- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- ACER
- Моноблок 27" ACER Aspire C27-1800 (DQ.BKKME.00B)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 4
- Фото
Моноблок 27" ACER Aspire C27-1800 (DQ.BKKME.00B)
743879
Моноблок 23.8" Acer Aspire C24-2G (DQ.BRRME.001)587715
Моноблок 23.8" ACER Aspire C24-195ES (DQ.BM5ME.001)529425
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M63 (M63v04)529433
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M63 (M63v08)529435
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M63 (M63v09)Схожі товари
Моноблоки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування, Для роботи |
| Серія | ACER Aspire |
Дисплей
| Діагональ екрана | 27" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Тип підсвічування екрана | LED-підсвічування |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 - XXXX МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel HD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel SoC Platform |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео) |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Виробник акустики | DTS Audio |
| Формат акустики | 2.0 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.0 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 65 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Загальна висота виробу, мм | 445,52 |
| Загальна ширина виробу, мм | 612,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 37,3 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Моноблок, Провідна клавіатура, Провідна миша |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 63x23x83 |
| Вага в упаковці, кг | 7,515 |
| Артикул | DQ.BKKME.00B |
| Штрихкод | 4711121651786 |
| Додатково | Великі моноблоки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Безкомпромісна продуктивність
Підніміться на новий рівень продуктивності завдяки новітнім процесорам Intel Core не відставайте від попиту завдяки блискавичній пам'яті та SSD-накопичувачам.

Нехай ваш комп'ютер робить більше
Процесори Intel Core забезпечують максимальну продуктивність у реальному світі в галузі продуктивності та спільної роботи, а також ще більше можливостей для виконання багатозадачної роботи.

Встановіть усі з'єднання
Насолоджуйтеся швидким і стабільним під'єднанням із Wi-Fi 6E. Завдяки Bluetooth 5.0 моноблоки серії Aspire C підтримують широкий спектр можливостей під'єднання для всіх ваших периферійних пристроїв.

Оптична чіткість
Aspire C випускається з широким діапазоном розмірів і роздільних здатностей дисплея, з вузькими рамками та неймовірним співвідношенням екрана до корпусу, з можливістю нахилу екрана (від -5 до 25°) і з технологією Acer BlueLightShield для комфортного перегляду.

Конфіденційні відеодзвінки
Завдяки 1-Мп веб-камері Super HD і двом стереомікрофонам залишайтеся на зв'язку з друзями та близькими, ніби вони поруч. Крім того, зберігайте конфіденційність сімейного життя за допомогою зручної шторки для захисту від сторонніх очей.

Захистіть свою конфіденційність
Автоматичне блокування ПК у разі спроби доступу до пристрою не тих користувачів. Користувачі також отримають повідомлення у разі виявлення тих, хто підглядає, що забезпечить захист вашої конфіденційності.

Енергоефективність
Тонко і ненав'язливо підвищуйте енергоефективність. Яскравість екрана зменшуватиметься і зменшуватиметься, коли ви відходите від екрана і повертаєтеся назад.

Персональні аватари
Приєднуйтесь до наради зі своїм персональним аватаром, щоб брати участь і взаємодіяти відповідно до свого настрою або характеру.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення служать лише для ілюстрації





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









