- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Інформаційні дисплеї
- LG
- Дисплей 55" LG 55UH5Q (55UH5Q-E)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Дисплей 55" LG 55UH5Q (55UH5Q-E)
Схожі товари
Можливо, вас зацікавить
Дисплей 55" LG 55UL3J (55UL3J-M) 72 670 ₴
Характеристики
Енергоспоживання
| Споживана потужність, Вт | 103 |
| Потужність максимальна, Вт | 154 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Вт | 0,5 |
Додаткові характеристики
| Аудіо-система | 2х10 Вт |
| Операційна система | webOS |
| Особливості | Можливість обмінюватися екранами та контентом з мобільними пристроями, Вбудована CMS, Гіроскоп, Підтримка підключення до зовнішніх датчиків, Термодатчик, Технологія BEACON |
| Кріплення VESA, мм | 300х300 |
| Діапазон робочих температур | 0-40 °C |
| Основний колір | Чорний |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 1240,1х711,9х29,7 |
| Вага, кг | 14,3 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка ААА – 2 шт., Тримач кабелю, Дисплей, Документація, Кабель живлення, Перехідник для підключення до входу RS232C, Пульт ДК |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Польща |
Основні характеристики
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрану | 3840х2160 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Тип матриці | ADS |
| Час відгуку екрана, мс | 8 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Дисплей (контрастність номінал) | 1200 : 1 |
| Дисплей (контрастність динамічна) | 1000000:1 |
| Глибина кольору екрана | 1073,7 млн. (10 bit) |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Орієнтація екрана | Вертикальна, Горизонтальна |
| Сенсорний ввід | Ні |
Інтерфейси
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхідні відеороз'єми | 3 х HDMI, DisplayPort, RJ45, RS232C |
| Вихідні відеороз'єми | 1 х RS232C |
| Аудіороз'єми | Аудіовихід |
| Порт USB, шт | 2 х USB 2.0 Type-A |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 81x15x135 |
| Вага в упаковці, кг | 19 |
| Артикул | 55UH5Q-E |
| Штрихкод | 8806096657171 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Чудова якість зображення з роздільною здатністю UHD
Завдяки роздільній здатності UHD, кольори та деталі контенту стають яскравими та реалістичними. Крім того, широкий кут огляду забезпечує чіткість контенту.

Рівномірний і тонкий дизайн рамки
Серія UH5Q має ідеально збалансовані горизонтальні та вертикальні тонкі рамки, що створюють ідеальний візуально гармонійний вигляд дисплея. Спеціальна конструкція спрощує встановлення, забезпечуючи при цьому справді захоплюючий досвід перегляду.

Зручна платформа webOS
Серія UH5Q оснащена високопродуктивною системою, яка дозволяє виконувати безліч завдань без окремого медіаплеєра. Платформа webOS надає інструменти для розробки додатків з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що підвищує зручність для користувача.

Дизайн для ефективного використання простору
Завдяки тонким рамкам і простому прокладанню кабелів, серія UH5Q економить простір. Завдяки спеціальній конструкції, дисплей можна встановити впритул до стіни, залишаючи лише 13,5 мм простору для тонкого кронштейна.

Довговічність, що забезпечує надійність
Оптимізований для бізнес-середовища, дисплей захищений від солі, пилу, залізного порошку та вологи завдяки конформному покриттю на платі живлення, що забезпечує його стабільну роботу. Крім того, його клієнтоорієнтовані функції, такі як IP5x та моніторинг ударів, забезпечують надійність і ефективність роботи.

Комплексна безпека
webOS Signage виходить за рамки заходів безпеки на рівні операційної системи. LG Shield використовує п'ятирівневу систему захисту, що охоплює сервер, додатки, операційну систему та апаратне забезпечення. Кожен рівень працює незалежно, забезпечуючи комплексний захист від різних загроз. Також платформа webOS відповідає стандарту ETSI EN 303 645.






















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









