- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Монітори
- DELL
- Монітор 31.5" DELL U3225QE (210-BQTK)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Аксесуари 60
- Фото
Монітор 31.5" DELL U3225QE (210-BQTK)
540773
Монітор 31.5" ASUS TUF Gaming VG32UQA1A (90LM08L0-B01970)503503
Монітор 32'' ASUS PA329CV (90LM06P1-B01170)Схожі товари
Монітори DELL
Монітор 23.8" DELL P2425D (210-BQMX) 11 125 ₴
Монітор 27" DELL S2725DC (210-BSRL) 13 584 ₴
Монітор 27" DELL S2725QC (210-BQWS) 17 879 ₴
Монітор 27" DELL P2724DEB (210-BFMZ) 19 037 ₴
Монітор 27" DELL AW2725QF (210-BNHT) 24 765 ₴
Монітор 27" DELL AW2725Q (210-BQWV) 37 912 ₴
Монітор 34" DELL AW3425DW (210-BRTW) 39 689 ₴
Монітор 43" DELL U4323QE (210-BFIS) 49 619 ₴
Монітор 27" DELL P2726DEB (210-BVHR) 20 510 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Додаткові характеристики
| Тип монітора | Для дизайнерів, Для дому, Для офісу, Для програмування |
| Модельний ряд | Dell UltraSharp |
| Модель | U3225QE |
| Особливості конструкції | Датчик освітлення, Поворот екрана навколо осі (Swivel), Поворотний екран (Pivot), Регулювання висоти |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Серія | UltraSharp |
Дисплей
| Діагональ екрана | 31,5 |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Глибина кольору екрана | 1073,7 млн. (10 bit) |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 99 |
| Дисплей (частота гор. розгортки), кГц | 30 - 275 |
| Дисплей (частота верт. розгортки), Гц | 48-120 (HDMI) |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 5 |
| Яскравість екрана, ніт | 450 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 600 нт |
| Дисплей (контрастність динамічна) | 3000:1 |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Дисплей (розмір пікселя), мм | 0,18159x0,18159 |
| Дисплей (щільність пікселів на дюйм), ppi | 140 |
| Тип підсвічування екрана | LED-підсвічування |
| Технології екрана | Arsenic-free glass, Color Calibrated, Mercury free, Picture-by-Picture, Picture-in-Picture, TUV Eye Comfort |
Мультимедіа
| Камера | Ні |
| Формат акустики | Ні |
Інтерфейси підключення
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 х HDMI v2.1 |
| Порт DisplayPort | 2 х DisplayPort 1.4 |
| Порт DVI | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4, 1x Thunderbolt 4 (support Power Delivery and DisplayPort), 3 х USB Type-C |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 5 х USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Аудіопорти | 1 х Line Out (3.5 мм) |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000/2500 Ethernet |
Фізичні характеристики
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
| Поворот екрану на підставці (Pivot), град. | Від -90 до 90 |
| Повертання екрана навколо осі (Swivel), град. | Від -30 до +30 |
| Регулювання кута нахилу, град. | Від -5 до +21 |
| Кріплення VESA, мм | 100 x 100 |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага (без підставки), кг | 6,5 |
| Вага (з підставкою), кг | 9,3 |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габарити без підставки (ШxВxГ), мм | 713х410х58 |
| Габарити з підставкою (ШxВxГ), мм | 713х619х215 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель DisplayPort, Кабель Thunderbolt 4, Кабель USB-C/USB-A, Кабель живлення, Монітор, Підставка |
Енергоспоживання
| Споживана потужність, Вт | 30,5 |
| Потужність максимальна, Вт | 335 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Вт | 0,5 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 51x17x94 |
| Вага в упаковці, кг | 13,7 |
| Артикул | 210-BQTK |
| Штрихкод | 5397184923399 |
| Додатково | Монітори Dell 4K, Монітори з кріпленням на стіну, Монітори з підсвічуванням |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Як працює з MacOS?
Добрий день! З MacOS сумісний
Опис
Кращий огляд
На 47% глибший чорний колір порівняно зі звичайною IPS-панеллю, панель з низьким коефіцієнтом відбиття, що покращує контрастність, більш плавне зображення з частотою оновлення 120 Гц і виняткова точність передачі кольору з 99% DCI-P3 і Display P3 - кожна деталь вашої роботи буде видна на екрані.

Панель з низьким коефіцієнтом відбиття
Панель з низьким коефіцієнтом відбиття зменшує відблиски від зовнішніх джерел світла та покращує контрастність екрана.

Більш плавне зображення
Частота оновлення 120 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавну прокрутку і більш плавний рух, ніж у моніторів з частотою 60 Гц.
Адаптується до навколишнього середовища
Вбудований датчик освітленості інтелектуально оптимізує яскравість і колірну температуру залежно від навколишнього середовища.

Покращений ComfortView Plus
Наші новітні монітори зменшують шкідливе випромінювання синього світла до ≤35% порівняно з ≤50% у моніторах попереднього покоління, що забезпечує комфорт для очей протягом усього дня без шкоди для точності передачі кольорів.
Блискавична ефективність
Завдяки різноманітним варіантам підключення залишайтеся на зв'язку з усіма периферійними пристроями та аксесуарами, щоб оптимізувати робочу конфігурацію та залишатися продуктивним і ефективним.
Живлення
Підключайте свої пристрої за допомогою одного кабельного з'єднання з EPR потужністю до 140 Вт, що підтримується Thunderbolt 4.

Широкі можливості підключення
Підключайте всі свої пристрої за допомогою більш ніж десятка портів, включаючи висувні порти швидкого доступу.

Стабільне з'єднання
Підключіться до мережі Ethernet за допомогою вбудованого порту RJ45 зі швидкістю до 2,5 Гбіт/с.














- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





