- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Аксесуари до ПК і ноутбуків
- Комп'ютерна гарнітура
- JBL
- Ігрова гарнітура JBL Quantum 600 Black (JBLQUANTUM600BLK)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 1
- Відео 2
- Фото
Ігрова гарнітура JBL Quantum 600 Black (JBLQUANTUM600BLK)
647940
Ігрова гарнітура JBL Quantum TWS (JBLQUANTUMTWSBLK)647947
Ігрова гарнітура JBL Quantum 50C White (JBLQTUM50CWHT)647944
Ігрова гарнітура JBL Quantum 50N (JBLQTUM50N)Схожі товари
Комп'ютерна гарнітура JBL
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Сумісність | PC, PS, Xbox |
| Призначення | Для геймерів |
| Тип підключення | Дротові |
Навушники
| Динамік | Динамічний |
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Частотний діапазон, Гц | 20 - 20000 |
| Опір, Ом | 32 |
| Чутливість, дБ | 100 |
| Шумозаглушення | Без шумозаглушення |
| Вхідна потужність | 30 мВт |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (Mini-Jack), USB Type-A, USB Type-C, Радіо |
| Форма штекера | L-подібний |
Мікрофон
| Тип мікрофону | Конденсаторний |
| Конструкція мікрофона | Висувний |
| Спрямованість мікрофона | Односпрямований |
| Діапазон частот мікрофона, Гц | 100-10000 |
| Чутливість мікрофона | -40 дБ |
Фізичні характеристики
| Довжина кабелю, м | 1,2 |
| Вага, грам | 346 |
| Особливості конструкції | Підсвічування |
Додаткові характеристики
| Комплектація | 3.5 мм аудіо кабель, Гарнітура, Інструкція |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Артикул | JBLQUANTUM600BLK |
| Штрихкод | 6925281969607 |
| Додатково | Гарнітура для ігрових консолей |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Живіть грою з JBL QuantumSURROUND ™ і DTS
JBL QuantumSURROUND ™ за допомогою вдосконалених алгоритмів моделює чудовий багатоканальний звук, створюючи неймовірну по реалістичності просторову звукову сцену з ефектом занурення кінематографічної якості і надаючи справжню перевагу над суперниками. Також оснащується гарнітурою DTS: X v2.0.

Будьте в гущі ігрових подій з технологією JBL QuantumSOUND Signature
Від самих тихих кроків до найгучніших вибухів. JBL QuantumSOUND Signature робить кожну сцену епічність, а кожного гравця більш підготовленим. 50-міліметрові неодимові драйвери забезпечують акустичні характеристики спеціально для ігор. Пориньте найреалістичнішу звукове середовище і отримаєте перевагу в будь-якій битві.

Бездротова гарнітура 2,4GHz без втрати якості звуку
Ходіть за перекусом, НЕ знімаючи гарнітуру. JBL Quantum 600 – це бездротова ігрова гарнітура 2,4GHz з батареєю, розрахованої на 14 годин роботи.

Перехід між будь-якими вашими улюбленими платформами
Гарнітура JBL Quantum 600 створена для гри на ПК, але підтримує також Xbox ™, PlayStation ™, Nintendo Switch ™, мобільні пристрої, Mac, і VR.
Безперебійна зв'язок завдяки шкалою регулювання балансу «гра-чат»
Налаштуйте рівні звуку на льоту за допомогою шкали регулювання балансу «гра-чат», сертифікованої DISCORD. Звук в грі і в чаті обробляють різні звукові карти, дозволяючи вам налаштовувати баланс на гарнітурі, не виходячи з гри. Сумісність з Teamspeak, Skype, і іншими сервісами.
Простий і зрозумілий програмний пакет JBL QuantumENGINE
Потужний ефект занурення в об'ємний звук завдяки унікальному програмному забезпеченню JBL QuantumENGINE для ПК. Вибирайте власні налаштування звуку для гарнітури JBL Quantum 600 на зручній панелі, створюйте окремі профілі і RGB-ефекти і змінюйте налаштування мікрофона. Ви також можете налаштувати еквалайзер або вибрати один з 6 пресетів.
Надійна і легка, з нею ви зможете грати ще довше
З легким міцним оголів'ям і шкіряними амбушюрами з ефектом пам'яті ви зможете грати ще довше. Знімні амбушюри для простого догляду за гарнітурою.
Будьте почуті завдяки відкидному мікрофона з виділенням голосу
З гарнітурою JBL Quantum 600 вас будуть чітко чути як свої солдати, так і противники. Відкидний мікрофон з виділенням голосу для чіткого взаєморозуміння оснащений функціями автоматичного увімкнення-виключення і відключення звуку.
Перехід між будь-якими вашими улюбленими платформами
Гарнітура JBL Quantum 600 створена для гри на ПК, але підтримує також Xbox ™, PlayStation ™, Nintendo Switch ™, мобільні пристрої, Mac, і VR.
Безперебійна зв'язок завдяки шкалою регулювання балансу «гра-чат»
Налаштуйте рівні звуку на льоту за допомогою шкали регулювання балансу «гра-чат», сертифікованої DISCORD. Звук в грі і в чаті обробляють різні звукові карти, дозволяючи вам налаштовувати баланс на гарнітурі, не виходячи з гри. Сумісність з Teamspeak, Skype, і іншими сервісами.
Простий і зрозумілий програмний пакет JBL QuantumENGINE
Потужний ефект занурення в об'ємний звук завдяки унікальному програмному забезпеченню JBL QuantumENGINE для ПК. Вибирайте власні налаштування звуку для гарнітури JBL Quantum 600 на зручній панелі, створюйте окремі профілі і RGB-ефекти і змінюйте налаштування мікрофона. Ви також можете налаштувати еквалайзер або вибрати один з 6 пресетів.
Надійна і легка, з нею ви зможете грати ще довше
З легким міцним оголів'ям і шкіряними амбушюрами з ефектом пам'яті ви зможете грати ще довше. Знімні амбушюри для простого догляду за гарнітурою.
Будьте почуті завдяки відкидному мікрофона з виділенням голосу
З гарнітурою JBL Quantum 600 вас будуть чітко чути як свої солдати, так і противники. Відкидний мікрофон з виділенням голосу для чіткого взаєморозуміння оснащений функціями автоматичного увімкнення-виключення і відключення звуку.
Перехід між будь-якими вашими улюбленими платформами
Гарнітура JBL Quantum 600 створена для гри на ПК, але підтримує також Xbox ™, PlayStation ™, Nintendo Switch ™, мобільні пристрої, Mac, і VR.
Безперебійна зв'язок завдяки шкалою регулювання балансу «гра-чат»
Налаштуйте рівні звуку на льоту за допомогою шкали регулювання балансу «гра-чат», сертифікованої DISCORD. Звук в грі і в чаті обробляють різні звукові карти, дозволяючи вам налаштовувати баланс на гарнітурі, не виходячи з гри. Сумісність з Teamspeak, Skype, і іншими сервісами.
Простий і зрозумілий програмний пакет JBL QuantumENGINE
Потужний ефект занурення в об'ємний звук завдяки унікальному програмному забезпеченню JBL QuantumENGINE для ПК. Вибирайте власні налаштування звуку для гарнітури JBL Quantum 600 на зручній панелі, створюйте окремі профілі і RGB-ефекти і змінюйте налаштування мікрофона. Ви також можете налаштувати еквалайзер або вибрати один з 6 пресетів.
Від якості звуку залежить Виживання.
Ігрова гарнітура JBL Quantum 600 з бездротовим підключенням на чатосте 2,4 Ггц з ефектом занурення і високими технічними характеристиками дає ігрову перевагу завдяки звуку в найдрібніших ДЕТАЛЯХ. JBL Quantumsurround ™ відтворює більш широке і реалістичне просторове оточення, в якому ви не втрачаючи жодної Деталі. ГАРНІТУРА JBL QUANTUM 600 оснащена спрямованим мікрофоном з функцією виділення голосу для легкого спілкування в мережевій грі, регулюванням Балансу «Гра-Чат», сертифікованої МЕССЕНЖДЕРИ DISCORD, а також сумісна З Teamspeak і іншими Сервісами. Відчуйте комфорт з амбушюрами з еко-шкіри з ефектом пам'яті, навіть під час тривалої гри, протягом усіх 14 годин роботи від акумулятора. Перевершуєте супротивників і отримаєте перевагу в звуці з JBL Quantum 600.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









