Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акції
  • Магазини
  • Оплата і доставка
  • Що з моїм замовленням?
  • MOYO обмін
  • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик

Як перемикатися між робочими столами: 2 простих і елегантних способа

Дата публікації: 25.05.2021 10:40
Дата оновлення: 25.05.2021 10:40

Використання в одному сеансі декількох РС – функціонал, який майкрософтовци запозичили у інших операційних систем. У Лінукс і епловской ОС він прижився давним-давно. Оскільки Microsoft йде по шляху ускладнення своїх операційних систем, поява нового функціоналу свого часу особливо нікого не здивувало.

Навіщо використовувати кілька робочих столів в Windows?

Одна можливість – гуд, а дві – ще краще. Цей принцип в сфері програмного забезпечення працює на ура. Два, і більш робочих столу на одному моніторі в Windows 10 це можливість тримати кілька вкладок відкритими на кожному з них, створювати окремі оточення, заточені під свої завдання, і комбінаціями клавіш міняти фокус. Наприклад, на одному РС весь екран ділять дві розгорнуті папки, на другому – відкриті Word і Excel, на третьому – програма з інтерфейсом, забезпечує обмін текстовими повідомленнями.

Как переключаться между рабочими столами мышкой и клавиатурой

Принципово нових можливостей віртуальні РС не забезпечують, але дозволяють фанатам багатозадачності розподіляти свої справи на кілька екранів одного монітора, групувати програми. Ще одна корисність – приховування дуркування від начальства: зайшов бос в кабінет – швидко поміняли картинку на екрані на відповідну посадовими обов'язками, і можна не побоюватися претензій керівництва.

Позбавляємося від докучливих апдейтів: Як відключити оновлення windows 10: 5 цілеспрямованих «треба»

Як створити новий робочий стіл мишеням або клавой

Створити віртуальний робочий стіл в будь-який Windows 10 так само просто, як створити новий лист в Excel. Насамперед потрібно запустити «Подання Завдань». Це Можна зробити за допомогою кнопочки на панелі завдань, представляє собою скомпоновані 3 ВІКОНЦЯ з виділеним великим центральним. Якщо Піктограммка десь ховається, необхідно клацнути правою по нижній панелі і в меню, що розкрилося вибрати пункт «Показати кнопку ПЗ».

windows 10 переключение рабочих столов

Намалювати піктограммка? Шикарно! Кількома по ній, а потім в правому куті екрану вибираємо створити РС. Замість запуску «Уявлення завдань» за допомогою мишки можна використовувати Win + Tab. є віртуальних РС? Та хоч з десяток. Потрібно тільки не забувати, що кожна запущена програма резервує частину оперативки. Ще один спосіб створити ВРС – натиснути + Ctrl + D.

 2 способа как создать новый рабочий стол

Як управляти чужим ПК: Як налаштувати віддалений доступ до комп'ютера в Windows 10, або 4 пункту до розгляду

Перемикання робочих столів в Windows 10

Припустимо, створили кілька ВРС. Наступний питання, який приходить в голову, про навігацію між ними. Перемикатися між новоствореного робочими столами можна як мишкою, так і клавой:

  • Кількома ПЗ, вибираємо ВРС.
  • Натискаємо Ctrl + Win +/⇾.

У лептопах, що підтримують мультижести, можна управляти ВРС, віддаючи команди кількома пальцями. Наприклад, 3 пальця вгору запускають ПЗ. Щоб ознайомиться з усіма мультижести, потрібно відкрити «Сенсорну панель». Цей інтерфейс розташований в «пристрій».

Між ВРС можна перетягувати відкриті додатки, використовуючи, знову ж таки, клаву або Мишку. Крім ТОГО, ВРС закривається в пару кліків або НАТИСКАННЯМWin + Ctrl + F4. При цьому відкриті в ньому пріложухі автоматично переміщаються в актуальне робочий простір.

Налаштування відображення ВРС можна змінювати в меню «Багатозадачність», розташованому в «Системі».

как создать новый рабочий стол

З музикою веселіше: Як правильно підключити акустичну систему: 4 способи + настройка в Windows

Недоліки декількох робочих столів

Розробники Вінди поки не змогли довести до ідеалу функціонал ВРС. Серйозний недолік Windows 10 – неможливість перемикання робочих столів в довільному порядку з клавіатури. Проблема в тому, що їх не можна перейменовувати. Крім того:

1. Чи не реалізована ПІДТРИМКА 2моніторів
вийде на 2 дисплеях відкрити різні РС.

2. Робочі столи не настроюються
однаковий фон, тотожний набір іконок, ідентична заставка.

3. При виключенні компа ВРС не зберігаються
включенні ПК користувач бачить один-єдиний початковий РС.

Не можна сказати, що недоліки зводять нанівець саму ідею використання декількох РС. Актуальність ВРС підтверджує затребуваність утиліт з аналогічним функціоналом, давно і успішно працюють під Windows 7. Приклад – майкрософтовського Desktops. У «Десятці» ВРС вбудовані в систему, що є однозначним плюсом поряд з іншими функціональними перевагами нової Вінди. Ось лише деякі з них:

«Сімка» «Десятка»
ВРС - +
Інтеграція з XBox - +
Сінхранізація зі смартфонами і планшетами - +

ВРС – актуальне рішення для користувачів, які на повну використовують багатозадачність системи. Тим же, хто звик працювати в 2-3 програмах, які не запускаючи інших пріложух, цей функціонал навряд чи знадобиться.

Без блютуза – нікуди: Як включити Bluetooth на ноутбуці: Лайфхак по 3 останнім ОС Windows

Коментарі
Залиште коментар
Категорії