Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума

Внутрішньоканальні навушники або вкладки – який із 2 варіантів вибрати?

Дата публікації: 06.07.2018 10:50
Дата оновлення: 06.07.2018 10:50

Потрібні портативні, компактні і легкі навушники? Тоді варто віддати перевагу вкладкаів або внутріканального пристроїв. Але який же варіант потрібен? Стаття допоможе розібратися, що краще вибрати для конкретних випадків.

внутриканальные наушники и вкладыши

Тут описані основні особливості вакуумних і звичайних навушників, розглянуті їхні переваги. ПРО мінуси теж згадується. Все це допоможе зрозуміти, чим відрізняються ці два варіанти і яка модель підійде конкретному користувачу: проста або внутріканальная.

Внутрішньоканальні «вакуумні» навушники

Навушники-затички це провідники звуку, чиї амбушюри вставляються у вушний канал, немов беруші. Саме цим вони і відрізняються від простих варіантів, які в народі кличуть «таблетками». Завдяки такому розташуванню в вусі вакуумні моделі забезпечують відмінне придушення стороннього шуму, а ще дозволяють краще відчути баси.

 вакуумные SENNHEISER IE 4

Зазвичай виробники подібних навушників докладають до них кілька пар амбушур різного розміру, що дозволяє з легкістю вибрати найзручніший, а ще контролювати глибину занурення.

Лікнеп: Арматурні навушники – що це: 3 розділу в допомогу меломанові

Чому обирають затички – 3 основні переваги вакуумних моделей

1. Компактні розміри. Такий варіант – ідеальний в дорозі, відмінно підійде для прогулянки, його легко носити з собою, адже наушнічкі запросто помістяться в кишені. Це забезпечує відмінну портативність і комфорт.
2. До речі про зручність. дуже комфортно носити. Зазвичай сам навушник невеликий, а амбушюри повністю складаються з силікону, поролону або гуми. Це дозволяє їм проникати глибоко в вухо і забезпечувати комфорт, нарівні з відмінним звуком незалежно від форми вуха конкретного користувача. Так, до крутих IE 4 додається три пари змінних накладок.

внутриканальные ONKYO E700BTW WL Mic White

3. Відмінна шумоізоляція і гарне звучання. Завдяки глибокому зануренню в канал вуха навушники-затички прекрасно ізолюють від сторонніх звуків, завдяки чому деталізація і якість звучання підвищуються. ДО того ж з такими навушниками навіть на високій гучності користувач навряд чи завадить оточуючим: плейлист не почують сторонні.

Рада: потрібні гідні широкодіапазонні навушники з приголомшливою деталізацією – E700BTW стануть відмінним вибором. ДО того ж, вони підключаються без проводу.

Звичайно, недолік у внутріканальних пристроїв теж є. Він полягає в тому, що подібні навушники не радять використовувати кілька годин поспіль. Через особливості носіння у користувача може розігратися головний біль або захворіти вуха. Щодо шкоди для слуху – питання спірне. Тиск надають будь-які навушники. Тут скоріше справа в гучності і тривалості прослуховування.

В тему: Внутрішньоканальні вакуумні навушники – 4 особливості і 9 критеріїв вибору

Навушники внутрішнього типу

вкладка називають звичайні навушники, які зроблені у формі таблетки. На відміну від вакуумних, вони не вставляються глибоко у вухо, а розміщуються стандартно. До того ж, вони мають єдині розміри для всіх. Виробники можуть оснащувати їх накладками, але найчастіше моделі поставляються без них, будучи просто пластикові амбушюри, як у AirPods.

Читайте також: 8 простих правил, як вибрати моніторні навушники

Чому варто вибрати прості вкладкаі – головні причини

Чому варто вибрати прості вкладкаі – головні причини
Компактність Як і затички, звичайні навушники являють собою портативні пристрої, які легко влазять в кишеню вузьких джинсів.
Природне звучання Найчастіше вкладкаі – це відкриті навушники, а тому вони звучать якось вони натуральніше.
Менше, ніж вакуумні, «тиснуть» на вуха Оскільки у своєму розпорядженні подібні моделі не глибоко в вусі, вони не надають такого тиску на слух. Та й якщо накрутити гучність на максимум, вони будуть шкодити слуху менше внутріканальних, що дозволяє збільшити час прослуховування: такий пристрій цілком можна використовувати кілька годин поспіль.
Невисока ціна Як правило, прості навушники коштують дешевше внутріканальних при рівних характеристиках. Особливо це стосується звичайних «таблеток», які кладуть в комплекти до смартфонам і плеєрів, а також недорогих пристроїв від ноунейм.

Рада: якщо потрібен порівняно недорогий варіант з непоганим звучанням, то як не можна краще. До того ж виробник дбайливо кладе до них 2 комплекти накладок.

спортивные вкладыши ActionFit SHQ1400 с надежным заушным креплением

Які нарікання можуть викликати вставні варіанти:

  • Чи не ІНДИВІДУАЛЬНІ.Комфорт в цьому випадку – спірне питання, оскільки прості навушники володіють єдиними розмірами. Це означає, що доведеться потрудитися, підшукуючи ту модель, яка припаде до розміру, не тиснутиме або випадати. Популярні ActionFit SHQ1400BL - як раз такі.

Цікаво: Бездротові гарнітури Sony WI-SP500 і WI-SP600N: такі схожі, але такі різні

  • Незручні для жвавих місць. в подібних моделях невелика, а тому їх «стелю» – автобус або чергу до лікаря. На жвавій вулиці або в метро чутність сильно знизиться. Доведеться ставити звук на всю можливу гучність, що сильно шкодить слуху.

Попередження! Ні вакуумні, ні вставні моделі не варто слухати на максимальному рівні гучності. Це може зіпсувати слух.

Дивіться також: Підбираємо навушники – де і як будуть використовуватися: 10 головних критеріїв

Однозначно сказати, які ж навушники краще: вкладкаі або вакуумні, важко. Тут все індивідуально. Втім, якщо потрібен портативний варіант для будинку або поїздок, тоді добре підійдуть звичайні вкладкаі. Від них не заболят вуха, та й звук буде натуральним. Вибираючи прості навушники для спортзалу, варто звернути увагу на варіанти з завушним кріпленням для додаткової фіксації: вони не будуть випадати. Тим же, хто хоче шумоізоляційні модель з щільним басом, можна порадити затички. Вони підходять і для вулиці, і для спорту на відкритій місцевості, оскільки добре тримаються.

Коментарі
Залиште коментар
Категорії