- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- ASUS
- Моноблок 27" ASUS M3702WFAT-WPF0030 (90PT03M1-M00WA0)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 72
- Відео 1
- Фото
Моноблок 27" ASUS M3702WFAT-WPF0030 (90PT03M1-M00WA0)
















725419
Моноблок 23.8" ASUS V440VAK-BPC1120 (90PT03X3-M09420)529459
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M66 (M66v04)529427
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M63 v05 (M63v05)529440
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M65 (M65v05)Схожі товари
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування |
| Серія | ASUS M3702 |
| Функції та можливості | TPM-модуль |
Дисплей
| Діагональ екрана | 27" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Технології екрана | Splendid |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Тип підсвічування екрана | WLED (світлодіодне підсвічування) |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,8-4,3 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 – ХХХХ МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 1000 (NVME SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | 2-в-1 (SD/miniSD/microSD; MMC) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Вбудовані динаміки | 2х3 Вт |
| Виробник акустики | SonicMaster Premium |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2 x 3,0 Вт |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.3 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 х USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-С |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI v1.4 |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 90W |
| Особливості конструкції | Multi-touch Screen, Сенсорний екран |
| Основний колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 8,9 |
| Загальна висота виробу, мм | 217 |
| Загальна ширина виробу, мм | 613 |
| Загальна довжина виробу, мм | 456 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Клавіатура, Моноблок, Миша |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 60x26x70 |
| Вага в упаковці, кг | 12,24 |
| Артикул | 90PT03M1-M00WA0 |
| Штрихкод | 4711636152136 |
| Додатково | Великі моноблоки, Чотирьохядерні моноблоки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Потужність і стиль
Моноблочний комп’ютер ASUS M3702WFA оснащений процесором AMD Ryzen 5 7520U, який легко впорається з повсякденними завданнями, а також бездротовим модулем Wi-Fi 6E, що забезпечує надшвидке й стабільне мережеве з’єднання. Завдяки тонкій рамці (технологія NanoEdge) співвідношення площі екрана до панелі складає цілих 91%, сприяючи підвищенню продуктивності. Цей високоякісний широкоформатний дисплей відтворює 100% відтінків колірного простору sRGB і володіє широкими кутами огляду (178°), що дає змогу насолоджуватися справді чудовим зображенням. Обладнаний також сучасною аудіосистемою ASUS SonicMaster Premium з підтримкою технології Dolby Atmos і двостороннього усунення шумів на основі ШІ, ASUS M3702WFA занурить вас у яскраву атмосферу мультимедійних розваг.

Якісне зображення
Моноблочний комп’ютер ASUS M3702WFA дуже тонкий і легкий, а його дисплей NanoEdge володіє майже невидимою рамкою, займаючи цілих 91% передньої панелі. Цей дисплей може похвалитися великими кутами огляду (178°) і широким колірним охопленням (100% sRGB), тому зображення завжди виглядає яскраво й реалістично. 27-дюймовий сенсорний дисплей із роздільною здатністю Full HD (1920 x1080) і матовим покриттям випромінює низький рівень синього світла (підтверджено сертифікацією TÜV Rheinland), забезпечуючи комфорт для очей під час тривалого перебування за комп’ютером.

Насичені кольори
Моноблок ASUS M3702WFA оснащений дисплеєм NanoEdge3 із широкими кутами огляду (178°) і підвищеною частотою оновлення (75 Гц), тому зображення завжди виглядає чітким і не зазнає спотворень кольору при погляді на екран під кутом. Технологія ASUS Splendid забезпечує точну передачу кольорів будь-то зображення: заходу сонця, чистого блакитного неба чи тонких відтінків шкіри. Спеціальний режим Vivid збільшує загальний рівень насиченості кольорів, щоб зображення виглядало ще більш приголомшливим.

Фазоінверторні динаміки
Щоб забезпечити повне занурення в мультимедійний світ, ASUS M3702WFA оснащено потужною аудіосистемою. Вбудовані стереодинаміки фазоінверторної конструкції, які зазвичай застосовується в аудиосистемах класу hi-fi, мають загальну потужність 6 ват і забезпечують кришталево чисте звучання з глибокими басами, що захоплює з перших нот. Завдяки технології Dolby Atmos зведений стереозвук не просто відтворюється через лівий і правий канали. Натомість він із високою точністю позиціонується навколо вас, створюючи ефект просторового об’ємного звучання, що повністю занурює вас в атмосферу музики чи фільму.

Технологія SonicMaster
Ексклюзивна технологія SonicMaster, розроблена командою аудіоінженерів ASUS Golden Ear, поєднує в собі добірні компоненти й інтелектуальне програмне забезпечення, які гарантують високоякісне звучання під час перегляду фільмів, прослуховування музики та в іграх.

Витончений, мінімалістичний дизайн
Моноблочний комп’ютер ASUS M3702WFA має сучасний мінімалістичний дизайн з оригінальною вбудованою підставкою. Завдяки стійкості та витонченому зовнішньому вигляду він ідеально впишеться практично в будь-яке оточення – від сучасного дому до офісу.

Для будь-яких завдань
Оснащений новітнім енергоефективним процесором AMD Ryzen 5 7520U, моноблок ASUS M3702WFA забезпечує багатоядерну продуктивність й ефективність, щоб впоратися з будь-яким робочим навантаженням. Крім того, дискова підсистема на основі SSD обсягом до 1 ТБ, забезпечує надзвичайно високу швидкість читання й запису даних для продуктивної та творчої роботи без зупинок. Одним словом, ASUS M3702WFA надає продуктивність для реальної багатозадачності, тож яке б завдання не стояло перед вами, ви впораєтеся з ним із легкістю!

Швидке й надійне підключення
Завдяки входу HDMI на моноблок ASUS M3702WFA можна виводити відео- та аудіосигнал із будь-якого пристрою, обладнаного виходом HDMI, будь то ноутбук, мобільний пристрій, ігрова консоль або ТБ-приставка. Моноблок також має три порти USB 3.2 Gen 1 (для периферії), вихід HDMI для підключення додаткового зовнішнього дисплея, а також кард-рідер SD2. ASUS M3702WFA також має гніздо для замка Kensington для простого та ефективного фізичного захисту.

Wi-Fi 6 2x2
ASUS M3702WFA може оснащуватися дводіапазонним модулем стандарту Wi-Fi 62 (802.11ax) з конфігурацією антен 2x2 для швидкісного з'єднання, що в 3 рази перевищує швидкість Wi-Fi 52.

Захист важливих даних
Віддалена робота стає дедалі популярнішою, а разом з нею зростає потреба в захисті важливих даних. Саме тому ASUS M3702WFA оснащений першокласною системою захисту. Вебкамера моноблока оснащена спеціальною шторкою, закривши яку, можна не боятися випадково активувати відеозв’язок. Крім того, в ньому використовується нова технологія безпеки Microsoft Pluton, яка вбудовує засоби безпеки в ядро процесора, забезпечуючи цілісність коду й найсучасніший захист, що практично виключає ризик витоку інформації через хакерські атаки. ASUS M3702WFA також обладнано слотом для замка Kensington, який допоможе запобігти фізичній крадіжці пристрою.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення