Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
Вам передзвонити?
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • MOYO club
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Сума

Як грати в Майнкрафт через мережу: 5 безпрограшних способів та боротьба з помилками

Дата публікації: 11.08.2021 14:19
Дата оновлення: 06.07.2023 09:52

Ми розібрали всі способи, як грати в Майнкрафт мережею на ПК і консолях, щоб ви могли зібрати своїх друзів на сервері, витративши на це лічені хвилини й жодної нервової клітини.

Як грати в Minecraft мережею з друзями: 5 способів

Велосипед вигадувати не потрібно, є п’ять методів законектитися — вони описані в подробицях нижче за текстом.

Локальна мережа LAN

Якщо обидва комп'ютери знаходяться в зоні дії одного Wi-Fi роутера, можна створити одиничний світ для гри по локалці LAN. Робиться це просто, трафіку не жере, та й пінг (затримка сигналу) будуть мінімальними. Створюється LAN-кімната так:

 1. Зайти в гру та створити світ для поодинчої гри.
 2. Тапнути Esc, щоб з'явилося меню.
 3. Натисніть на «Відкрити для мережі».
 4. Далі висвітиться повідомлення про те, що серваку присвоєно порт. Запам'ятайте номер сервака та порт.
 5. Решта гравців можуть зайти через прямий конект, ввівши IP-адресу комп'ютера і номер порту за допомогою клавіатури.

грати в Майнкрафт мережею

Дізнатися про свій IP можна через сервіси Speedtest, 2ip.ua, whoer.net і т.д. А також через налаштування ПК та виклик служби «Виконати». Для цього зробіть таке:

 • Одночасно затиснути Win+R.
 • Після того, як висвітлилося вікно «Виконати», потрібно вписати «cmd» та тапнути ОК.
 • Коли командний рядок з'явиться, введіть команду ipconfig.
 • Знайти рядок IPv4 — значення в ній якраз і є IP-адресою комп'ютера.

У тему: Як дізнатися IP адресу свого комп'ютера: 10 підказок

Сервер Minecraft

Ті, хто не хочуть мучитися зі сторонніми серверами, можуть зробити комп'ютер спільним серваком для своєї компанії. Єдина, але вкрай важлива вимога, — потрібна статична IP-адреса. Більшість провайдерів дають користувачеві динамічну IP і при кожному підключенні до мережі вона може відрізнятися.

А ось за статику доведеться трохи заплатити своєму провайдеру. Ціна на цю послугу прописана у контракті із постачальником інтернету. Вона коливається від 300 до 1000 грн. Щоб отримати Static IP, потрібно написати або зателефонувати провайдеру, далі оператор допоможе змінити тип підключення. У деяких компаніях ця послуга доступна безпосередньо на офіційному сайті постачальника.

 з друзями грати в Майнкрафт

2 шляхи створення «кімнати» у таблиці:

Коли світ створювався всередині ігрового клієнта
Під час запуску виділеного сервера
Увімкнути Майнкрафт і клацнути «Мережева гра»
У новому вікні ввести IP хоста (творця кімнати)  Тапнути на «Додати»
Через двокрапку вказати адресу сервера — так гра знатиме куди перенаправляти гравців. Виглядатиме це приблизно так «192.168.1.1: 1234» Ввести адресу та порт потрібного сервака, що був заданий у налаштуваннях

Мінус такої гри в тому, що її навряд чи витримають старі комп'ютери. Вона підійде тим, у кого комп'ютери з непоганою відеокартою або сильним ноутбукам на кшталт HP ZBook Studio G7 (1J3T8EA).

Якщо ПК не має солідних потужностей, «кімната» не витримує одночасної присутності кількох людей. Гра постійно буде лагати. А в деяких випадках гравців навіть викидатиме із сервака. Також важливі якість та швидкість інтернету. Краще, коли комп'ютер буде з'єднаний через провід. Роутери трохи знижують пропускну здатність та підвищують пінг. І якщо в поодинокій грі це не відчутно, при одночасних діях кількох гравців інтернет може гальмувати.

До речі: У що пограти на карантині: 18 класних онлайн ігор для ПК

Як грати в Minecraft мережею через Hamachi

Хамачі — одна з найвідоміших апок для віртуальних мереж. Найчастіше нею користуються для створення ігрових кімнат для друзів, що знаходяться далеко один від одного. Алгоритм конекта наступний:

 1. Кожен користувач повинен завантажити на сайті останню версію програми та створити свій окремий облік.
 2. Користувач, що зважився створити сервак, повинен тапнути «Створити нову мережу» і задати їй унікальне ім'я з паролем.
 3. Цей користувач надсилає друзям посилання на «кімнату».
 4. Запрошені переходять по лінку та вводять ім'я та таємний пароль кімнати. Також вони можуть клацнути мишкою на «Увімкнутися до наявної мережі» та вписати дані сервака.

Minecraft через мережу через Hamachi

Через Хамачі можна грати в Майнкрафт та інші ігри, такі як GTA V або Hitman, навіть якщо друзі знаходяться на іншому кінці земної кулі!

Читайте: Найкращі добрі ігри: 14 ТОПчиків для будь-якого віку

Як грати в Майнкрафт через мережу на телефоні

Щоб грати в Майнкрафт мережею онлайн на телефоні з друзями по всьому світу, для початку потрібно виконати три дії:

 1. Завантажити та встановити програму Minecraft Pocket Edition з магазину програм свого мобільного. Вона доступна для Android та для iOS.
 2. Створити обліковий запис, перш ніж почати грати в Майнкрафт мережею на телефоні на великій відстані. Вона окрема від тієї, яку використовують для App Store або Google Play Store. Для цього переходять на сайт Mojang та клацають «Зареєструватися». Потрібно заповнити всі важливі поля, такі як електронна пошта, пароль, дата народження, а потім натиснути «Створити обліковий запис». Вам буде надіслано на пошту електронного листа з підтвердженням. Щоб завершити налаштування облікового запису Mojang, натисніть посилання підтвердження в електронному листі.
 3. Слід відкрити програму Minecraft Pocket Edition і увійти до системи, використовуючи свій обліковий запис Mojang.

Для гри онлайн можна приєднатися до сервера або створити власний.

Щоб приєднатися до чинного, натискають кнопку Грати, потім вибирають Сервери. Випаде список таких, до яких можна приєднатися. Або якщо є охота, можна вручну додати той, що подобається, натиснувши «Додати сервер» і ввівши ім'я сервера, адресу, порт.

грати в Майнкрафт через мережу на телефоні на великій відстані

Якщо плануєте створити свій власний, тоді можете використовувати Minecraft Realms. Це послуга на основі підписки, яка дозволяє створювати та керувати власними серверами Minecraft. Вона платна.

Для того, щоб грати з друзями, потрібно бути всім підключеним до одного сервера. Тому доцільно поділитися з дружбанами інформацією про сервер: надати їм найменування, адресу, порт і попросити приєднатися.

Щоб додати друга, переходять на вкладку «Друзі» та натискають «Додати друга». Вводять тег гравця Xbox Live свого приятеля, і він отримає запит на додавання до друзів.

Перед тим, як почати грати, можете змінити налаштування, підкоригувавши рівень складності, режим виживання, творчості, пригод, глядача, типу світу та різні інші параметри.

Minecraft має широкий ландшафт, який генерує нові конфігурації в міру досліджень, пропонуючи нескінченні можливості для нових пригод. Гра включає безліч біомів (навколишніх середовищ), таких, як ліси, пустелі, гори, океани та багато іншого. Кожен біом зі своїми особливостями та ресурсами. Тому гравці зможуть вибудовувати світи довкола себе, починаючи від простеньких притулків і закінчуючи складними механізованими пристроями. Тут також доведеться боротися із монстрами та іншими погрозами.

Загальнодоступні сервери

Відмінний спосіб для тих, хто не хоче вовтузитися з «кімнатами» — приєднувати друзів до вже готових. Тоді компанії достатньо зібратися на тому самому серваку (щоправда, є шанс, що там будуть також інші люди) і можна грати скільки завгодно. Головне перед вибором читати, з якими версіями працює той чи інший сервіс з надання «кімнат»: одні працюють лише з ліцензійними іграми, інші приймають саморобні моди та навіть піратки.

як грати в Майнкрафт через мережу на телефоні

Підключення виглядатиме так:

 1. Зайти на сайт будь-якого з подібних сервісів
  Їх легко знайти в пошуковій системі за фразами «Сервер Майнкрафт», «створити Майнкрафт кімнату» і т.д.
 2. Виконати інструкції, що будуть вказані на екрані
  У найпростіших випадках користувачеві дадуть ім'я та пароль «кімнати», які він повинен буде повідомити друзям. Якщо ж користувачеві хочеться отримати більше свободи та додаткових модів, він повинен сам керуватися інструкцією, вказаною на сайті, прописуючи все, що потрібно.

Також можна увімкнути Realms на офіційному сайті гри. Підписка за $7.99 на місяць дає можливість створювати свої «кімнати» для компаній до 10 осіб із топовим внутрішньоігровим контентом, 50 ігровими світами та тисячами текстур та скінів. Однак цей сервіс підійде тільки для власників ліцензії на Windows: жодних модів та стороннього коду не повинно бути.

На замітку: Список ігор на Sony PlayStation 5, Або 20 найочікуваніших тайтлів для PS5

Типові проблеми та рішення

Де інструкції там і технічні трабли. У таблиці зібрали найпопулярніші збої та способи їх вирішення:

Проблема
Шляхи вирішення
При підключенні до сервера світиться «Неприпустима сесія» або «Перевірити ім'я» Слід спробувати запустити гру через лаунчер розробників сервака. Переходячи на серваки іншої компанії, потрібно шукати їх лончери (програми керування екраном) — тоді все працюватиме без збоїв
При коннекті світиться «Io.netty.channel.AbstractChannel$AnnotatedConnectException: Connection time out: no further information»

Неправильне налаштування мережі. Також може бути, що сервак не працює чи не існує.

Спробуйте перепідключитися через деякий час. Це може говорити про надто активну роботу антивірусу та брандмауера — їх слід відключити

Розрив з'єднання як тільки гравець зайшов на сервак  У конект втрутилася інша прога. Слід закрити браузер, відключить антивірус та ВНП
Нескінченний конект або помилка 1.14.2: Bad packet ID 26; 1.13.2: Bad packet ID 27; 1.7.10 У когось із гравців надто довгий нік — 16+ символів. Потрібен логін лаконічніше

Як видно, грати з другом у Майнкрафт це просто! Дотримуючись цих вказівок, будь-який користувач налаштує ігровий сервак за 5-10 хвилин. Так що готуйте свої пристрої та в бій! Нехай рубилово буде почесним!

Пізнавально: Найкращі ігри перегони на ПК: рейтинг ТОП 3 + іграшки, перевірені часом, та новинки 2020

Коментарі
Залиште коментар
я
07.10.2023 13:05

Оставшиеся игроки могут зайти через прямой коннект, введя IP-адрес компа и номер порта с помощью клавиатуры. что это вообще значит??????

А
09.10.2023 10:24

Нужно в мультиплеере перейти в директ конект (прямое подключение) и там ввести IP-адрес компа и номер порта. Готово.