₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- FUJIFILM
- Фотоапарат FUJIFILM X-T5 + XF 18-55mm F2.8-4R Silver (16783056)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Відео 1
- Фото
Фотоапарат FUJIFILM X-T5 + XF 18-55mm F2.8-4R Silver (16783056)













583038
Фотоапарат FUJIFILM X-T50 body Charcoal Silver (16828375)583050
Фотоапарат FUJIFILM X-T50 + XF 16-50mm F2.8-4.8R LM WR Charcoal Silver (16828650)583049
Фотоапарат FUJIFILM X-T50 + XF 16-50mm F2.8-4.8R LM WR Silver (16828569)Схожі товари
Фотоапарати FUJIFILM
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | X-T5 |
| Модельний ряд | FUJIFILM X |
| Тип фотокамери | Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | FUJIFILM X-Mount |
| Тип матриці | X-Trans CMOS 5 |
| Розмір матриці | 23,5x15,7 мм |
| Кількість мегапікселів | 40,2 Mpix |
| Тип процесора | X-Processor 5 |
| Світлосила | f/2.8 - 4.0 |
| Світлочутливість (ISO) | 64-51200 |
| Максимальний розмір знімка | 7728х5152 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 6.2K (6240х3510) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 100, 120, 200, 240, 30, 60 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 20 |
| Оптичне збільшення | 0,15x |
| Стабілізація зображення | Стабілізація за допомогою рухомої матриці |
| Витримка | 30 - 1/8000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1840 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | micro-HDMI (тип D), USB Type-C, Роз'єм 2,5 мм, Стереофонічний міні-роз'єм 3,5 мм |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC, SDXC, UHS-I, UHS-II |
| Комплектуючі | З об`єктивом (Kit) |
| Живлення | NP-W235 |
| Знімків на заряді, шт | 580 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Авто, Ручне |
| Фокусна відстань, мм | 18-55 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 30 см |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 0.8 X |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Сенсорний дисплей |
| Пило-, волого-, ударозахист | Пило- і вологозахист |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 91х129, 5х63, 8 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | H.265, HEVC, MOV, MP4, MPEG-4 |
| Формат файлів | JPEG, RAW |
| Фірмові технології | X-Trans CMOS 5 |
| Об'єктив у комплекті | XF 18-55mm F2.8-4R |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | USB-кабель, Адаптер, Адаптер для навушників, Адаптер змінного струму, Акумулятор, Кришка" гарячого черевика", Кришка корпусу, Об'єктив, Плечовий ремінь |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 13x18x31 |
| Вага в упаковці, кг | 2,02 |
| Артикул | 16783056 |
| Штрихкод | 4547410486759 |
| Додатково | Водонепроникні фотоапарати |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис

Перша фотографія
X-T1 була спочатку випущена в 2014 році на честь 80-річчя компанії Fujifilm. Надалі він очолив революцію бездзеркальних камер. Майже через десятиліття і п'ять поколінь новітні технології обробки зображень Fujifilm прийшли в X-T5, забезпечуючи фотографам неперевершену якість зображення в нестаріючому, класичному й улюбленому корпусі камери.

Три циферблати на верхній панелі
Три диски керують ISO, витримкою та експокорекцією з верхньої панелі камери. Разом із кільцем діафрагми на більшості об'єктивів XF усі налаштування експозиції можна перевірити та відрегулювати до ввімкнення камери.
Знімайте впевнено та зосередьтеся на створенні зображення.

Легка, високопродуктивна
X-T5 оснащена п'ятиосьовою системою стабілізації зображення всередині корпусу (IBIS), що забезпечує компенсацію до 7,0 стопів, і електронним видошукачем з 3,69 млн точок і коефіцієнтом збільшення 0,8x. Незважаючи на це, корпус камери важить лише 557 г (1,23 фунта). Циферблати і кнопки забезпечують простоту управління, даючи змогу найдорогоціннішим моментам життя отримати шанс бути задокументованими, щоб побачити новий день.

Тристоронній похилий дисплей
Тристоронній похилий дисплей забезпечує підвищену універсальність, особливо під час роботи на рівні пояса або в портретній орієнтації. Поєднання похилого РК-дисплея і центрального видошукача вирівнює об'єктив, камеру і фотографа по оптичній осі, забезпечуючи комфортнішу та інтуїтивно зрозумілішу роботу із зображеннями.


























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення