- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Аксесуари до ПК і ноутбуків
- Комп'ютерна гарнітура
- MSI
- Ігрова гарнітура MSI Immerse GH50 Wireless (S37-4300010-SV1)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 1
- Фото
Ігрова гарнітура MSI Immerse GH50 Wireless (S37-4300010-SV1)




















647940
Ігрова гарнітура JBL Quantum TWS (JBLQUANTUMTWSBLK)547515
Ігрова гарнітура EPOS H3 Hybrid Black (1000890)750772
Ігрова гарнітура Razer Kraken Kitty V3 X Black (RZ04-05350200-R3M1)Схожі товари
Характеристики
Загальні характеристики
| Вид наушников | Повнорозмірні (повний обхват вуха) |
| Тип гарнітури | Стерео |
| Сумісність | Mac, Nintendo Switch, PC, PS, Xbox |
| Призначення | Для геймерів |
| Тип підключення | Комбінований |
| Функції та можливості | Регулювання гучності |
Навушники
| Динамік | Динамічний з неодимовими магнітами |
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Частотний діапазон, Гц | 20 - 20000 |
| Опір, Ом | 32 |
| Чутливість, дБ | 109 |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (Mini-Jack), Радіо |
| Форма штекера | Прямий |
Мікрофон
| Конструкція мікрофона | Знімний |
| Спрямованість мікрофона | Всенаправленний |
| Діапазон частот мікрофона, Гц | 100-10000 |
| Чутливість мікрофона | -36 дБ |
Фізичні характеристики
| Матеріал гарнітури | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Додатковий колір | Чорний |
| Вага, грам | 326 |
| Особливості конструкції | Кнопки керування |
Додаткові характеристики
| Комплектація | 3.5 мм аудіо кабель, USB-приймач, Адаптер USB-C – USB-A, Кабель для зарядки, Чохол |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 23x9x19 |
| Вага в упаковці, кг | 0,711 |
| Артикул | S37-4300010-SV1 |
| Штрихкод | 824142280744 |
| Додатково | Гарнітура для ігрових консолей |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Бездротова гарнітура Immerse GH50 - це перша бездротова ігрова гарнітура MSI, що працює на частоті 2,4 ГГц із низькою затримкою та забезпечує тривале занурення у світ звуку, обладнана звуковими динаміками з посиленням низьких частот, всеспрямованим мікрофоном і передовими програмними додатками. Крос-платформна сумісність забезпечує ігровий процес від ПК до консолей у складному та міцному легкому корпусі.
Занурення за межі латентності
GH50 WIRELESS, розроблена для наднизької затримки, дає змогу вам бути на крок попереду конкурентів. Пориньте в точні звуки кроків, вибухів і пострілів у режимі реального часу, підвищуючи продуктивність гри завдяки синхронному звуковому відгуку, що доповнює кожен ваш рух.

Глибина звуку
Пориньте в яскраві деталі гри завдяки високоякісному звуку та технології об'ємного звучання. Завдяки 50-міліметровим динамікам із посиленням низьких частот, що відтворюють високі, середні та низькі частоти, GH50 WIRELESS дає змогу насолоджуватися занурювальною вібрацією, що привносить реальні звукові відчуття в ігри, фільми та музику з точним та чітким позиціюванням із будь-якого напрямку.

Прослуховування протягом усього дня
Використовуйте до 22 годин автономної роботи для безперервного прослуховування, легко переходячи від розваг протягом усього дня до безперешкодних ігор.

Чітка зйомка, легке від'єднання
Завдяки високоякісному знімному всеспрямованому мікрофону, який легко пристосовується до будь-якої форми голови, ви зможете підтримувати чіткий та ясний голосовий зв'язок з товаришами по команді. Коли прийде час розслабитися і відпочити під ритм музики або захоплюючий фільм, просто від'єднайте мікрофон.

Легкий комфорт у будь-якому місці
Бездротова гарнітура GH50 Wireless вагою всього 326 г вирізняється компактністю та легкістю, забезпечуючи геймерам зручність перенесення завдяки наголов'ю, що складається. Зручна посадка забезпечується за рахунок міцної конструкції і точного розподілу зусиль, а м'яка підкладка надає додатковий комфорт голові і вухам, що робить їх ідеальними для тривалих ігрових сесій.
Повний контроль
Візьміть управління в свої руки за допомогою мультимедійної панелі - увімкніть живлення, вимкніть мікрофон і відрегулюйте гучність одним рухом пальця. Для зручного заряджання використовуйте роз'єм USB-C.
- Увімкнення/вимкнення живлення
- Вимкнення мікрофона
- Регулювання гучності
- Заряджання від USB-C

Занурення в різні платформи
Зручне під'єднання з ультранизькою затримкою бездротовим каналом 2,4 ГГц або знімним кабелем 3,5 мм забезпечує універсальність ігор на ПК і консолях. Пориньте в улюблені ігри на різних платформах із неперевершеною легкістю.
- PC
- MAC
- Playstation
- Nintendo Switch
- Xbox

Набір аксесуарів
До комплекту постачання входить ціла низка аксесуарів, які збагатять ваш досвід: зручна сумка для перенесення, кабель 3,5 мм, кабель для заряджання від USB-C до A, бездротовий передавач USB і конвертер USB-A в C.








































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення