумулятора завдяки функції ExpressCharge, яка мінімізує час, який ви витрачаєте на очікування біля розетки, заряджаючи батарею до 80% за 60 хвилин.
- Вбудована технологія дозволяє ноутбуку визначати, коли він знаходиться на стійкій поверхні, і регулює його живлення та температуру для більш ефективної роботи.
- Повнорозмірна клавіатура з цифровим блоком для зручності використання та підвищення продуктивності.

Інновації в дизайні
Ноутбук створено з використанням екологічно чистих матеріалів, зокрема переробленого пластику, що зменшує кількість виробничих відходів і є більш довговічною конструкцією. Продумані матеріали та дизайн допомагають зменшити вплив на навколишнє середовище.

Високі стандарти
Цей виріб має сертифікат ENERGY STAR та реєстрацію EPEAT Silver з Climate+.

Інновації в пакуванні
Поставляється у 100% переробленій або відновлюваній упаковці.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту, див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для ілюстрації























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










