- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Інформаційні дисплеї
- LG
- Дисплей 55" LG 55UH5N UHD 500nit 24/7 webOS WiFi IP5x

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Дисплей 55" LG 55UH5N UHD 500nit 24/7 webOS WiFi IP5x
Схожі товари
Можливо, вас зацікавить
Дисплей 86" LG 86UH5J (86UH5J-H) 391 100 ₴
Дисплей 43" LG 43UH5N (43UH5N-M) 69 245 ₴
Характеристики
Енергоспоживання
| Споживана потужність, Вт | 110 |
| Потужність максимальна, Вт | 160 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Вт | 0,5 |
Додаткові характеристики
| Аудіо-система | 2х10 Вт |
| Операційна система | webOS |
| Особливості | Гіроскоп, Термодатчик |
| Кріплення VESA, мм | 300х300 |
| Діапазон робочих температур | 0-40 °C |
| Основний колір | Чорний |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 1231,4х707,2х29,7 |
| Вага, кг | 16,1 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер RS232, Батарейка АА – 2 шт., Дисплей, Документація, Кабель HDMI, Кабель живлення, Пульт ДК |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Польща |
Основні характеристики
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрану | 3840х2160 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час відгуку екрана, мс | 8 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Дисплей (контрастність динамічна) | 1000000:1 |
| Глибина кольору екрана | 1073,7 млн. (10 bit) |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Орієнтація екрана | Вертикальна, Горизонтальна |
| Сенсорний ввід | Ні |
Інтерфейси
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Вхідні відеороз'єми | 3 х HDMI |
| Вихідні відеороз'єми | 1 х HDMI |
| Аудіороз'єми | Аудіовихід |
| Порт USB, шт | 1 x USB 2.0 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 81x15x135 |
| Вага в упаковці, кг | 19,5 |
| Артикул | 55UH5N-E |
| Штрихкод | 8806084664556 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Дисплей з високою роздільною здатністю
Роздільна здатність екрану в чотири рази вища за FHD, що задовольняє потреби клієнтів у візуальному сприйнятті. Крім того, покриття антивідблиску на екрані зменшує віддзеркалення екрану в умовах яскравого освітлення, підвищуючи видимість і розбірливість, забезпечуючи клієнтам комфортну роботу з екраном.

Міцна конструкція з вогнестійкістю
Зовнішня оболонка виробу ефективно протистоїть поширенню полум'я, що робить його ідеальним рішенням для встановлення в громадських місцях.

Зручна платформа webOS
UH5N оснащений високопродуктивною SoC, яка дозволяє виконувати безліч завдань без окремого медіаплеєра. Платформа webOS надає інструменти для розробки додатків з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що підвищує зручність для користувача, дозволяючи легко підключати зовнішні датчики та партнерські програми webOS для створення середовища, дружнього до SI.

Стильний інтер'єр з Art Frame
Підсильте вишуканість вашого простору за допомогою рамки Art Frame з аксесуарами для рамок, що надають UH5N художній штрих для більш вишуканого інтер'єру. Аксесуари для рамок дають змогу використовувати UH5N так, щоб він гармонійно вписувався в інтер'єр, перетворюючи його на шикарний декоративний центр.

Дизайн для використання простору
Завдяки тонким рамкам і простому прокладанню кабелів, UH5N економить простір. Завдяки спеціальним прихованим входам живлення його можна встановити впритул до стіни, залишаючи лише близько 13 мм простору для тонкого кронштейна. За допомогою аксесуарів для рамок його можна перетворити на художню рамку, що зробить його стильним елементом інтер'єру, який пасуватиме до інтер'єру клієнта.

Довговічність, що забезпечує надійність
Оптимізований для бізнес-середовища, UH5N захищений від потенційного впливу солі, пилу, залізного порошку та вологи завдяки застосуванню покриття на платі живлення. Крім того, його функції, орієнтовані на клієнта, такі як IP5x, 30-градусний нахил і моніторинг ударів, забезпечують надійність і задоволення.

Сталий розвиток
З прихильністю до інновацій та сталого розвитку, LG постійно прагне створити краще майбутнє для виробників, споживачів та майбутніх поколінь. Зосереджуючись на мінімізації відходів, максимальній переробці та ефективному управлінні енергоспоживанням, LG активно прагне до сталого розвитку, отримуючи різні сертифікати, такі як FCC EMC Class B.
























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










