Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Стаціонарне обладнання
- Насосне обладнання
- Sequoia
- Насос дренажний для брудної води SEQUOIA SSP400D 400Вт 8000л/год (SSP400D)

Насос дренажний для брудної води SEQUOIA SSP400D 400Вт 8000л/год (SSP400D)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
2 099 ₴
Насос дренажний для брудної води SEQUOIA SSP400D 400Вт 8000л/год (SSP400D)
Код товару:
727466Код скопійовано
Закінчується
2 099 ₴
+ 21 ₴
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати сьогодні з 8:00
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
99 ₴
У поштомат "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
79 ₴
До відділення Укрпошти
Дивитись на карті
Відправимо сьогодні
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати сьогодні з 09:00 до 20:00
99 ₴
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника Детальніше
Схожі товари
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x16x22 |
| Вага в упаковці, кг | 3,86 |
| Артикул | SSP400D |
| Штрихкод | 4823104603351 |
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
| Тип | насос дренажний |
| Призначення | для брудної води |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний об'єм подачі | 8000 л/год |
| Максимальний натиск | 5 м |
| Приєднувальне різьблення | G1",1-1/4",1-1/2" |
| Робочий тиск | 0.5 бар |
| Висота подачі | 5 м |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 400 Вт |
| Клас ізоляції | B |
| Матеріал корпусу | технополімер |
| Вал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ущільнення | керамографіт |
| Додатково | захист від перевантаження, поплавковий механізм, клас захисту IPX8 |
| Вага | 3.5 кг |

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Насос дренажний для брудної води SEQUOIA SSP400D 400Вт 8000л/год (SSP400D)








Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення




