- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Аксесуари до ПК і ноутбуків
- Комп'ютерна гарнітура
- SONY
- Ігрова гарнітура Sony Inzone H9 II Black (WHG910NB.E)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 1
- Відео 1
- Фото
Ігрова гарнітура Sony Inzone H9 II Black (WHG910NB.E)
572061
Ігрова гарнітура Sony Inzone H5 Black (WHG500B.CE7)565897
Ігрова гарнітура Sony Inzone H5 White (WHG500W.CE7)Схожі товари
Комп'ютерна гарнітура SONY
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Вид наушников | Повнорозмірні (повний обхват вуха) |
| Тип гарнітури | Стерео |
| Сумісність | PC, PS, Xbox |
| Призначення | Для геймерів |
| Тип підключення | Комбінований |
| Функції та можливості | Регулювання гучності |
Навушники
| Динамік | Динамічний |
| Діаметр динаміка | 30 мм |
| Опір, Ом | 440 |
| Чутливість, дБ | 111 |
| Шумозаглушення | З активним шумозаглушенням (ANC) |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (Mini-Jack), Bluetooth |
| Форма штекера | Прямий |
Мікрофон
| Тип мікрофону | Динамічний |
| Конструкція мікрофона | Винесений |
| Спрямованість мікрофона | Кардіоїдний |
Фізичні характеристики
| Матеріал гарнітури | Пластик |
| Матеріал амбушур | Шкірозамінник |
| Довжина кабелю, м | 2 |
| Основний колір | Чорний |
| Вага, грам | 273 |
| Особливості конструкції | Поворотні чаші |
Додаткові характеристики
| Комплектація | 3.5 мм аудіо кабель, Документація, Кабель USB Type-C, Навушники, Чохол |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x10x27 |
| Вага в упаковці, кг | 0,999 |
| Артикул | WHG910NB.E |
| Штрихкод | 4548736170971 |
| Додатково | Гарнітура для ігрових консолей |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Чудовий звук всередині
Створені на базі нашого нового драйвера WH-1000XM6, навушники H9 II забезпечують чіткість у всьому діапазоні частот, від віддалених кроків до глибоких тривожних гуркотів.

Залишайтеся на зв'язку в чаті та комунікаціях
Легко регулюйте баланс голосу або вимикайте звук під час гри на ПК. Елементи керування розташовані так, щоб їх можна було швидко та інтуїтивно використовувати, не відволікаючись.
Провідний режим із шумозаглушенням
Шумозаглушення H9 II працює як у бездротовому, так і в провідному режимі. Виберіть підключення, яке відповідає вашим потребам щодо затримки, руху, пристроїв або стилю.

Домінуйте в усіх напрямках із 7.1-канальним звуком
Віртуальний 7.1-канальний об'ємний звук обробляє багатоканальний аудіосигнал, забезпечує просторе, спрямоване звукове поле через стереовихід, що допомагає вам чіткіше відчувати рух, напрямок і глибину.

Чіткість, оптимізована за допомогою штучного інтелекту
Гнучкий кардіоїдний мікрофон з подовженим кронштейном у поєднанні з штучним інтелектом для шумозаглушення пробивається крізь хаос. Завдяки Super Wide Band кожен виклик звучить чітко і готовий до змагань.

Більший діапазон
Природні, чіткіші дзвінки. Ширший діапазон аудіосигналу більш природно передає тон голосу, тому ви звучите так, як і повинні.
Чіткий голос із регульованим кардіоїдним мікрофоном
Кардіоїдний мікрофон на штанзі фокусується на вашому голосі — він нахилений у бік ваших вуст, щоб зменшити бічний шум. Його довгий гнучкий кронштейн залишається саме там, де ви його встановили.

Легка конструкція, оптимальний комфорт
Вага всього 260 г (без мікрофона), легка конструкція і збалансована за тиском структура зменшують втому і гарячі точки, дозволяючи вам залишатися зосередженим від розминки до овертайму.

Вільно регульоване наголов'я для ідеального прилягання
Унікальна конструкція наголов'я адаптується до форми вашої голови, забезпечуючи оптимальний баланс і розподіл тиску під час тривалого ігрового процесу.

Низька затримка і 30 годин автономної роботи
Для інтенсивних ігор комплектний адаптер USB-C забезпечує спеціальне з'єднання 2,4 ГГц з наднизькою затримкою. Залишайтеся на зв'язку зі своїм телефоном через Bluetooth або LE Audio — для дзвінків і сповіщень. Все це з автономною роботою до 30 годин між зарядками.

Контролюйте чат і комунікацію
Легко регулюйте баланс голосу або вимикайте звук під час гри на ПК. Елементи керування розташовані так, щоб їх можна було швидко та інтуїтивно використовувати, не відволікаючись.

Провідний режим із шумозаглушенням
Шумозаглушення H9 II працює як у бездротовому, так і в провідному режимі. Виберіть підключення, яке відповідає вашим потребам щодо затримки, руху, пристроїв або стилю.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








