- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- Gigabyte
- Ноутбук GIGABYTE AERO X16 (AERO_X16_1WH93UAC64DH)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 59
- Відео 1
- Фото
Ноутбук GIGABYTE AERO X16 (AERO_X16_1WH93UAC64DH)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки Gigabyte
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | AERO X16 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 - WQXGA |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | Low Blue Light, Pantone Validated |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 3 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (Zen 5) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2-5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 860M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 4.0 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Білий |
| Оригінальний колір | Lunar White |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 355 |
| Загальна довжина виробу, мм | 250,7 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,99 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 76 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 150W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x6x52 |
| Вага в упаковці, кг | 3,9 |
| Артикул | AERO_X16_1WH93UAC64DH |
| Штрихкод | 4719331764524 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки 165 Гц, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Грай по-своєму
GIGABYTE AERO X16 — універсальний ноутбук для будь-яких завдань. В його основі — новітній процесор AMD Ryzen AI 300 Series з найкращою в своєму класі продуктивністю CPU і NPU для ефективної роботи. Графічний процесор NVIDIA GeForce RTX 50 Series забезпечує потужну графіку і прискорення на базі ШІ для ігор і творчих завдань. GiMATE — новий ШІ-агент від GIGABYTE — надає широкий набір інтелектуальних функцій, адаптованих під ваші завдання. При товщині всього 16,7 мм і вазі 1,9 кг ноутбук GIGABYTE AERO X16 ідеально підходить для ігор, роботи і розваг в дорозі.

Графічний процесор NVIDIA GeForce RTX 50-ї серії для ноутбуків
Графічні процесори GeForce RTX 50-ї серії для ноутбуків на базі NVIDIA Blackwell відкривають перед геймерами і творцями нові можливості. Володіючи потужним штучним інтелектом, серія RTX 50 забезпечує новий рівень вражень і якості графіки. Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, створюйте зображення з безпрецедентною швидкістю і розкрийте свій творчий потенціал за допомогою NVIDIA Studio. Все це в найтонших і довговічних ноутбуках RTX, оптимізованих за допомогою Max-Q.

Технологія мультиплексування MUX
Перемикайтеся на вбудований ГП, щоб продовжити час роботи від батареї, і на дискретний ГП, щоб збільшити продуктивність.
Процесор серії AMD Ryzen AI 300
Ноутбук AERO X16, оснащений процесорами AMD Ryzen з ШІ, забезпечує неймовірну продуктивність і креативність, виводячи можливості ПК зі штучним інтелектом на новий рівень.

Двоканальна пам'ять DDR5
2 роз'єми SO-DIMM для модулів ОЗУ до 64 Гбайт.

Два роз'єми для SSD PCIe 4.0
1 роз'єм M.2 PCIe Gen4x4. 1 роз'єм M.2 з інтерфейсом PCI Express 4.0 x2. До 4 Тбайт сховище даних.
Початок нової ери ШІ
Найшвидші та найінтелектуальніші ПК на Windows. Підвищіть продуктивність і розкрийте творчий потенціал з унікальними можливостями Copilot+ ПК.

GiMATE, ваш розумний ШІ-помічник
Натисніть і говоріть. Озвучте запит — GiMATE відповість миттєво. Керування ноутбуком стає таким же простим, як звичайна розмова.

Ультратонкий. Потужне обертання
Два 12-вольтові вентилятори AERO X16 забезпечують максимальну ефективність повітряного потоку всередині ультратонкого корпусу.
- GIGABYTE GiMATE динамічно підлаштовується під поточний сценарій роботи і повністю виключає шум при малому навантаженні.
- Забір повітря з двох сторін. Видування повітря в чотири сторони. Повітряні потоки розведені в просторі.
- Тримає голову в грі, а руки в холоді.

Захоплює. Приголомшує
Завдяки чотиристоронній ультратонкій рамці 16-дюймовий дисплей AERO X16 досягає співвідношення екрану до корпусу 92%. Пориньте в найдрібніші деталі або отримайте ігрову перевагу з блискавичною частотою оновлення. Кожен дисплей проходить заводське калібрування для ідеальної передачі кольору.
- Технологія Adaptive Sync. Ідеальна синхронізація – ніяких розривів і підгальмовувань.
- Підтверджено Pantone. Точна передача яскравих кольорів.
- Технологія «Low Blue Light», сертифікована TÜV Rheinland. Захищає очі від перенапруги.

Переливаюча NIL-пластина з логотипом
Багатошарове силіконове покриття вишукано переливається на світлі.

Тонкошарове анодування і піскоструминна обробка
Ексклюзивна технологія обробки поверхонь від GIGABYTE забезпечує текстуру і обробку преміального рівня.
Золота середина. Ідеальний баланс
Ноутбук AERO X16 оснащений клавіатурою Golden Curve зі збільшеними клавішами і оптимізованою силовою кривою, що забезпечує комфорт і тишу як в іграх, так і при роботі. Збільшена сенсорна панель доповнює найкращий у своєму класі контроль пристроєм за будь-яких сценаріїв.
Час розслабитися. Час насолоджуватися звуком
Дивитеся улюблені фільми або слухаєте хіти в дорозі? Завдяки технології Dolby Atmos просторовий звук AERO X16 з неймовірною деталізацією створює ефект повного занурення. Можливість відпочити — завжди з вами. Dolby Atmos — віртуальний звук формату 5.1.2 повністю занурює вас у те, що відбувається на екрані, і дозволяє перемагати суперників за рахунок кращої орієнтації в просторі.

Повна свобода підключень
AERO X16 пропонує різноманітні порти вводу-виводу для підключення високошвидкісних пристроїв. Інноваційний порт USB4 Type-C забезпечує пропускну здатність до 40 Гбіт/с, сумісний з моніторами DisplayPort і підтримує швидку зарядку за стандартом Power Delivery 3.0.

- Батарея і зарядка. Ємність батареї 76Вт·год. Працездатність без підзарядки більше 12 годин. Підтримка PD 3.0.
- Веб-камера FHD 1080p. Підтримується авторизація за розпізнаванням обличчя Windows Hello.
- Wi-Fi 6E. До 6 разів швидше в публічних мережах, в 3 рази швидше при домашньому і повсякденному використанні, ніж Wi-Fi. 75% мінімальні затримки.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення служать лише для цілей ілюстрації.





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











