Ваше місто: Київ

044 290 90 45 Вам передзвонити?

 • Блог
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
0
Кошик
13.09.2017 15:02

Як переробити акумуляторний шуруповерт на мережевий: 3 основні методи

Тож не дивно, що майже в кожному будинку або квартирі є шуруповерт . На жаль, апарати на основі бездротового джерела мережі часто розряджаються і ламаються. Оскільки купувати нову батарейку дорого, більшість власників переробляють свої акумуляторні шуруповерти на мережеві. У статті ми розповімо, як переробити апарат за допомогою підручних деталей. Також торкнемося теми, чому найчастіше ламається цей вид техніки. Читайте уважніше!

 шуруповерт

1. Навіщо переробляти акумуляторний шуруповерт в мережевий?

Техніка, заряджатимуться акумулятором, періодично розряджається якщо її довго не використовувати. Цей факт і є проблемою, оскільки при частому зниженні заряду в акумуляторі псуються головні компоненти. Як результат, під час перших проявів поломки батарейка все менше і менше тримає заряд. У такій ситуації повну поломку деталі не запобігти, краще або замінити, або поміняти на нову. До речі, вартість першого і другого варіанту буде однакова.

Порада: Якщо користувач збирається працювати з твердими поверхнями, вибирайте пристрої з параметрами обертання не нижче 20-ти Нм. Таким є механізм Sparky BR2 10.8Li-C HD .

Буде цікаво почитати: Як правильно вибрати акумуляторний шуруповерт

 Шуруповерт в розібраному вигляді

Друга причина переробити прилад – якість роботи. Володарі таких пристроїв з легкістю підтвердять, що процес крутного моменту іноді переривається. Дратує і те, що потужність не кращого рівня – знову ж таки, винна часткова розрядка. Ситуацію рятує під'єднання приладу до мережевого харчування. Ось які переваги отримаємо в результаті:

 1. Скоротиться час на зарядці і в будь-який момент можна приступити до роботи.
 2. Функціонування без обмежень, впевненість, що прилад не сяде на півдорозі до зробленого справі.
 3. Фінансову вигоду: не доведеться періодично міняти батарейку.

Порада: На якісній техніці стоїть захист від поломок, яка знаходиться біля насадки. Такий захист є у апаратів   Bosch PSR 1200, Bosch GSR 12V-15 .

2. Вибираємо блок живлення для шуруповерта

Здійснити завдання можна декількома деталями. Наприклад, зарядним пристроєм для ноутбука, таке перероблення вважається простим і невибагливим. Тому, якщо вдома залишився непотрібний блок від ноутбука, можете використовувати його. Друга деталь – мережевий блок від комп'ютера. Даний варіант має на увазі якийсь об'єм знань і умінь працювати з паяльником. Ще один варіант, як переробити шуруповерт на мережевий – задіяти потрібну інверторну зварювання. У наступному розділі докладно розповімо як здійснити задумане усіма трьома способами.

 Мережевий блок від комп'ютера і ноутбука, проор инверторной зварювання

Порада: Зверніть увагу на параметри пристрою. Для ефективного свердління показник об/хв повинен бути не менше 1300. Наприклад апарати Bosch GSR 1440-LI і Makita DF347DWE мають таку характеристику.

Читайте також: Що краще вибрати – дриль або шуруповерт для будинку: 3 критерію вибору

3. Процес переробки шуруповерта

Спосіб № 1: реконструкція на основі блоку живлення ноутбука

Як вже було сказано, такий спосіб реконструкції вважається нескладним і не вимагає багато часу. Попередньо перевірте, на яке вихідна напруга розрахований прилад. Оптимальним варіантом стане 12-19 Вт. На наступному етапі приберіть непридатні батареї з пристрою шуруповерт і розберіть апарат.

 1. Відключіть входження (розраховане на роз'єм ноутбука ) і заскобліте дроти.
 2. Візьміть контакти і просто методом пайки прикріпіть їх до приладу.
 3. Виберіть на приладі місце для проведення й просвердлите його. По закінченню дій склад конструкцію і перевірте на предмет працездатності.

 Мережевий шуруповерт з блоку живлення

Читайте також: Чим відрізняється гайковерт від шуруповерта: 3 основні критерії

Спосіб № 2 (реконструкція на основі мережевого блоку від комп'ютера)

Для такого типу реконструкції підійде тільки мережевий блок класу" АТ" . Такі прилади мають вентиляційне відділення, а також кнопки вкл. і викл. Мережевий блок використовують на багатьох моделях комп'ютерів, тому знайти нікому непотрібну деталь буде не складно. Далі перевірте вихідний струм, він повинен становити не менше, ніж 16 вольт, а потужність 300 – 30 Вт.

 1. Розберіть пристрій і знайдіть пластинку на якій закріплені проводки ( плата ).
 2. Вимкніть захист: на платі знайдіть електронний компонент зеленого кольору і прикріпіть до будь-якого іншого проводу чорного кольору.
 3. Знайдіть конструкцію з двох чорних, жовтого і червоного проводів (контакти MOLEX). Прикріпіть або припаяти подовжувач до жовтого і чорного проводку, а іншу частину приєднайте до клем шуруповерта. Тепер скрутіть механізм.

 Блок живлення ПК і плата 

Читайте також: Як замінити шуруповерт звичайним дрилем: 3 корисних ради

Спосіб №3 (реконструкція на основі инверторной зварювання)

Реконструкція шуруповерта при залученні инверторной зварювання має на увазі тривалі перевірки і розрахунків на факт працездатності потрібних деталей. Сам процес перероблення немає складним, в ньому дотримується така ж технологія, як у попередніх способах. Потрібно просто вилучити старий акумулятор, а на його місце до контактів прикріпити шнурове входження. З випадку з инверторной зварюванням знадобитися також встановити вторинну котушку.

 Інверторна зварювання і шуруповерт

Читайте також: 10 кращих мережевих шуруповертов в 2017 році

На основі прочитаної статті можна сказати, що здійснити цю мету можна різними методами. Для цього використовують ряд предметів, такі як: зарядний пристрій ноутбука, блок живлення комп'ютера і інверторну зварювання. Однак найвдалішою і нескладної реконструкція буде на основі блоку живлення від ноутбука. Так, чи не Громадська деталь не буде обтяжувати апарат і довго пропрацює. Будьте уважні, всі дії, пов'язані з електротехнічними приладами зобов'язують дотримуватися правил безпеки.

Дивіться відео: Переробка акумуляторного шуруповерта на мережевий

Інші новини
Коментарі
31.10.2017 10:04
Вважаю дані маніпуляції безглуздими. Батареї для шуруповертів зараз є у вільному продажу (раніше їх просто не було), ціни досить прийнятні. Тим більше, доопрацювання, описані в статті, позбавляють пристрій найголовнішого - можливість віддаленої роботи від електричного джерела живлення.