- Дитячий велосипед Miqilong RM Оливковый 16` ATW-RM16-OLIVE
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Відео 1
- Фото
651244
Дитячий велосипед Miqilong ST 12" срібний (RBB-ST12-SILVER)574276
Дитячий велосипед Miqilong LS 12" оливковий651135
Дитячий велосипед Miqilong ST 20" срібний (RBB-ST20-SILVER)Схожі товари
Дитячі велосипеди Miqilong
Бренди
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Двоколісний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Для дівчаток |
Фізичні характеристики
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал рами | Метал |
| Регулювання сидіння | Так |
| Тип гальма | Задній V-Brake, Передній V-brake, Передній і задній V-Brake |
| Особливості конструкції | Дзвінок, Кошик на кермі, Страхувальні колеса |
| Тип коліс | Надувні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Діаметр задніх коліс | 16" |
| Габарити (ВхШхГ), см | 65х51х108 |
| Основний колір | Оливковий |
| Вага, кг | 10 |
Додаткові характеристики
| Додатково | Пластикові педалі |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 60x15x112 |
| Вага в упаковці, кг | 10 |
| Артикул | ATW-RM16-OLIVE |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Велосипед поставляється на 85% зібраним.