- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Комп'ютери
- HP
- Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (A55C2ET)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 12
- Відео 1
- Фото
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (A55C2ET)
Схожі товари
Комп'ютери HP
Можливо, вас зацікавить
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (9H6S0ET) 30 151 ₴
Тонкий клієнт HP PRO t550 (5H0R6EA) 16 682 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип комп'ютера | Міні-ПК (nettop) |
| Серія | HP Pro Mini |
| Клас | Для дому, Для офісної роботи, Для навчання, Мультимедійний, Розважальний |
Процесор
| Кількість процесорів | Однопроцесорний |
| Виробник процесора | Intel |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер /8 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,9-4,5 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,2-4,5 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 0,9-3,3 |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Система охолодження | OEM |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | SoC |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оперативна пам'ять (макс. уст. об'єм) | 64 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1 х М.2 (вільно – 0), 1x2.5" (HDD/SSD) |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мультимедіа
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3205 |
Мережеве підключення
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 3 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 х USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type C (Gen 2 up to 10 Gbps) |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | 1 x DisplayPort |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 х RJ-45 |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Блок живлення
| Блок живлення | 65 Вт |
Корпус
| Основний колір | Чорний |
| Форм-фактор | Mini |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
Фізичні характеристики
| Підсвічування | Ні |
| Загальна ширина виробу, мм | 175 |
| Загальна довжина виробу, мм | 177 |
| Загальна висота виробу, мм | 34 |
| Вага, кг | 1,42 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Кабель живлення, Неттоп, Провідна клавіатура, Провідна миша |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 13x23x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,69 |
| Артикул | A55C2ET |
| Штрихкод | 198990794327 |
| Додатково | Міні ПК на Intel Core i3, Неттопи HP, Неттопи на процесорі Intel, Комп'ютери на Windows 11 |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Універсальний неттоп
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 надає користувачам продуктивність і функції бізнес-класу в компактному корпусі. Він оснащений новітнім процесором Intel і пропонує різноманітні функції для задоволення повсякденних потреб вашого бізнесу.
Продуктивність бізнес-класу
Оцініть продуктивність під час виконання повсякденних завдань із найновішим процесором Intel і великим об'ємом сховища.
Необхідні можливості підключення
Модуль Wi-Fi 6 для бездротової локальної мережі забезпечує надійне та швидке з’єднання, що допомагає задовольняти потреби вашої компанії.
Універсальна інтеграція
Компактний корпус дає змогу раціонально облаштувати робочий простір.
Windows 11
Працюйте безпечно й продуктивно завдяки ОС Windows 11 і технологіям HP для підключення та співпраці.
Багатоядерний процесор Intel
Процесор Intel Core - це ідеальне поєднання потужності та енергоефективності. Завдяки кільком обчислювальним ядрам він дає змогу плавно та надійно виконувати безліч робочих завдань.
Насолоджуйтеся вільним робочим столом
Завдяки продуманому дизайну цього компактного ПК ви зможете раціонально організувати своє робоче місце. Ергономічна конструкція, яка забезпечує легкий і швидкий доступ до роз’ємів, а також модуль бездротового зв’язку Wi-Fi 6 із Bluetooth не дадуть заплутатись у дротах.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення




