- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- SONY
- Фотоапарат SONY Alpha a7 IV Body (ILCE7M4B.CEC)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 8/9
- Опис
- Наявність в магазинах 8
- Порівняння
- Аксесуари 7
- Відео 8
- Фото
Фотоапарат SONY Alpha a7 IV Body (ILCE7M4B.CEC)
Схожі товари
Фотоапарати SONY
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | Alpha a7 IV |
| Модельний ряд | Alpha A |
| Тип фотокамери | Компактна камера, Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | Sony E-mount |
| Тип матриці | CMOS Exmor RS |
| Розмір матриці | Full Frame (36х24 мм) |
| Кількість мегапікселів | 34,1 Mpix |
| Тип процесора | BIONZ XR |
| Світлосила | Залежить від об'єктива |
| Світлочутливість (ISO) | 100-512000 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K (3840x2160) |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 10 |
| Оптичне збільшення | Залежить від об'єктива |
| Витримка | 30 - 1/8000 |
| Відео HDR | Без підтримки HDR |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1,04 млн |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI, USB Micro-B, USB Type-C, Роз'єм 3.5 для підключення зовнішнього мікрофона, Роз'єм для навушників |
| Типи карт пам'яті | CFexpress Type A / SD, SD/SDHC/SDXC |
| Живлення | NP-FZ100 |
| Знімків на заряді, шт | 520 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Ручне/авто |
| Кількість точок фокусування | 759 |
| Фокусна відстань, мм | Залежить від об'єктива |
| Мінімальна дистанція фокусування | Залежить від об'єктива |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 0,78X |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху, Сенсорний дисплей |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 96,4х131,3х79,8 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | H.265, XAVC HS |
| Формат файлів | HEIF, JPEG, RAW |
| Об'єктив у комплекті | Без об'єктиву |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Акумулятор, Документація, Кабель USB Type-C to Type-A, Кришка черевика, Кришка видошукача, Кришка корпусу, Плечовий ремінь, Фотоапарат |
| Країна-виробник | Таїланд |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 17x16x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,35 |
| Артикул | ILCE7M4B.CEC |
| Штрихкод | 4548736133754 |
| Додатково | Sony компактні фотоапарати |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Перешел с a7ii, поэтому разница колоссальная. На 35мм 1\8f качество прям на голову выше стало, даже не ожидал что эта линза может выдать такое качество. Радует так же обновленное меню и возможность сохранения пресетов настроек, Теперь при переключении на видео не нужно снова менять цветовое пространство и кучу других настроек. Не знаю как в a7iii но здесь можно поставить 2 флешки и указать куда писать видео а куда фото, что тоже очень удобно. В целом покупкой доволен, дороговато но в итоге стоило того
Камера класна, але недоліки є: - rolling shutter - не симетричні слоти для флешок - блекаут при серійній зйомці - thunderbolt 4, а скидувати через кардрідер всеодно швидше - CFExpress Type A - це здирництво у порівнянні з Type B, бо Type B і дешевше, і швидше, і об'ємніше. - якщо додати "вертикальну ручку", то трохи змінюється хват і починає люфтити кришка для флешок. - немає можливості знімати на одну флешку RAW, а на іншу HEIF (може, я сліпий і треба ще раз подитися) - немає слоту для синхронізатору часових кодів - комплектний шнурок на шию схильний до зношування, але можна купити нормальний (навіть у Nikon D3500 кращий) - коли берете лінзу Sony GM 135mm f/1.8, то вона перекриває підсвітку, яка мала допомагати автофокусуванню. - буфер зовсім не глибокий, а ми живемо у світі, де оперативка дешева - у Кенонів крутіша стабілізація :(
Що краще обрати старіший Canon R5 чи цю Sony?
У прошивці 1.1 додали можливість знімати RAW, а на іншу будь-який доступний формат у іншій якості.
Аппарат достойный внимания и похвалы в целом. JPEG настраивается просто невероятно круто. Обилие органов управления и их ккстомизации. Тушка чувствуется солидной, но к сожалению теплой везде и всегда, даже если аппарат просто включен и производится банальный просмотр изображений.
Все в одому. Найкраща універсаньна камера за таку ціну. Насправді, дуже довго розписувати, що, як, і до чого, проте скажу: хочете робити відео — купуйте, хочете робити фото — купуйте, хочете і те і те — купуйте.
топ
Добрий день, підкажіть чи є в цій камері обмеження по часу зйомки?
Добрий день, Яна! Ні, час обмежується зарядом акумулятора та ємністю карти пам'яті
Тут вай фай 2,4 або 5 ГГц ?
Добрий день, Олександра! І 2,4, і 5 ГГц
Доброго дня, підкажіть будь ласка хороший обʼєктив до нього 50 або 85 Які моделі до нього підійдуть найкраще, дякую
Добрий день, Вікторія! Чудово підійдуть https://www.moyo.ua/obektiv_sony_fe_85mm_f_1_8_sel85f18_syx/390857.html та https://www.moyo.ua/obektiv_sony_fe_50mm_f_2_8_macro_sel50m28_syx/351453.html
Відео
Опис























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення












