Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Як дізнатися пароль від Wi-Fi: 4 рятівних варіанти

Дата публікації: 26.05.2021 08:49
Дата оновлення: 24.11.2022 10:39

Часто паролі вивітрюються геть-чисто, ніби й не знав. Це біда, але не безвихідна. Тут детально розписано, як з'ясувати заповітне поєднання цифр і літер на {{1}iPhone} і не тільки.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi роутера

Щоб дізнатися пароль від Wi-Fi свого модему, потрібно поглянути на бирку ззаду або внизу. Вона біля напису" SSID". Шифр довгий, скомбінований буквами та цифрами у верхньому та нижньому регістрі.

 как узнать пароль от роутера

Можна пошукати хитросплетіння циферок в інструкції до роутера або в упаковці. Якщо збереглася упаковка та посібник до приладу, копія наліпки із зазначенням пароля для входу може бути всередині.

Можна обійти хитру комбінацію та приєднатися, утримуючи клавішу WPS (ззаду). Це потрібно встигнути зробити за 30 секунд або близько того. Спритність рук дозволить дати доступ до вайфаю на комп'ютері без знання коду.

Не з усіма маршрутизаторами можна зробити таку дію, тому важливо перевірити документацію приладу, що Додається (Чи є ТАМ WPS). Так звичайно ж не вдасться визначити пароль, зате вдасться безперешкодно законконтуватися до особистого інтернету НАтелефоні комп'ютері. А ось як дізнатися пароль, про це нижче за текстом.

ДО слова: Як налаштувати віддалений доступ до комп'ютера в Windows 10, Або 4 пункти до розгляду

Як дізнатися пароль від вайфаю на комп'ютері

Нижче наведено поетапні методи пошуку рятівної комбінації від комп'ютера з операційною:

Windows

 1. Клікнути на вай-фаєвську іконку праворуч у нижньому кутку.
 2. Потім натискати на «Налаштування мережі», потім Wi-Fi, → «Змінити параметри адаптера», щоб випливла панелька для посібника.
 3. Натиснути на «Переглянути статус підключення» →" Властивості бездротової мережі", після цього –" Безпека". Там буде опціонал «Ключ безпечної мережі», саме тут заховані омріяні циферки.
 4. Залишилося зовсім трохи: зупинитися на «Показати символи» (під «Ключ безпеки мережі»), у «Ключі…» змінити необхідний.

 как узнать пароль от вайфая на компьютере

Якщо поєднання цифр і букв невідомо і девайс не приєднаний, вдасться законнектитися тільки через Ethernet. Для Mac потрібно буде купити адаптер Ethernet-USB-C або Thunderbolt 3. Якщо Ethernet не підійде, залишається тільки скинути налаштування в роутері.

 способ нахождения пароля от вай фая на компьютере с ОС виндоус

Отже, почнемо.

1. З'ясувати IP роутера
Щоб потрапити на сторінку маршрутизатора, потрібно чітко розуміти який його айпі:

 • Хід для Windows: «Пуск», → тапнути по іконці шестерні, → клацнути по «Мережа та Інтернет», → «Перегляд властивостей мережі» та записати дані, вказані біля «Код по замовчуванням».
 • Рішення для Mac: Меню, → «Системні налаштування», → клацнути по «Мережа», → «Додатково», → TCP/IP, знайти нумерацію, що праворуч від «Маршрутизатор».

2. Відвідайте сторінку гаджета
Підібрати пошуковик і переписати айпи в пошуковий рядок. Будь-який додаток застосовується.

3. Відвідати сторінку гаджета для роздачі

Після введення потрібної адреси можуть попросити написати ім'я користувача та код; якщо це так, потрібно зайти в систему з даними роутера. Вони відрізняються від тих, які використовуються для входу в мережу вай-фай. Заводське ім'я користувача – admin, пароль – admin, порожній або password. Однак багато людей змінюють їх після встановлення маршрутизатора, тому може знадобитися скидання налаштувань. Якщо стоїть стандартний код та ім'я користувача, вони мають бути надруковані в документації роутера чи ньому.

4. Зайти в пункт під назвою «Бездротовий зв'язок»
Зайшовши в роутер, знайти «Бездротовий зв'язок»;" Wi-Fi". Часто в нього можна увійти, тапнувши по вкладці зверху в меню навігації. Їхній вигляд буде відрізнятися тому, можливо, доведеться ходити по кількох меню. Цифрова комбінація може бути у верхній частині початкової сторінки пристрою для роздачі.

5. Знайти пароль
У" Бездротовий зв'язок" буде ім'я потрібної SSID і тип шифрування. Біля" Параметри безпеки" є" Кодова фраза" або" Пароль". Це і потрібний набір символів.

На замітку: Як правильно вибрати сервер: який з 3 варіантів краще

MacOS

 • Вибрати зображення з назвою Macfinder2.png Finder. Натиснути на піктограму утиліти Finder, це як синє обличчя у Dock Mac. На Mac немає потреби підключатися до інтернету, щоб дізнатися Шифр.
 • Натиснути на Go в меню в лівій частині екрана.
 • Вибрати Утиліти в меню «Перейти».
 • Два рази клацнути на зв'язку ключиків. Його значок виглядає як ключ у Utilities.
 • Вибрати ім'я своєї мережі. Це напис, який висвічується, коли Mac приєднується до нього.
 • Вибрати" Показати пароль" внизу вікна.
 • При випливанні запиту ввести комбінацію шифру, який використовується для входу в ноутбук Mac. Якщо зробити це правильно, вай-фаївський код буде стоком.

нахождение пароля от вай-фай на компьютере с MacOS

Як на телефоні подивитися пароль від вайфаю

У таблиці даємо наведення на прості кроки як дізнатися пароль від вайфаю на телефоні: з ОС iOS і Android.

Iphone та Android: таблиця

Айфон
Андроїд
Знайти значок бездротового зв'язку. Налаштування буде залежати від марки девайса Зайти в налаштування мобільного
Використовувати Ip-Адресу роутера. Натиснути на «Підключення»
Перегляд збережених кодів на Айфоні обмежений через особливості iOS
Щоб уникнути заборони, потрібно спочатку знайти айпишку девайса для роздачі на Айфон, потім отримати доступ до нього , щоб з'ясувати код.
Важливо бути користувачем мережі, пароль якої невідомий
На головному екрані Айфона відкрити «Налаштування». Тапнути на мережу. Клацнути на Wi-Fi
Потім клацнути по значку біля неї – відкриється віконце з інформацією про підключення
Скролити до наступного екрана і торкнутися вкладки DHCP. Там буде айпі поряд з Router, потрібно його записати У лівому кутку знизу дисплея натиснути на QR-код
На айфоні активувати Safari, вписати айпі і натиснути Ентер. Сфоткати дисплей з QR
Доведеться вписати ім'я користувача і код від маршрутизатора.
Якщо його код не змінювався, у рядках, де вказані ініціали користувача і пароль, прописують admin і admin
Після входження в систему, необхідно знайти «Параметри бездротової мережі» і клацнути на нього. Задіявши QR-код, такий як QRScanner TrendMicro, завантажити знімок екрана. Це робиться клацанням по іконці QR внизу кута зліва
У роутері цю опцію можна назвати по-іншому, але схожою назвою, щоб спростити пошук
В налаштуваннях вибрати параметр під назвою «Безпека бездротової мережі». Тепер довгоочікувані цифри та літери буде видно. У TrendMicro QRScanner відображається двічі, виділяючись червоними прямокутниками
Тут же знайти запис" Електронний ключ". Це і є потрібна вам інформація. При натисканні на це поле вона відкриється

Пізнавальна стаття: Як перевірити батарею смартфона: 4 підказки

Чи можна дізнатися пароль за допомогою програм?

У епловських гаджетах існує Keychain Access, прихований у Utilities, а там є Applications. Тут розміщені всі коди, які Mac запам'ятовує. Також існує додаток KisMAC, Reaver-wps.

У Windows можна дізнатися код для вай-фаю, що використовується прямо зараз, застосовуючи WirelessKeyView від NirSoft, Magical Jelly Bean Wi-Fi password revealer. Але потрібно бути обережними з визначниками кодів, адже деякі з них можуть бути шкідливими.

Цікава стаття: y5 2019: огляд 6 основних параметрів

Скидання пароля

Якщо не вдалося обчислити шифр представленими вище методами, то це ніяк більше не можна зробити. Необхідно скинути налаштування. Це не визначить омріяні циферки, але поверне їх до початкових. Вони надруковані на задній частині.

Ця дія також від'єднає всі елементи, підключені до маршрутизатора. Тому це має бути останнім можливим дією. Отже, почнемо:

1. Знайти" Скинути"
На задній частині гаджета.

2. Затиснути «Скинути» щонайменше на 10 сек
Щоб роутер повністю перезавантажився. Лампочки на ньому повинні блимати або ненадовго згаснути, коли він буде повністю перезавантажений.

3. Запам'ятати або записати дані маршрутизатора за промовчанням
Вони написані внизу і включають:

 • SSID — ім'я заводу, яке написане в меню мережі.
 • Пароль – стандартний код вай-фая.

4. Підключитися до інтернету
Вписати заводський код, надрукований знизу пристрою для роздачі.

 сброс пароля на маршрутизаторе

Виходячи з того, що наведено вище, можна без труднощів зрозуміти, як дізнатися пароль від свого wi fi. Платити за утиліти не треба, сидіти годинами теж. Тут слід чітко діяти, керуючись підказками зі статті. З'ясувавши злощасний шифр, скинути та встановити інший. Найкраще не покладатися на пам'ять, а записати і тримати його в затишному, але видному місці.

Корисна стаття: Найпотужніші смартфони 2021: топ 5

Коментарі
Залиште коментар
Категорії