Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Як завантажити відео з Facebook: огляд 6 кращих способів

Дата публікації: 19.04.2021 10:47
Дата оновлення: 19.04.2021 10:47

Іноді як натрапиш на веселий ролик в Фейсбуці, а як поділитися ним поза соцмережі – розуму не додаси. Рішення просте – досить завантажити ролик собі на пристрій, і далі з ним можна робити що завгодно. Роздаємо паролі і явки з цього процесу: вантажите на будь-який пристрій.

Як завантажити відео з Facebook на комп'ютер

Легше завантажити ролик, якщо під рукою комп. Тут різноманітність варіантів. Зібрали чотири популярних, як завантажити відео з Facebook на ПК, і описали їх нижче по тексту.

Без сторонніх програм і сервісів

Це складний метод, що вимагає комп'ютерних навичок. Зате вийде скачати будь-яке відео з Facebook. Правда нині це доступно тільки з браузером FireFox. Зробити це можна за наступною інструкції:

 1. Перейти до потрібного відео та відкрити його в окремій вкладці.
 2. Вставити його в адресний рядок і замість «www.» поставити англійську «m.». Так відкриється мобільний варіант порталу.
 3. Відкрити панель розробників. На ПК під Windows натиснути F12, на ноут затиснути одночасно Fn + F12, а в макбуков викликається поєднанням Alt + Cmd + i .
 4. Навести покажчик мишки на ролик. Чи не запускаючи, натиснути правою кнопкою мишки (ПКМ) і перейти до «Перевіряти відео». Подсветится блок, де далі буде лінк.
 5. Включити ролик. В цей час на панелі розробника подсветится детальна посилання на відео.
 6. Скопіювати лінк з панелі розробника.
 7. Відкрити нову вкладку і вставити отриманий URL в адресний рядок. На екрані буде тільки відео – без інших елементів сайту.
 8. Клацнути на ролик ПКМ і вибрати «Зберегти як».
 9. Підтвердити вибір, і вибрати місце куди буде завантажуватися відсів.

как скачать видео с фейсбука без программ

Якщо такий спосіб виявився занадто складним, можна спростити шлях, скориставшись спеціальними сервісами. Вони виконають цю ж роботу у фоновому режимі.

Цікава стаття: Який браузер вибрати: 5 кращих програм

Програми для завантаження відео з Facebook

Як варіант – проги по завантаженню роликів. Вони працюють з Фейсбуком і іншими сайтами, що містять відео:

 • KeepVid – інтуїтивно зрозумілий сервіс по завантаженню відео з інтернету. Працює з соцмережами і більш ніж 1000 популярними міжнародними сайтами і їх регіональними підрозділами. Додаток функціонує з ПК на базі Windows і Linux.
 • ClipGrab – програма для завантаження контенту з соцмереж. Досить вставити лінк, а далі ВПК все зробить сама. Доступна на Windows і MacOS.

программы для загрузки видео с фейсбука

Сторонні сайти

Простіше завантажити відео, використовуючи веб-сервіси. Тоді не потрібно вантажити ВПК на жорсткий диск. Алгоритм таких сервісів простий:

 1. Копіювати посилання на ролик.
 2. Вставити в спеціальне «віконце» на сайті.
 3. Клацнути «Завантажити».
 4. Через пару секунд або хвилин (в залежності від розміру файлу), він буде вже на девайсі.

Найбільшою популярністю користуються такі сервіси:

 • Getfvid – найзручніший сервіс. Досить вставити посилання, підтвердити бажане роздільна здатність і все готово. Також можна вантажити окремо аудіодоріжку в форматі mp3.
 • Fbdown – інтуїтивно зрозумілий сервіс з подібним алгоритмом роботи. Єдиний недолік – немає російськомовного інтерфейсу, зате чітко розписано англійською.
 • Savefromnet – універсальний веб-завантажувач. Завантажує відео з більш, ніж 1000 сайтів. Зокрема, з Facebook.

Читайте: Як зробити гарне фото в Інстаграм: 5 секретів

Розширення для браузерів

 • Getfvid – аддон самого популярного сервісу для завантаження фейсбук-контенту. Якість ролика вибирається прямо на facebook-сторінці.
 • Fbdown – в магазині Chrome його можна знайти як Video Downloader PLUS. Дозволяє вантажити ролики практично з будь-якого сайту в улюбленому форматі.
 • Savefromnet – універсальний аддон, який може вантажити ролики з Facebook і з youTube. Єдиний мінус – його немає в магазині додатків Chrome, а значить потрібно вантажити файл з офіційного сайту сервісу і вмикати «режим розробника» для установки розширення.

расширения для браузеров для загрузки видео с фейсбука

«Розробник» в Хром включається так:

 1. Натиснути на три крапки біля рядка адреси.
 2. Спуститися в меню до пункту «Налаштування».
 3. Перейти до «Додаткові інструменти».
 4. Тапнуть «Розширення» і забратися в «Режим розробника».
 5. Натиснути на «Завантажити розпаковане розширення» і вказати на аддон.

Всі помічники запускаються також в Opera. Правда потрібно буде встановити в браузер Install Chrome Extensions – тоді браузер працюватиме з хром-розширеннями. А РЕЖИМ розробника в Opera Включається в такий спосіб:

 1. Завантажити необхідний хром-аддон.
 2. Перейти в меню «Вид».
 3. Зайти в пункт «Розширення» і вказати шлях до потрібного файлу-аддон.

Корисна стаття: Створення завантажувальної флешки: 7 шляхів до успіху

Як завантажити відео з Facebook на телефон

Якщо в руках тільки смартфон - не біда! Наступні рішення допоможуть завантажити відео з facebook на телефон з будь-якої ОС. Досить правильно скористатися сервісами, описаними нижче.

Як скачати ролики на Android

За що люди люблять Андроїд, так це за відкритість! Завдяки цій особливості, власники подібних смартфонів можуть завантажити будь-яке відео з Фейсбуку в кілька кліків.

 как скачать видео с фейсбука на андроид

Досить завантажити і авторизуватися в одній з наступних програм:

 • Video Downloader for Facebook – додаток, де можна дивитися ролики від друзів і підписок або ж завантажити ролик з даної соцмережі;
 • HD Video Saver – ще одна прога з аналогічним функціоналом. Відрізняється лише більш яскравим інтерфейсом;
 • FastVid – яскрава ВПК, з 3 «блоками»: перегляд соцмережі і завантаження роликів з стрічки, завантаження відсів по посиланню і диспетчер завантажень;
 • HD Video Downloader for Facebook – програма, з якої можна завантажити будь-яке відео з ФБ. Емулює роботу через браузер, тому вставити лінк можна в звичну для користувача адресний рядок.
 • KeepVid – цей сервіс по-справжньому всюдисущий. На мобільних він такий же зручний, як і з ПК.

Корисна стаття: Як перевести письмовий текст в друкарський: 5 кращих способів

Як завантажити відео з Facebook на iPhone

А ось в Apple додатків не знайдеш. Компанія яро протистоїть піратству, тому страждають навіть ті, хто хоче вивантажити домашні ролики з Фейсбуку. Обхідних безпечних шляхів теж не передбачається, простіше зберегти відео з Facebook: включити запис екрану і програти потрібний контент.

iOS-пристрої записують картинку і системний звук (без перешкод ззовні), за якістю зображення відео-скріншот не поступатиметься оригінальному відеоролику.

Або можна скористатися веб-сервісами, описаними вище, – тоді завантажені ролики зберігаються в «Галерею». Тільки вони не завжди коректно працюють з вбудованим браузером Safari. Краще відкрити через сторонні браузери: Chrome, Firefox або Opera.

Щоб вирішити, який з сервісів краще підійде для конкретного випадку – зберемо їх в загальній таблиці:

Рішення
На яких платформах працює
KeepVid Веб, Віндоус, Лінукс
ClipGrab Веб, Віндоус,Мак Ос
Getfvid Веб, аддон Chrome
Fbdown
Savefromnet
Video Downloader for Facebook Андроїд
HD Video Saver
FastVid
HD Video Downloader for Facebook

Фейсбук не дає можливості завантажувати відео безпосередньо, змушуючи людей реєструватися в соцмережі через контенту. Вихід є. Ті, хто вміє завжди знайдуть обхідний шлях поділитися інфою навіть з тими, хто не зареєстрований на цьому сайті.

На замітку: Кращий безкоштовний антивірус: ТОП-5 реально працюючих

Коментарі
Залиште коментар
Категорії