Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- 2E
- Моноблок 23.8" 2E Rational K18 (2E-K18.42)

Моноблок 23.8" 2E Rational K18 (2E-K18.42)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 29
- Фото
58 487 ₴
Моноблок 23.8" 2E Rational K18 (2E-K18.42)
Код товару:
757314Код скопійовано
Є в наявності
58 487 ₴
+ 585 ₴
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати через 45 хвилин
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати післязавтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника Детальніше


Натисніть, аби збільшити
Схожі товари
Моноблоки 2E
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Інші
| Артикул | 2E-K18.42 |
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
| Тип | моноблок |
| Категорія | моноблоки |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Тип матриці | IPS |
| Дозвіл | 1920x1080 пікс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Покриття екрана | матове |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Модель | 14400 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Тактова частота з Turbo Boost/Core | 4.7 ГГц |
| Об'єм кеш пам'яті 3-го рівня | 20 МБ |
| Об'єм ОЗП | 32 ГБ |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тактова частота | 3200 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Накопичувач | M.2 SSD |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель відеокарти | 730 |
| Вбудований мікрофон | відсутня |
| Вбудована вебкамера | (5 Мп, знімна (Type-C hot-swap), з механічною шторкою приватності) |
| Мережа | Bluetooth 4.2, 10/100/1000 Ethernet, Wi-Fi 5 |
| Роз'єми | аудіо, 1 x Audio Mic in, 1 x RJ-45, 1 x HDMI, LAN, 4 x USB 3.0, 1 x USB Type-C, 1 x COM, 1 x DisplayPort, 1 x Line Out, картридер SD, картридер microSD, USB-C |
| USB 3.0 | 4 шт |
| USB 2.0 | 3 шт |
| Кардридер | відсутня |
| Система охолодження | турбокулер |
| Передвстановлена ОС | Windows 11 PRO NAO |
| Комплектація | блок живлення, документація |
| Додатково | безпека: Fingerprint Unlock, Наявність вільного слота для встановлення додаткового HDD/SSD 2.5" – 1 шт., входити пакет MSOffice2024H&B |
| Потужність БП | 150 Вт |
| Колір | білий |
| Вага | 8.97 кг |

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Моноблок 23.8" 2E Rational K18 (2E-K18.42)


Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
