- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комплектуючі до ноутбуків, ПК і серверів
- Корпуси до ПК
- ZALMAN
- Корпус Zalman M4 SE без БЖ (M4SEBLACK)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Фото
Корпус Zalman M4 SE без БЖ (M4SEBLACK)
Схожі товари
Корпуси до ПК ZALMAN
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Ігрові |
| Тип корпусу | Mini Tower |
| Розташування | Горизонтальний |
| Тип материнської плати | micro-ATX |
Блок живлення
| Блок живлення | Без блоку живлення |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Форм-фактор блоку живлення | ATX |
Охолодження
| Місця для вентиляторів | 6 х 120 мм |
| Встановлених вентиляторів, шт | 6 |
| Місця для систем рідкого охолодження | 120 мм (згори), 120 мм (ззаду), 120 мм (спереду) |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 157 |
Відсіки
| Внутрішніх відсіків 3,5", шт | 1 |
| Внутрішніх відсіків 2,5", шт | 2 |
| Зовнішніх відсіків 5,25", шт | Ні |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Фізичні характеристики
| Максимальна довжина відеокарти, мм | 320 |
| Матеріал | Метал, Пластик |
| Особливості конструкції | Підсвічування, З вентиляторами |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага, кг | 4,3 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Вентилятор – 6 шт., Документація, Корпус |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 43x24x46 |
| Вага в упаковці, кг | 5,16 |
| Артикул | M4SEBLACK |
| Додатково | Недорогі корпуси для ПК, Компактні корпуси для ПК |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Безшовна вигнута конструкція
Передня сітчаста панель вирізняється безшовною вигнутою конструкцією, що надає корпусу вишуканого преміального вигляду.

Потужне охолодження та яскраве RGB-підсвічування завдяки передній сітчастій панелі та вбудованим RGB-вентиляторам
Вишукана передня сітчаста панель та RGB-вентилятори забезпечують оптимальний повітрообмін. Конструкція, розрахована на встановлення до 8 вентиляторів, гарантує ще більш ефективне охолодження та яскраве RGB-підсвічування. Світлодіоди можна вмикати та вимикати за потреби для зручного використання.

Інтелектуальна система вентиляції для потужного охолодження системи
Завдяки шести фіксованим RGB-вентиляторам 120 мм (3 спереду, 1 ззаду, 2 зверху) та оптимізованій для повітряного потоку конструкції система швидко всмоктує прохолодне зовнішнє повітря та швидко виводить внутрішнє тепло. Можна встановити до 8 вентиляторів, що дозволяє системі досягти ще більш потужної ефективності охолодження.

Магнітний пиловий фільтр зверху
Магнітний пиловий фільтр розміщений у верхній частині корпусу, щоб запобігти потраплянню пилу в систему під час простою. Нижній пиловий фільтр встановлений для запобігання потраплянню пилу в систему через вхідний отвір блоку живлення.

Бічна панель із високоміцного загартованого скла
Бічна панель із високоміцного загартованого скла мінімізує ризик розбиття та забезпечує чіткий огляд внутрішньої частини системи.

Просторий простір для прокладки кабелів та розташування отворів для кабелів для оптимального управління кабелями
Простір для прокладки кабелів з правого боку та стратегічно розміщені отвори для кабелів забезпечують акуратне та просте управління кабелями.

Тихі та потужні вентилятори охолодження в комплекті
Завдяки 6 тихим вентиляторам з високою продуктивністю, спеціально налаштованим з урахуванням досвіду Zalman у сфері охолодження, система може залишатися прохолодною в будь-який час. Крім того, яскраві світлодіодні ефекти дозволяють створити унікальну та виразну конфігурацію системи.

Відмінна сумісність та розширюваність компонентів
Просторий внутрішній простір та продумана компоновка компонентів спрощують збірку та дозволяють використовувати компоненти різних розмірів під час складання системи.


















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








