- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- SONY
- Фотоапарат SONY Cyber-Shot RX10 IV (DSCRX10M4.RU3)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 11
- Опис
- Аксесуари 3
- Відео 1
- Фото
Фотоапарат SONY Cyber-Shot RX10 IV (DSCRX10M4.RU3)







































497417
Фотоапарат SONY ZV-E10 + 16-50 Black (ZVE10LB.CEC)497418
Фотоапарат SONY ZV-E10 body Black (ZVE10B.CEC)628609
Фотоапарат SONY ZV-E10 II + 16-50 Black (ZVE10M2KB.CEC)Схожі товари
Фотоапарати SONY
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | Cyber-Shot |
| Модельний ряд | RX10 IV |
| Тип фотокамери | Компактна камера |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | Ні |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | 1 '' (13,2x8,8 мм) |
| Кількість мегапікселів | 20 Mpix |
| Тип процесора | BIONZ X |
| Світлосила | f/2.4 - 4.0 |
| Світлочутливість (ISO) | 100-12800, Розширені 64-25600 |
| Максимальний розмір знімка | 5472 X 3648 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (3840x2160) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 3840 x 2160 (30p, 25p, 24p), 1920 x 1080 (120p, 60p, 60i, 24p) ,1440 x 1080 (30p), 640 x 480 (30p) |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 24 |
| Оптичне збільшення | 25 Х |
| Стабілізація зображення | Оптична стабілізація |
| Витримка | 30-1 / 3200 з, Мінімальна витримка 1/32000 с |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1 440 |
| Бездротові інтерфейси | NFC, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | micro-HDMI з 4K still і незтиснутим сигналом HDMI, USB 2.0 (480 Mbit/sec), Вхід для зовнішнього мікрофона, Вихід на навушники |
| Типи карт пам'яті | Memory Stick Duo/Pro Duo/Pro-HG Duo, SD/SDHC/SDXC |
| Комплектуючі | З об`єктивом (Kit) |
| Знімків на заряді, шт | 400 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Контрастне |
| Кількість точок фокусування | 315 |
| Фокусна відстань, мм | 24-600 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 см |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 0.7x |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 133 x 94 x 127 mm |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | AVCHD, MPEG-4, XAVC S |
| Формат файлів | DCF, JPEG, RAW |
| Об'єктив у комплекті | Вбудований |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 16x16x22 |
| Вага в упаковці, кг | 1,6 |
| Артикул | DSCRX10M4.RU3 |
| Штрихкод | 4548736074071 |
| Додатково | Sony компактні фотоапарати |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Помогает делать отличные снимки камера SONY Cyber-Shot RX10 IV. Имея современный дизайн обладает весьма хорошими техническими характеристиками. Корпус сделан из приятной на ощупь пластмассы и имеет удобную для пользования форму. Отдельного внимания заслуживает качественный объектив имеющий 20 мегапикселей. Благодаря отличной чувствительности способен делать фото в 4 К разрешении.
Єдине місце, де знайшов дійсно офіційний SONY Cyber-Shot RX10 IV. Дякую MOYO. Апарат дійсно класний та поєднує в собі компактність, великий зум, надшвидкий автофокус, шалену швидкість зйомки та багато інших фішек. Вартий своїх коштів.
Есть ли режим LiveView у этого цифрового фотоаппарата?
Здравствуйте, Кира. Режим LiveView есть
Как для профессионального фотографа, данная модель камеры SONY Cyber-Shot RX10 IV просто идеальна в работе. Работаю с ней уже некоторое время и фактически не замечаю никаких недостатков. Она очень надежна камера. Люблю снимать животных в движении, а раньше все камеры размывали объекты. Теперь, мои фотографии выглядят живыми и яркими работами. Фотоаппарат полностью оправдал все мои ожидания. Буду пользоваться и в дальнейшем.
конечно у вас не будет размытия здесь нет бокешки
Відео
Опис
Фотоапарат SONY Cyber-Shot RX10 IV (DSCRX10M4.RU3)

Поєднання зручності використання з великими можливостями – Cyber-Shot RX10 IV від Sony порадує всіх, незалежно від досвіду. Насиченість отриманих знімків дивує.
Характеристики та комплектація
Фотоапарат примітний своєю «начинкою». Серед його компонентів і характеристик виділяються:
- зум-об'єктив Zeiss Vario-Sonnar c показником світлосили f2,4-4,0;
- матриця серії Ехмоr (13,2х8,8 мм) з чіпом пам'яті DRAM;
- процесор Bionz X, що гарантує швидку обробку відзнятого матеріалу;
- швидкісна (0,03 с) контрастна автофокусування на 315 точок. Вона «зловить» ефектний ракурс в частки миті;
- система оптичної стабілізації, що усуває огріхи зйомок;
- коефіцієнт оптичного збільшення 25Х;
- швидкість серійної фотозйомки до 24 к/с.
У комплекті присутні поворотний дисплей діагоналлю 3ꞌꞌ і вбудований об'єктив. Електронний видошукач з можливістю збільшення до 0,7Х забезпечує повне покриття кадру. Інтегрована спалах відкривається вручну і сумісна з блоками інтерфейсу.
Портів тут кілька -передбачені роз'єми USB, HDMI, для навушників і мікрофону. Працюють модулі Wi-Fi і NFC.
Модель працює з файлами форматів JPEG, RAW, DCF і дозволяє робити приголомшливі знімки з витримкою в діапазоні від 1/3200 до 30 секунд.
Зовнішній вигляд і розміри

Корпус з магнієвого сплаву зроблений в строгому чорному кольорі, а доповнює загальну «композицію» об'єктив з блоком поздовжніх ребер. Вони не тільки полегшують процес підбору налаштувань, а й практичні – пил з поверхні видаляється миттєво. Всі органи керування знаходяться під рукою: ергономіка – на вищому рівні.
Інноваційний об'єктив
Об'єктив, який встановлений на Sony Cyber-Shot RX10 IV -складна конструкція з 18 елементів (серед них позначена і АА-лінза). При зйомці вони дають кут огляду до 84⁰. Діаметр пристрою - 72 мм.

Величина зуму змінюється в залежності від характеру зйомки. У випадку з фотофіксацією вона складе від 50х до 380х (режим Clear Image), для відео виділений «коридор» від 25 до 380 одиниць. Ці цифри -знахідка для цінителів якісних фото.
Переваги великого функціоналу
в своєму розпорядженні таким набором компонентів, камера порадує легкістю в роботі. Робити фото або знімати мініфільмів ще ніколи не було так легко:
- для зміщення фокусу досить провести пальцем;
- обмежувач діапазону миттєво оцінює стан об'єкта і видалення від нього;
- відпадає необхідність «Затискати» кнопки наполовину – так економляться дорогоцінні секунди;
- чіткість кадрів залишається високою в будь-яких умовах;
- наявність безшумного режиму роботи.











































































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення