Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума

Конструктори fischertechnik — 9 наборів для дітей віком від 5 років

Дата публікації: 06.05.2024 10:50
Дата оновлення: 06.05.2024 12:52

Майбутні вундеркінди тренують свою фантазію, посидючість і увагу до деталей на німецьких конструкторах fischertechnik (фішертехнік). Спочатку вони розроблялися як освітні інструменти для шкіл та університетів. Набори допомагають у вивченні фундаментальних принципів механіки, електроніки та робототехніки. З їхньою допомогою можна будувати складні моделі роботів, різноманітних механізмів і автоматичних заводів, що робить їх цікавими не тільки для дітей, а й для дорослих.

 інтерактивний конструктор fischertechnik

Елементи конструктора легко з'єднуються один з одним, оскільки основним є блок із пазами та виступом за типом «ластівчин хвіст». Така форма дає можливість з'єднувати елементи в будь-яких комбінаціях. Деталі з різних наборів можна комбінувати, щоразу отримуючи щось нове. Така особливість «розв'язує» руки й політ думки, адже можна постійно розширювати та модернізувати свої винаходи. 

Усі детальки з якісного пластику, міцні, зносостійкі. Багато наборів містять елементи для програмування та управління моделями. Таким чином вийде не тільки збирати механічні конструкції, а й програмувати їхню поведінку. Ця фішка цікавить підлітків і студентів, які захоплюються моделюванням. Однак у статті йдеться про колекцію, що складається з дев'яти наборів, для діток старше п'яти років.

Конструктор fischertechnik JUNIOR (FT-564065)

Призначений для дівчаток і хлопчиків. У наборі дванадцять різних транспортних засобів, літаків і кранів. Додаються інструкції з будівництва, викладені в доступній для дітей формі. 

Чотири особливості цього набору:

 1. Простота конструкцій: з усіма елементами легко працювати. Вони великі та зручні для захоплення.
 2. Освітній аспект: спрямований на розвиток технічних навичок, логічного мислення та уяви у дітей. Моделі, які можна зібрати за допомогою цього набору, показують основи передачі руху, балансу та сили.
 3. Безпека: заокруглені краї деталей нівелюють ризики поранитися.
 4. Багатофункціональність: можна зібрати кілька різних моделей, що підтримує інтерес дитини протягом тривалого часу. Це можуть бути прості машини, крани або мости.

Конструктор Fischertechnik JUNIOR FT-564065

Модель junior Інженер дає змогу вивчити будову вбудованого сонячного мотора і в чому полягає можливість розпилення води за допомогою пневмоциліндра. До набору входить Нік і фігурка fischertechnik, що простягає руку допомоги майбутнім інженерам.

Упаковка
 • Ширина: 23 см
 • Висота: 8 см
 • Глибина: 32 см
Кількість деталей 141 шт.
Розвиток Концентрація уваги, цілеспрямованість, наполегливість, кмітливість, кмітливість

Конструктор fischertechnik junior Інженер (ft-564066)

На відміну від попередньої моделі FT-564065, яка являє собою вступний набір для молодших школярів, FT-564066 — це наступний рівень. Він призначений для поглибленого вивчення та застосування інженерних знань у побудові складніших моделей. Цей набір для дітей, які вже мають досвід роботи з конструкторами та хочуть розвивати свої навички далі.

Два нюанси, які надають цінності цьому конструктору:

 1. Більше моделей і функцій: у наборі є інструкції для складання машин і механізмів, тому простіше експериментувати.
 2. Просунуті механічні елементи: передбачені додаткові компоненти — шестерні, паси, важелі та кулі, які ускладнюють варіанти складання.

Конструктор fischertechnik junior Інженер ft-564066

Конструктор fischertechnik JUNIOR Інженер (FT-564066) призначений для учнів молодших класів. Він розширює розуміння механічних та інженерних концепцій, які представлені в простенькому фішертехніку (FT-564065).

Упаковка
 • Ширина: 23 см
 • Висота: 8 см
 • Глибина: 32 см
Кількість деталей 141 шт.
Розвиток

Набір стимулює до вирішення конкретних інженерних завдань через побудову та тестування своїх конструкцій. 

Сприяє глибокому розумінню принципів роботи машин і механізмів

Конструктор fischertechnik ADVANCED Створи свою гру (FT-564067)

Це чудовий інструмент для навчання та розваги. Він надає платформу для експериментів і вивчення нових технологій у захопливій формі. У комплекті вісім настільних ігор, що тренують спритність. Серед них рулетка, призове колесо та лабіринт. 

Конструктор Fischertechnik ADVANCED Створи свою гру FT-564067

Конструктор Fischertechnik ADVANCED «Створи свою гру» (FT-564067) призначений для діток віком від семи років. Тут можна не тільки збирати, а й програмувати конструкції для різних завдань. 

Серед позитивних моментів:

 1. Можливість програмування: можна навчитися основ кодування, включно з логікою.
 2. Освітній потенціал: вийде розібратися, як працюють машини і як ними керувати за допомогою програмного забезпечення.
 3. Комплексний підхід до навчання: складання моделей у поєднанні з програмуванням дають змогу зрозуміти зв'язок між програмним кодом і реальними діями.

Серед негативних особливостей:

 • Складність: дітям без досвіду в програмуванні або механіці буде не просто освоювати ази.
 • Ціна: FT-564067 дорожче порівняно з простенькими наборами.
 • Вимоги до навчання: потрібне керівництво з боку дорослих або навчальні матеріали, що вимагає додаткових зусиль і часу.
Упаковка
 • Ширина: 23 см
 • Висота: 8 см
 • Глибина: 32 см
Кількість деталей 289 шт.
Розвиток Креативність, логіка, концентрація уваги, цілеспрямованість

Конструктор fischertechnik ADVANCED Пожежник (FT-564069)

Призначений для дітей старше семи років і підлітків, які цікавляться рятувальною технікою. У комплекті адаптер для стандартної ПЕТ-пляшки, який вбудований у модель і використовується як місткість для води. А також деталі для складання деталізованих і функціональних моделей пожежної техніки: машини зі сходами, насоса та іншого обладнання. 

Конструктор fischertechnik ADVANCED Пожежник FT-564069

Набір fischertechnik ADVANCED Пожежник (FT-564069) примітний рухомими частинами, висувними драбинами та платформами, що обертаються. Процес складання захоплює, проте оскільки тематика виробу специфічна, інтерес з часом може згаснути.

Упаковка
 • Ширина: 23 см
 • Висота: 8 см
 • Глибина: 32 см
Кількість деталей 261 шт.
Розвиток Технічні навички, розуміння механіки та інженерії через практичну взаємодію з моделями

Конструктор fischertechnik ADVANCED Тварини друзі (FT-563576)

Цей тематичний набір для шестирічок і старших діток. З його допомогою можна збирати різні моделі тварин, які імітують рухи. У комплектації передбачені інструкції зі складання декількох моделей птахів, комах і чотириногих. Зокрема, виходять кумедні ящірка Ларрі, павук Семмі, скорпіон Сенді, кінь Генрі та кішка Клео.

Конструктор fischertechnik ADVANCED Тварини друзі FT-563576

Конструктор fischertechnik ADVANCED «Тварини друзі» (FT-563576) стимулює інтерес до біології та механіки, об'єднуючи їх у практичному форматі. Складання моделей тварин допомагає більше дізнатися про їхню структуру та рухи. Оскільки потрібні точність і увага, у дошкільнят розвивається дрібна моторика та вміння дотримуватися інструкцій. Однак деякі моделі важкуваті для складання, тому без допомоги дорослих не обійтися.

Упаковка
 • Ширина: 23 см
 • Висота: 8 см
 • Глибина: 32 см
Кількість деталей 222 шт.
Розвиток Уява, моторика, фантазія

Варто знати: 50 незвично-цікавих фактів про Лего, про які ви точно не знали

Конструктор fischertechnik PROFI Змагання кульок (FT-564070)

«Змагання кульок» (FT-564070) дає роздолля для навчання, розваги та експериментів. Любителям складних механічних систем обов'язковий у колекції своїх ігор, адже вийде збирати складні траси для кульок. Цей набір із серії PROFI. Він орієнтований на дітей старше восьми років.

Конструктор fischertechnik PROFI Змагання кульок FT-564070

Складання треків вимагає розуміння механічних і фізичних принципів, що робить набір чудовим інструментом для навчання через гру. У конструкторі багато деталей, відповідно, можливостей конфігурації трас теж задосить для складних конструкцій. Можна експериментувати, тож інтерес швидко не вичерпається. Єдине, що потрібно враховувати, масштабовані та ускладнені траси потребують багато місця в приміщенні для комфортного компонування та використання. 

Упаковка
 • Ширина: 23 см
 • Висота: 8 см
 • Глибина: 32 см
Кількість деталей 698 шт.
Розвиток Координація рук і очей, велика і дрібна моторика

Читайте: Тематичні парки Legoland: 8 наймегапопулярніших на планеті

Конструктор fischertechnik ADVANCED Канатна дорога (FT-564068)

Зацікавить учнів молодших класів та учнів середньої школи. Дає можливість зібрати канатну дорогу у своєму розумінні механіки та інженерії. Конструкції містять рухомі кабінки, мотузки та механізми для їх переміщення.

Конструктор Fischertechnik ADVANCED Канатна дорога FT-564068 

Конструктор Fischertechnik ADVANCED «Канатна дорога» (FT-564068) оснащено барабанами для мотузок, що обертаються, та підіймальними механізмами, тому буде можливість ознайомиться з їхньою роботою та особливостями чергування сили натягу та напрямку руху канатів. Цю модель можна залучити в іграх з іншими іграшками та конструкторами.

Упаковка
 • Ширина: 23 см
 • Висота: 8 см
 • Глибина: 32 см
Кількість деталей 334 шт.
Розвиток Логічне мислення та просторове сприйняття

Цікава стаття: Як зробити слайм у домашніх умовах: 7 рецептів

Конструктор fischertechnik profi Статика (ft-564071)

Ідеальний для навчання основ статичного інжинірингу та механіки, збираючи різні структури. Підходить для дітей (8+) і підлітків, яким цікаві архітектура і фізика. За допомогою цього конструктора вийде вивчити принципи проєктування будівель і мостів.

Конструктор fischertechnik profi Статика ft-564071 

Конструктор fischertechnik profi Статика (ft-564071) містить деталі для побудови підвісних, аркових і балкових мостів, а також веж і рам. Користувачі можуть експериментувати з різними конструкціями, щоб зрозуміти, як розподіл навантажень і різні форми впливають на стійкість і міцність споруд. Через складання діти більше дізнаються про силу тяжіння, напругу, стиснення та розтягнення.

Упаковка
 • Ширина: 23 см
 • Висота: 9 см
 • Глибина: 32 см
Кількість деталей 365 шт.
Розвиток Аналітичний підхід і здатність передбачати, як зміни в конструкції впливають на її функціональність і надійність

Пізнавальна стаття: Що подарувати на святого Миколая: ТОП 6 ідей

Конструктор fischertechnik ROBOTICS Раннє програмування (FT-559889)

У наборі, крім деталей, модулі, які можна використовувати для складання роботизованих моделей з можливістю запрограмувати й керувати за допомогою простих кодів. Конструктор fischertechnik ROBOTICS Раннє програмування (FT-559889) доносить ази програмування в зрозумілій формі. Відразу вийде спостерігати за своїми результатами, що сприяє кращому розумінню і запам'ятовуванню навчального матеріалу.

Конструктор fischertechnik ROBOTICS Раннє програмування FT-559889

Набір стимулює інтерес до STEM у галузях науки, технологій, інженерії та математики. Зрозумілий навіть для молодших школярів, це хороша можливість залучити їх у світ робототехніки. Варто враховувати, що для повноцінного використання конструктора необхідний комп'ютер або інший пристрій, сумісний з освітнім ПЗ. Це тягне за собою додаткові витрати.

Упаковка
 • Ширина: 23 см
 • Висота: 9 см
 • Глибина: 32 см
Кількість деталей 55 шт.
Розвиток Критичне мислення та вирішення складних завдань

За допомогою таких конструкторів ви та ваша дитина зможете вивчити основи STEM-дисциплін і адаптуватися до технологічного світу, що постійно змінюється. На власному досвіді, крок за кроком, разом пройдете цікаву тему. Інженерні задатки будуть точно отримані. Любов до механіки — закладена. 

Якщо точно слідувати інструкції, проблем із конструюванням виникнути не повинно. Головне тут — посидючість. Усі деталі дуже точно виконані та відлиті з якісного пластику. Профіль досить гнучкий і легко збирається. Забарвлення також спонукає до творчості. Тож дитячий конструктор fischertechnik — маст хев, якщо хочете виростити грамотного інженера.

На замітку: Найкращий набір LEGO DUPLO — ТОП 10 найбезпечніших конструкторів

Коментарі
Залиште коментар