Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Стаціонарне обладнання
- Насосне обладнання
- Wilo
- Насос циркуляційний Wilo Yons Pico 25/1-4 (4248082)

Насос циркуляційний Wilo Yons Pico 25/1-4 (4248082)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Насос циркуляційний Wilo Yons Pico 25/1-4 (4248082)
Код товару:
525553Код скопійовано
Товар закінчився
12 656 ₴
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 міс. Детальніше
В наявності схожі товари
538425
Насос циркуляційний Wilo Yons Pico 25/1-4 (4215513)Насос циркуляційний Wilo Yons Pico 25/1-4 (4215513)
8 303₴
723092
Насос поверхневий Wilo Initial Jet 4-4 4000л/год (4168023)Насос поверхневий Wilo Initial Jet 4-4 4000л/год (4168023)
8 577₴
Показати ще
Схожі товари
Насосне обладнання Wilo
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Насос циркуляційний |
| Вид насоса | Поверхневий |
Фізичні характеристики
| Продуктивність, л/год | 2700 |
| Тип води | Для чистої води |
| Діаметр всмоктувального патрубка, дюйм | 1.5 |
| Діаметр напірного патрубка, дюйм | 1.5 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип двигуна | Електричний |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Робоче колесо | Поліпропілен |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 95 |
Енергоспоживання
| Потужність, Вт | 20 |
| Тип живлення | Електричний |
| Напруга, В | 230 |
| Кількість фаз | Однофазний |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Коробка, Насос |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 11x18x20 |
| Вага в упаковці, кг | 2,062 |
| Артикул | 4248082 |
| Штрихкод | 4062679175232 |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
| Серія | Yons Pico 1.0 |
| Тиск | 10 бар |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Клас ізоляції | F |
| Мінімальна висота припливу при 50° C | 0.5 м |
| Мінімальна висота припливу при 95°C | 3 м |
| Мінімальна висота припливу при 110°C | 10 м |
| Індекс енергетичної ефективності (EEI) | 0.20 |
| Випромінювання перешкод | EN 61000-6-3 |
| Стійкість до перешкод | EN 61000-6-2 |
| Підключення до мережі | 1~230 V, 50/60 Hz |
| Споживана потужність P1 max | 20 Вт |
| Мінімальна кількість обертів n min | 700 1/min |
| Частота обертання макс. n max | 3400 1/min |
| Клас захисту | IPX4D |
| Кабельне різьбове з'єднання | x PG11 |
| Корпус насоса | Чавун |
| Робоче колесо | PP-GF40 |
| Вал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал підшипника | Металонасичений графіт |
| Монтажна довжина | 180 мм |
| Патрубок на всмоктування. стороні DNs | 1/2" |
| Патрубок на напірній стороні DNd | 1/2" |

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Насос циркуляційний Wilo Yons Pico 25/1-4 (4248082)






Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення


