- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Аудіо
- Музичні центри та колонки
- PANASONIC
- Мікросистема Panasonic SC-PM700EE-S

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 2/1
- Опис
- Відео 2
- Фото
Мікросистема Panasonic SC-PM700EE-S
451265
Бездротова аудіосистема Panasonic SC-UA30GS-KХарактеристики
Загальні характеристики
| Тип | Мікросистема |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Сумарна потужність | 80 Вт |
| Функції та можливості | FM-тюнер |
Характеристики відтворення
| Функціональність | Bass Reflex, D.Bass, Multipair, Регулювання низьких і високих частот |
| Еквалайзер | Так |
| Кількість передустановок еквалайзера | 5 |
| Підтримувані формати | CD-DA, MP3 |
| Підтримка носіїв | CD-R, CD-RW |
| Кількість передустановлених станцій | 30 |
| Підтримка RDS | Ні |
Фізичні характеристики
| Дротові підключення | mini-Jack (3,5 мм), USB |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Дисплей | FL |
| Живлення | Від мережі |
| Колір | Сріблястий |
| Габарити основного блока | 114х210х261 мм |
| Габарити фронтальних динаміків | 226х145х195 мм |
| Вага основного блока, кг | 2,2 |
| Вага фронтальних динаміків, кг | 1,8 |
| Комплектація | Антена FM/AM, Документація, Кабель живлення, Колонка – 2 шт., Мікросистема, Пульт ДК |
Додаткові характеристики
| Додаткові характеристики | Автовідключення, Таймер відтворення, Управління зі смартфона, Годинник |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 42x33x40 |
| Вага в упаковці, кг | 6,8 |
| Артикул | SC-PM700EE-S |
| Штрихкод | 5025232948055 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Класна система. Порівняно з 600-ю серією чітко видно еволюцію: потужність з 40 Вт збільшилася до 80 Вт, центральний блок з регулятором гучності виконано з металу (замість пластику у 600-ки), а сам він набагато важче. Виглядає дорожче за свою ціну. Особливості: зроблено у Малайзії; грилі на колонках незнімні; максимальна гучність - 50; при зменшенні гучності до 2-3 не втрачається якість звуку (баланс між частотами зберігається, а низи не провалюються, що приємно вразило). Є налаштування еквалайзеру, розширення стереобази і підсилення басів, однак основне регулювання звуку "під себе" здійснюється пластиковими крутилками високих частот і басів (по 4 пункти вперед і назад). FLAC та інші HI-RES файли не читає - тільки mp-3. Щодо звучання: каші у частотах немає, звук чистий, крутилками можна досить точно зробити потрібний акцент на високих, низьких та середніх частотах (середні частоти: баси - +4, високі - 0). Забарвлення самого звучання системи десь на межі між детальним "аналітичним" і "теплим". Як інтер'єрна система для прослуховування тільки mp-3 файлів ідеальна. Звичайно, файли повинні бути якісними. Хотілося б оптичного виходу, однак це вже буде інший клас.
Скажить будьласка, а флешки він читає, якщо так, то які формати?
Добрий день, Андрій! Відтворення можливе з флеш диску USB. Доступні формати для цього способу відтворення: MP3.
Вітаю! Чи є в ньому будильник?
Добрий день, Дмитро! Ні, будильника немає.
Відео
Опис
Просто музика, якою вона має бути
PM700 — це стильна мікросистема із CD-програвачем, радіо та бездротовим відтворенням через Bluetooth. Завдяки технології відновлення звуку музика звучить чудово незалежно від способу її відтворення. Завдяки 80 Вт потужного чистого звуку, що передається через пару стереодинаміків, можна повністю поринути в музику.

Звук високої якості для будь-якої музики
Наша технологія відновлення звуку зменшує спотворення під час відтворення цифрової музики в широкому діапазоні частот і усуває проблеми, як-от шум джерела живлення змінного струму, забезпечуючи високоякісне звучання. Вона покращує локалізацію звукового образу та наближає звук до того, яким його задумав виконавець, щоб музика звучала краще.

Бездротове потокове відтворення музики за допомогою Bluetooth
Завдяки вбудованій технології Bluetooth PM700 забезпечує бездротове відтворення аудіофайлів зі смартфона й інших смартпристроїв. Потужний чистий звук перетворює прослуховування списків відтворення та подкастів на справжнє задоволення.

Витончена мінімалістична конструкція
Непідвладний часу дизайн, який матиме чудовий вигляд на будь-якій полиці чи шафі, і можливість розташування динаміків відповідно до власних потреб. Зайві елементи було прибрано, аби залишилося тільки все необхідне для створення простої поверхні з інтуїтивно зрозумілим керуванням і високоякісними тактильними характеристиками.

Налаштуйте звук відповідно до власного музичного стилю
Для різного виду контенту, що відтворюється, можна легко налаштувати звук, скориставшись окремими регуляторами високих і низьких частот на передній панелі пристрою. Крім того, режим «Мій звук» має низку попередніх налаштувань для покращення різних характеристик прослуховування музики та мовлення.
























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











