- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Мобільні телефони
- 2E
- Мобільний телефон 2E E280 (2025) Black (694743656220) Уценка

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
Мобільний телефон 2E E280 (2025) Black (694743656220)
Схожі товари
Мобільні телефони 2E
Бренди
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Режим роботи SIM-карт | Поперемінний |
| Формат SIM-карти | mini SIM |
| Cтандарт зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип корпусу | Класичний (моноблок) |
| Рік випуску | 2025 |
| Країна-виробник | Китай |
| Клас | Для дівчат, Для дітей, Для літніх людей, Для роботи, Недорогі |
Дисплей
| Діагональ екрана | 2.8" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Кількість кольорів, шт | 262K |
Камера
| Камера | 0,3 |
Передача даних
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth 2.1, Радіо |
| Інтерфейс підключення | Audio-jack 3.5 mm, USB Type-C |
Живлення
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Ємність акумулятора, мАг | 1500 |
| Час у режимі очікування, г | 480 ч. |
Фізичні характеристики
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Протиударний | Ні |
| Основний колір | Чорний |
| Загальна висота виробу, мм | 134,5 |
| Загальна ширина виробу, мм | 55 |
| Товщина, мм | 12,5 |
| Вага, грам | 105 |
Додаткові характеристики
| Мультимедіа | Браузер, Вібродзвінок |
| Додатково | FM-радіо, Micro SD до 16 ГБ, MP3-плеєр, SMS, Будильник, Швидкий набір, Диктофон, Ігри, Календар, Калькулятор, Секундомір, Таймер, Телефонна книга, Файловий менеджер, Ліхтарик, Чорний список |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Акумулятор, Документація, Зарядний пристрій, Телефон |
| Гарантія, міс. | 12 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 6x9x14 |
| Вага в упаковці, кг | 0,19 |
| Артикул | 694743656220 |
| Штрихкод | 2210000048157 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
#Відео розпакування Мойо. Інтернет магазин Мойо доставив швидко, як завжди-вчора відправили-сьогодні отримав на відділення Нової пошти. Якісна збірка. Великий екран великі кнопки. Навіть назва мобільного операьора великими літерами написано. Добре ловить мобільну мережу. Хороший мікрофон і динамік. Ліхтарик швидко вмикаєтся на кновці 0. Доступна ціна. Беру вже третій такий-собі і знайомим
Опис
Цей пристрій розроблено для забезпечення комфорту людям похилого віку. Його оснащено великим 2.8-дюймовим кольоровим екраном, на якому добре видно час, дату, номери телефонів та іконки меню. Шрифт на дисплеї чіткий, його легко читати навіть за яскравого освітлення.
Нижче екрана є великі фізичні клавіші з яскравим білим підсвічуванням для користування у темряві. Цифри та літери на кнопках нанесено великим контрастним шрифтом, що особливо важливо для людей із поганим зором.
Кнопки прийому та завершення виклику збільшеного розміру, тож можна швидко відповідати на дзвінки або завершувати розмову навіть без окулярів. Їх легко натискати, вони мають чітке тактильне відчуття.
Усі клавіші телефона зі зносостійким лаковим покриттям, яке не стирається з часом і забезпечує приємну гладкість.
Елегантна текстура. Тактильна інновація. Дизайн Aura Ring
Дизайн телефона 2E E280 - це справжній витвір стриманої естетики, натхненний концепцією Aura Ring. Задня панель має витончену 3D-текстуру з мікроконцентричних хвиль, які розходяться від блоку камери, ніби кола на воді. Ці ультратонкі лінії охоплюють усю поверхню корпусу, створюючи візуальний ритм, який майже непомітний оку, але виразно відчувається на дотик.
Текстура взаємодіє з природним світлом: коли сонячні промені падають на панель під різними кутами, вона делікатно переливається, додаючи глибини та динаміки матовій поверхні без надмірного блиску. Цей ефект оживляє пристрій і надає йому вишуканого, майже ювелірного вигляду.
Корпус із матовим покриттям не тільки має привабливий вигляд, а й практичні переваги. На ньому не залишаються сліди від пальців, він м’який і не ковзає. Завдяки легкому опору текстури телефон надійно лежить у руці й комфортний за щоденного користування.
Зрозумілий інтерфейс і легке керування
Завдяки зручному й інтуїтивно зрозумілому користувацькому інтерфейсу UI 2E v2.0 з темною темою оформлення можна легко впоратися з усіма функціями телефона. Меню телефона розроблено за стандартами W3C щодо забезпечення доступності інтерфейсів для пристроїв без сенсорних екранів (прості шрифти, великомасштабний текст, контрастність елементів інтерфейсу до фону не менше 3:1, інтуїтивно зрозуміле меню та іконки). Користувач швидко знайде потрібні функції та налаштування без зайвих зусиль. Великий контрастний шрифт меню (14 пікселів/3,7 мм) читабельний і розбірливий. Розмір шрифту номеронабирача - 30 пікселів (8 мм).
Графічний інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і має великі та яскраві іконки. У телефоні все продумано для зручності користувача, зокрема "Головне меню" має два види відображення: плитка іконок із 12 розділів і текстовий список, який легко налаштувати відповідно до власних потреб, скоротивши або розширивши перелік розділів, якими користуються найчастіше. Центральну клавішу-джойстик можна запрограмувати на швидкий запуск чотирьох програм, а нижні клавіші (*, 0, #) за тривалого натискання активують диктофон, ліхтарик, зміну звукових профілів відповідно.
Функціональний помічник
Модель 2E Е280 підтримує роботу з двома SIM-картами мобільних операторів мережі GSM 900/1800. Для зберігання персональних мелодій, контактів, музичних файлів та іншої важливої інформації передбачено слот розширення з підтриманням microSD-карти обсягом до 16 ГБ.
У телефоні передбачено зручний яскравий ліхтарик із трьома режимами: постійне світло, повільне та швидке миготіння. Увімкнути його просто - або через меню, або натиснувши клавішу "0". У темному під’їзді, на вулиці ввечері чи біля дверей - ліхтарик допоможе ліпше бачити та не оступитися. А ще, коли ліхтарик миготить, користувач стає помітнішим для водіїв - це додаткова безпека, якщо йти вздовж дороги. Особливо зручно, що не треба шукати окремий ліхтар - усе вже є в телефоні.
Телефонна книга вміщує 300 контактів. На кожен контакт можна встановити персональну мелодію (з шести мелодій у пам’яті телефона або з карти пам’яті microSD). Також для кожного контакту передбачено можливість встановити фото, що відображатиметься на великому дисплеї телефона щоразу під час вхідного дзвінка.
На клавішах "2–9" можна встановити вісім номерів для швидкого набору. Це дуже зручно, якщо коло щоденного спілкування обмежено сім’єю та друзями. Тривале натискання на цифрову клавішу - і пристрій за 3 секунди вже телефонує потрібній людині.
Застосунок "Диктофон" можна швидко відкрити натиснувши клавішу *, якщо потрібно записати розмову чи надиктувати ідею або нотатку. Функція запису телефонних розмов також наявна. Аудіофайли зберігаються в пам’яті microSD карти і мають назву, яка складається з дати і часу запису, для швидкого пошуку потрібного файлу.
Ефірний FM-приймач телефона 2E Е280 працює без доступу до інтернету та не потребує підключення дротових навушників як зовнішньої антени. FM-антену вже вбудовано в пристрій. Але якщо радіовежа розташована занадто далеко від користувача, для ліпшого приймання FM-сигналу потрібно під’єднати зовнішню антену, якою є дротові навушники, підключені до аудіорозніму 3,5 мм.
З аудіоплеєром можна створити перелік відтворення, програючи музичні файли mp3 із пам’яті карти microSD. Прослуховувати музику можна через динамік телефона, дротові навушники або бездротові Bluetooth-аудіопристрої (навушники, колонки, автомагнітоли).
У телефоні встановлено кілька корисних програм, зокрема: диктофон, календар секундомір, таймер, будильник і популярну гру "Змійка".
Цей телефон має спеціальну функцію SOS, яка може стати у пригоді за екстрених ситуацій. Якщо потрібна допомога, просто натисніть і утримуйте кнопку SOS протягом 10 с. Після цього пристрій автоматично зателефонує на п’ять контактів і надішле їм повідомлення з інформацією про місцезнаходження користувача. Близькі зможуть легко визначити, де перебуває користувач за координатами на карті. Це дасть змогу швидко отримати допомогу у разі потреби.
Захист від небажаних дзвінків
Телефон подбає про спокій - користувач зможе легко уникати дзвінків від шахраїв чи незнайомих людей. Функція "Чорний список" дає змогу заблокувати будь-який номер, щоби він більше не міг додзвонитися. А ще є особлива опція: телефон може автоматично не приймати дзвінки від номерів, які не збережено у контактах користувача. Це дуже зручно, якщо користувач хоче спілкуватися лише з рідними та знайомими.
Також є "Білий список" - до нього користувач може додати важливі номери (сім’я, лікар, друзі). І коли хтось із цього переліку телефонує, пристрій сам відповідає через кілька секунд, щоби не доводилося поспішати натискати на кнопки.
Автономність
Телефон оснащено потужною батареєю на 1500 мА*год, що дає змогу працювати довгий час без підзаряджання. За режиму очікування пристрій може працювати до 20 днів. Якщо увімкнути режим "Економія енергії", цей час збільшиться ще на 20%. За помірного використання для дзвінків і SMS телефон працюватиме до 5 днів. Ще одна важлива перевага - це порт для заряджання Type-C. Тепер не потрібно думати, як вставляти зарядку - процес заряджання став набагато швидшим і зручнішим.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення




