Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Що робити, якщо не включається телефон: 9 способів вирішити проблему

Дата публікації: 26.04.2021 15:39
Дата оновлення: 26.04.2021 15:39

Спробуємо зробити це самостійно. Ось 9 можливих причин неполадок і рекомендації, які можуть врятувати і реанімувати смартфон.

Чому не включається телефон

Найімовірніше, розрядилася батарея. Це може бути через активність користувача або перевантаженості пристрою. Якщо переживаєте, чому не включається телефон, що стоїть на зарядці, тут не все так однозначно. Ймовірно, він довго був розряджений, знадобиться час, щоб пішов процес.

Не включается телефон

На першому етапі це відбувається через те, що на батарею надходить малий струм. Після досягнення критичного мінімуму, він збільшується. Так що, не варто поспішати мчати за новим пристроєм, можливо, все вирішиться само собою.

ДО відома: 8 порад, як звільнити пам'ять на iPhone, iPad

Що робити, якщо не включається смартфон

Якщо телефон розрядився і не включається навіть через кілька хвилин після підключення до джерела живлення, варто провести попередню діагностику своїми силами. Назвемо найчастіші причини неживого стану телефону.

 1. Батарея прийшла в непридатність або її контакти забруднилися.
 2. Використовується неробочий або «чуже» зарядний пристрій.
 3. Пошкоджені або засмічені роз'єми гаджета.
 4. Карта пам'яті відповідає телефону.
 5. Сломалась кнопка увімкнення.

З деякими проблемами можна впоратися самостійно, без серйозних фінансових втрат. Визначивши, що зарядка чітко працює – зробити це можна, підключивши до нього аналогічну модель телефону, приступити до дослідження батареї.

Як перевірити батарею

Потрібно витягти батарею з пристрою. У деяких моделях для цього може знадобитися викрутка. Роздутий акумулятор необхідно замінити на новий. Якщо батарея зовні не пошкоджена, перевірити контакти, вони повинні бути ідеально чистими. Важливо не перестаратися, намагаючись прочистити контакти, і не використовувати наждачний папір або хімічні реагенти.

вздутая батарея

Якщо батарея виявилася «живий», після установки слід перевірити її стан. Наприклад, для смартфона Android, набрати комбінацію * #*#4636 #*#* натиснути клавішу виклику. На дисплеї з'являться дані про стан батареї. Для iPhone можна використовувати Battery Pro – додаток, що дозволяє побачити характеристики батареї і відсоток зносу.

Рада: як включити телефон, якщо він не включається після тривалого зберігання. Якщо гаджет не використовувалася протягом значного слід перевірити батарею перед тим, як поставити на зарядку.

Поставити на зарядку

Багато моделей харчуються тільки від власних зарядок. Такі пристрої йдуть в комплекті, а в ситуації втрати потрібно купити рідне пристрій, а не його аналог. Якщо намагатися використовувати зарядний «попередника», смартфон або яблучна продукція можуть просто вийти з ладу.

Якщо заряджати телефон від зовнішньої батареї, необхідно перевірити її стан, можливо ресурс закінчився, і вона вимагає зарядки, як і гаджет. Якщо телефон заряджається, але не включається, не панікуйте і не поспішайте використовувати важку артилерію. Дайте пристрою час для досягнення критичного мінімуму і тільки після цього спробуйте ще раз.

Цікава стаття: прискорити роботу смартфона: 5 підказок

Перезавантаження пристрою

У деяких випадках може допомогти елементарна перезавантаження пристрою. Зробити це просто, якщо ознайомитися з інструкцією. Кожен телефон має свої особливості, хоча принцип процедури залишається загальним для всіх. Якщо смартфон не включається, потрібно зробити такі кроки:

Примусовий перезапуск iPhone

 • Затиснути і відразу відпустити кнопку регулювання гучності.
 • На кілька сек затиснути кнопку збоку.
 • Відпустити її, коли на екрані виникне всім відоме яблуко.
 • Ймовірно, це і буде вирішенням проблеми.

Примусова перезавантаження Android

Що робити якщо не включається телефон Андроїд:

 • Знайти на ньому «Харчування» і «Гучність».
 • В один і той же час затиснути «Харчування» і «Збільшення гучності».
 • Дочекатися того, що екран згасне.
 • Після цього відпустити все.

Якщо це виявиться марним, можливо доведеться приймати інші, більш радикальні заходи.

Скинути до заводських налаштувань

Якщо пристрій вимкнулося після оновлення програмного забезпечення, потрібно спробувати скинути заводські налаштування. Якщо є карта пам'яті, відформатувати її для того, щоб забезпечити подальшу коректну роботу. При необхідності зберегти дані зі смартфона, слід зробити резервне копіювання або скинути дані на Google Диск.

Як скинути iPhone до заводських налаштувань

 • В «Налаштуваннях» тапнуть «Основні», а потім «Скидання».
 • Клацнути по «Стерти контент і налаштування».
 • Для підтвердження ввести пароль гаджета або від Apple ID.

Як скинути Андроїд до заводських налаштувань

 • Відкрити параметри.
 • Відшукати «Загальні налаштування».
 • Клацнути по «Скидання».
 • Тапнуть «Скидання даних».
 • Після цього «Видалити Усе".

Можливо, після скидання налаштувань телефон увімкнеться.

Про всяк випадок: Як відновити дані з флешки: 5 кращих програм

Дістати сім-карту і карту пам'яті

Може бути барахлить знімний накопичувач. Потрібно дістати карту пам'яті і включити пристрій. Якщо включиться – встановлюємо інший носій з відповідними характеристиками (вони вказані в інструкції смартфона). При покупці не забувайте враховувати, яку максимальну кількість пам'яті підтримує гаджет. Те ж саме потрібно зробити з сімки.

Підключити до комп'ютера

Слід спробувати включити телефон кнопочкой збоку. Знадобиться USB, який ви під'єднали до ПК.

 подключаем телефон к компьютеру

Можна перевірити чи працює клавіша для увімкнення в такий спосіб:

 1. Затиснути кнопочку зменшення гучності і Home.
 2. Приєднати USB, дочекатися появи застережливого меню і натиснути кнопку зменшення гучності. Якщо пощастить, гаджет включиться. Якщо немає, швидше за все його доведеться нести в ремонт.

Перевірити, чи не потрапила рідина

Телефон, моментально витягнутий з води, все одно вважається втопленим. Дізнатися, чи брав він водні процедури, можна по слідах окислення, що утворюється в кутах контактів батарейки. Іноді, навіть декількох секунд вистачає для того, щоб вода потрапила на плату і замкнула контакти.

 неповрежденный слот телефона

У лотку для сімки або ж SD-карти є смужка LDI (індикатор пошкодження рідиною), яка змінює колір, коли пристрій потрапляє в воду і т. Д. Якщо підозрюєте, що пристрій пошкоджений рідиною, можна легко отримати доступ до LDI, виконавши такі дії:

 • Висунути тримач для карти

Потрібно вимкнути гаджет і вставити інструмент для виштовхування в отвір поряд з роз'ємом для SIM/MicroSD. Таким чином виштовхне його.

 • Оглянути роз'єм карти

Посвітити ліхтариком в слот для SIM/MicroSD. Якщо на пристрій впливала волога, індикатор LDI буде рожевий, пурпурний або червоний. В цьому випадку будуть потрібні послуги сервісного центру.

Якщо пристрій не ушкодилося водою, індикатор буде повністю білий або білий з рожевими; пурпуровими хрестиками.

Корисна інформація: Як захистити телефон: 7 функцій і ПО для захисту смартфона

Перевірити, щоб телефон НЕ перегрівся і не переохолодився

Щоб мінімізувати ризики серйозних пошкоджень, пристрій має відігрітися або охолодитися перед тим, як поставити його на зарядку.

Рада: намагайтеся не допускати різких температурних перепадів, не дивлячись на те, що виробники заявляють про досить великому діапазоні допустимих температурних значень.

Звернутися в сервісний центр

Якщо телефон все одно не включається, не поспішайте міняти його на інший. Підіть в сервіс по ремонту техніки, а вже після діагностики і оголошеного чека, вирішите, що доцільніше – ремонт або покупка іншого гаджета.

Рада: не користуйтеся послугами «самоделкиних», які тільки посилять проблему.

У статті висвітлили тільки ті проблеми, які можна усунути самостійно. Але не забувайте про інші види пошкоджень, які можуть стати причиною смерті смартфона або обернутися дорогим ремонтом. Некоректне функціонування, постійні «капризи» і вимикання в невідповідний момент можуть бути побічним ефектом від неліцензійних програм, яке разом з задоволенням подарує віруси.

У таблиці відображені поширені проблеми і способи їх усунення:

Проблема
Сервісний центр Самостійно
Пошкоджено батарея Купити і встановити в спеціалізованому сервісі Купити через інтернет
Не работает зарядний пристрій Можна спробувати полагодити, якщо не буде в збиток Замовити онлайн
Механічні пошкодження Тільки ремонт Не варто без певних навичок
Не включається після оновлення ПЗ Платна послуга Можна спробувати самостійно
Потрапила вода Як можна швидше відправити в сервісний центр, там поміняють пошкоджені деталі Не варто, тому що можна пошкодити плату
Не работает кнопочка для увімкнення Послуга по її заміні або ремонті контактів досить недорога . Чи не потрібно
Сміливо можна везти в сервіс

Сподіваємося, що ви не дочитали цю статтю до цього пункту, оскільки врятували смартфон, а це означає, повернулися до звичного способу життя!

В тему: Як знайти втрачений телефон: 3 підказки, що на вагу золота

Коментарі
Залиште коментар
Категорії