- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Розумний будинок і IoT
- Розумний дім
- Ajax
- Модуль інтеграції пристроїв Ajax EN54 I/O Module 2X2 black (000057179)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
Модуль інтеграції пристроїв Ajax EN54 I/O Module 2X2 black (000057179)
Схожі товари
Розумний будинок Ajax
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Бездротовий модуль інтеграції датчиків |
| Процесор | Ні |
| Cтандарт зв'язку | Jeweller |
| Керування через | Додаток на Android, Додаток на iOS |
| Максимальна кількість пристроїв для підключення | 2 |
| Можливість підтримки сценаріїв/розкладу | Ні |
| Робота без центру керування | Ні |
| Сумісність з моделями | Ajax EN54 Fire Hub Jeweller, Ajax EN54 Fire ReX Jeweller |
| Швидке встановлення | Ні |
| Віддалений доступ | Через блок управління |
| Можливість розширення | Ні |
| Керування TV | Ні |
| Керування кондиціонером | Ні |
| Керування аудіотехнікою | Ні |
| Радіочастота передачі | 866–866,5 МГц, 868,7–869,2 МГц, 868–868,6 МГц, 905–926,5 МГц, 915,85–926,5 МГц, 921–922 МГц |
| Дальність передачі бездротового сигналу | До 1700 м |
| Живлення | CR123A |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри | 116х180х62 мм |
| Додаткові можливості | Захист від підробки |
| Діапазон робочих температур | Від 0°C до+50°C |
| Робоча вологість | 80% |
| Основний колір | Чорний |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка CR123A – 2 шт., Документація, Модуль інтеграції, Монтажний комплект, Резистор – 8 шт. |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Україна |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 6x20x12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Артикул | 000057179 |
| Штрихкод | 4823114070617 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Нові можливості для системи пожежної безпеки
EN54 I/O Module (2X2) Jeweller знімає обмеження на сценарії застосування та сумісність систем Ajax, сертифікованих за стандартом EN 54. Модуль автоматизує реагування на екстрені ситуації: завдяки двом виходам в систему можна інтегрувати ворота, дверні замки, освітлення або системи оповіщення. Входи модуля дають змогу доповнити систему променевими димовими сповіщувачами, панелями керування ліфтами, системами вентиляції та іншими сторонніми дротовими пристроями, щоб гарантувати безпеку в будь-якій ситуації. Водночас модуль забезпечує досвід користування на рівні Ajax, адже пропонує вбудований надійний звʼязок із ППКП, інтуїтивне налаштування в застосунках Ajax і просте обслуговування.
Автоматичне реагування за перших ознак загрози
Інтегруйте обладнання для пожежної безпеки, яке допомагає ефективніше реагувати на екстрені ситуації й організовувати евакуацію з найперших секунд пожежної тривоги. Модуль EN54 I/O Module (2X2) Jeweller має два гальванічно ізольовані виходи, що підтримують змінний і постійний струм із резистивним навантаженням до 10 А. Це дає можливість інженерам монтажу підʼєднувати широкий спектр електричних пристроїв: від дверних замків і аварійного освітлення до систем керування ліфтами та мовленнєвого оповіщення.
Розумна інтеграція пристроїв сторонніх виробників
Зробіть будь-яке наявне обладнання для пожежної безпеки частиною системи або доповніть її пристроями, яких ще немає в портфоліо Ajax. Два входи дають змогу модулю EN54 I/O Module (2X2) Jeweller отримувати сигнали від сторонніх датчиків, контролерів дверей, панелей керування ліфтами й інших дротових пристроїв. Модуль підтримує найпоширеніші типи підʼєднання, зокрема 3EOL, завдяки якому можна приймати до трьох різних сигналів від одного підʼєднаного пристрою. Інтегроване обладнання стає повноцінною частиною екосистеми Ajax. Для пристроїв можна задавати параметри та вказувати місце розташування, щоб отримувати інформативні сповіщення в разі їхнього спрацювання. Кожний вхід модуля можна налаштувати під конкретний тип подій, як-от пожежна тривога, витік газу, несправність, евакуація, невідкладна допомога або інформаційний тип. Це дасть змогу в екстрених ситуаціях точно знати, що й де сталося. Усі параметри налаштовуються за кілька кроків у застосунках Ajax.
Зручність встановлення за межами стандартів
Для Ajax технологічна досконалість — це не лише про відповідність стандартам; це про дизайн, що полегшує працю інженерів монтажу і робить налаштування системи приємним та інтуїтивним процесом із мінімальним ризиком помилок. EN54 I/O Module (2X2) Jeweller реалізує еталонний досвід бездротового встановлення — усього за лічені хвилини.
Унікальна бездротова технологія
У ситуаціях, коли кожна секунда має значення, затримки або втрата звʼязку неприпустимі. Саме тому оповіщувачі Ajax використовують вбудований пропрієтарний протокол двостороннього радіозвʼязку Jeweller. EN54 I/O Module (2X2) Jeweller підтримує звʼязок із ППКП на відстані до 1700 метрів — і для цього не потрібні додаткові зовнішні модулі.
Ефективна автономність на довгі роки
Попередньо встановлені батареї забезпечують до 5 років автономної роботи. Стан батарей завжди можна перевірити в застосунках Ajax, тож немає потреби додатково виїжджати на обʼєкт. Компанії, що здійснюють обслуговування, отримують сповіщення про низький заряд батарей і можуть вчасно їх замінити. Процес заміни дуже простий і швидкий: інженеру монтажу варто просто зняти передню кришку модуля.
















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







