- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Комп'ютери
- DELL
- ПК DELL Pro Slim (BTO105_QCS1250)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 87
- Фото
ПК DELL Pro Slim (BTO105_QCS1250)
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип комп'ютера | Системний блок |
| Серія | DELL Pro Slim |
| Клас | Для дому, Для офісної роботи, Для програмування, Для навчання, Мультимедійний, Розважальний |
Процесор
| Кількість процесорів | Однопроцесорний |
| Виробник процесора | Intel |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 235 (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер/14 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 6 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,9-5,0 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 3,4-5,0 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,9-4,4 |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Система охолодження | OEM |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | Intel Q870 |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оперативна пам'ять (макс. уст. об'єм) | 64 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1 х 3.5" HDD, 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мультимедіа
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3204 |
Мережеве підключення
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 х USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5 Gbps) |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI 2.1 |
| Порт DisplayPort | 1 x DisplayPort 1.4a |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 х RJ-45 |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Блок живлення
| Блок живлення | 180 Вт |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
Корпус
| Основний колір | Чорний |
| Форм-фактор | Slim |
| Матеріал корпусу | Пластик, Сталь |
Фізичні характеристики
| Підсвічування | Ні |
| Загальна ширина виробу, мм | 92,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 292 |
| Загальна висота виробу, мм | 290 |
| Вага, кг | 3,9 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Документація, Кабель живлення, Провідна клавіатура, Провідна миша, Системний блок |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Польща |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 26x48x39 |
| Вага в упаковці, кг | 5,55 |
| Артикул | BTO105_QCS1250 |
| Додатково | Комп'ютери на Windows 11 |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Висока продуктивність у компактному корпусі
Цей високопродуктивний компактний комп'ютер поєднує в собі зручність і ефективність. Витончений дизайн із покращеною системою охолодження дозволяє використовувати процесори Intel Core Ultra для покращеної продуктивності штучного інтелекту.
Штучний інтелект наступного рівня
Dell Pro Slim забезпечує енергоефективну продуктивність для робочих навантажень зі штучним інтелектом завдяки процесору Intel Core Ultra і трирівневій багатопроцесорній архітектурі, що поєднує CPU, GPU та спеціальний NPU. Таке рішення гарантує швидку та безперебійну роботу програм на основі ШІ в будь-якому проєкті.

Підвищення ефективності
Працюйте ефективніше штучному інтелекту що використовує до 58% менше процесорної потужності під час викликів у Zoom із фоновими ефектами.

Швидша робота зі штучним інтелектом
Прискорюйте роботу зі штучним інтелектом на 50% завдяки функції розпізнавання змін у сценах Adobe After Effects, щоб пришвидшити робочий процес редагування та збільшити час на творчість, отримуючи при цьому приголомшливі результати.

Найкращий захист зі штучним інтелектом
Створений для боротьби із сучасними кібератаками, цей ПК має вдосконалений захист апаратного і програмного забезпечення та інтегровану перевірку всіх оновлень драйверів і BIOS.

Продуманий дизайн
Стильний, вишуканий дизайн поєднує в собі надійність, функціональність і потужну продуктивність. Створені для довговічності, всі настільні комп'ютери Dell Pro проходять суворі випробування військового класу, щоб забезпечити надійну продуктивність, на яку ви можете розраховувати.
Удосконалена система охолодження
Удосконалена система охолодження оптимізує повітряні потоки, що забезпечує на 57% тихішу роботу.
Акуратний та організований
Встановіть його вертикально або горизонтально на столі, щоб заощадити цінний простір.

Більше можливостей
Легко модернізуйте свій комп'ютер завдяки конструкції, що не потребує використання інструментів для доступу до внутрішніх компонентів. Порти DisplayPort і HDMI підтримують роздільну здатність до 8K для покращеної якості відео.

Ефективність поєднується з потужністю
Ефективно справляйтеся з інтенсивними робочими навантаженнями завдяки великому об'єму пам'яті DDR5 і швидкому твердотільному накопичувачу M.2.

Інноваційні матеріали
Dell Pro Slim на 43% складається з переробленого пластику. Dell продовжує бути лідером у галузі завдяки використанню 50% переробленої сталі в корпусі цього комп'ютера. Крім того, пристрій постачається в упаковці, яка на 100% складається з перероблених або відновлюваних матеріалів.
Підвищення екологічних стандартів
Цей продукт має сертифікат ENERGY STAR та EPEAT Gold Climate+. Це означає, що він відповідає ключовим критеріям сталого розвитку щодо енергоефективності та впливу на навколишнє середовище.










- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення




