Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- APPLE
- Ноутбук APPLE MacBook Air 15" M3 8GB/256GB (MRYR3UA/A) Starlight

Ноутбук APPLE MacBook Air 15" M3 8GB/256GB (MRYR3UA/A) Starlight
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Аксесуари 7
- Фото
Ноутбук APPLE MacBook Air 15" M3 8GB/256GB (MRYR3UA/A) Starlight
1 відгук
Код товару:
573618Код скопійовано
Товар закінчився
68 024 ₴
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 мес. Детальніше
В наявності схожі товари
739555
Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/512GB Silver (MHFC4UA/A)Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/512GB Silver (MHFC4UA/A)
45 999₴
39 999₴
739560
Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/256GB Blush (MHFH4UA/A)Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/256GB Blush (MHFH4UA/A)
39 999₴
35 999₴
739559
Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/512GB Indigo (MHFG4UA/A)Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/512GB Indigo (MHFG4UA/A)
5
45 999₴
39 999₴
Показати ще
Схожі товари
Ноутбуки APPLE
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.3" |
| Тип матриці екрана | Liquid Retina |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1864 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), True Tone |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Apple |
| Модель процесора | Apple M3 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Apple M3 Graphics (10 cores) |
Оперативна пам'ять
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (NVMe SSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | macOS Sonoma |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 4.0 Type-C (Thunderbolt 3 up to 40 Gb/s and DisplayPort) |
| Аудіопорти | Вихід для навушників mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | APPLE FaceTime HD |
| Формат акустики | 6.0 |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Трекпад Force Touch |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Золотистий |
| Вага ноутбука, кг | 1,51 |
| Загальна ширина виробу, мм | 340,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 11,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 66,5 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 35W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З Thunderbolt, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x11x48 |
| Вага в упаковці, кг | 2,955 |
| Артикул | MRYR3UA/A |
| Штрихкод | 195949130915 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки 8 ядер, MacBook золотого кольору, Ноутбуки для студента |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
5
Відгуки 1
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Це легко. Це сильно. Це М3
Надзвичайно швидкий MacBook Air із чипом M3 - це неймовірно компактний ноутбук, що відмінно впорається з робочими завданнями й іграми.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій








Ноутбук APPLE MacBook Air 15" M3 8GB/256GB (MRYR3UA/A) Starlight
1
Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






