- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комплектуючі до ноутбуків, ПК і серверів
- Корпуси до ПК
- GAMEMAX
- Корпус GAMEMAX Infinity Pro BK (Infinity Pro BK)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Відео 1
- Фото
Корпус GAMEMAX Infinity Pro BK (Infinity Pro BK)


















Схожі товари
Корпуси до ПК GAMEMAX
Корпус GAMEMAX Edge (Edge) 1 112 ₴
Бренди
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Ігрові |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Розташування | Вертикальний |
| Тип материнської плати | ATX, micro-ATX, mini-ITX |
Блок живлення
| Блок живлення | Без блоку живлення |
| Форм-фактор блоку живлення | ATX |
| Потужність комплектного БЖ, Вт | Ні |
Охолодження
| Місця для вентиляторів | 2 х 140 мм, 8 х 120 мм |
| Встановлених вентиляторів, шт | 5 |
| Місця для систем рідкого охолодження | 120 мм (ззаду), 240 мм (знизу) |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 |
Відсіки
| Внутрішніх відсіків 3,5", шт | 1 |
| Внутрішніх відсіків 2,5", шт | 3 |
| Зовнішніх відсіків 5,25", шт | Ні |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB Type-C |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Фізичні характеристики
| Максимальна довжина відеокарти, мм | 400 |
| Товщина бокових стінок, мм | 1 |
| Матеріал | Загартоване скло, Пластик, Сталь |
| Особливості конструкції | Безгвинтове кріплення, Підсвічування, З бічним вікном, З вентиляторами, З пиловим фільтром |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага, кг | 8,8 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Вентилятор – 5 шт., Документація, Заглушка, Корпус, Стійка – 3 шт. |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 48x22x45 |
| Вага в упаковці, кг | 8,5 |
| Артикул | Infinity Pro BK |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Дизайн із повним оглядом
Три грані корпусу оснащені панелями із загартованого скла, що забезпечує чудову видимість RGB-підсвічування та компонентів усередині корпусу, покращуючи загальну естетику та створюючи стильну ігрову атмосферу.
Висока ефективність охолодження
Корпус підтримує встановлення до 8 вентиляторів та сумісний з різними конфігураціями водяного охолодження, що забезпечує підтримку оптимальної температури системи під час високого навантаження, покращуючи ігрову продуктивність.
Широка сумісність
Корпус підтримує материнські плати різних форматів, що робить його придатним для різних типів апаратного забезпечення та дозволяє геймерам гнучко налаштовувати ігрові конфігурації відповідно до різних потреб.
Продумана конструкція інтерфейсів вводу-виводу
Корпус оснащений USB-портами для зручного підключення пристроїв, а також аудіороз'ємом, що гарантує користувачам найкращі звукові враження під час ігор.
Відмінні можливості розширення
Корпус має кілька внутрішніх відсіків для накопичувачів, включаючи 1 відсік для 3.5-дюймового жорсткого диска та 3 відсіки для 2.5-дюймових SSD-накопичувачів, що дозволяє геймерам легко розширювати місце для зберігання даних відповідно до зростаючих вимог ігор.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення