Киев
Сердце всей Украины!
0 800 507 800
  • Блог
  • Акции
  • Магазины
  • Оплата и доставка
  • Что с моим заказом?
  • MOYO обмен
  • Сбор средств для ВСУ
Рус Укр
Каталог товаров
Сравнение
Желания
Корзина

MOYO тепер і в Броварах

Дата публикации: 03.08.2022 17:50
Дата обновления: 03.08.2022 17:50

Ми відкрили магазин у Броварах — це вже другий наш магазин на Київщині і 51-ий в мережі MOYO!

Тут, на території нового ЖК “Крона Парк”, відкрив двері просторий магазин площею 120 кв.м. зі зручним зонуванням та широким асортиментом. Найпопулярніші категорії товарів — це традиційно смартфони, ноутбуки, планшети, дрібна побутова техніка, яка допомагає вимушеним переселенцям в облаштуванні нового побуту, а також електроінструменти. До речі, першими покупками в день відкриття магазину були саме електроінструменти: шуруповерт, шліфмашина та ящик для інструментів. І це зрозуміло: адже довкола багато нових квартир.

Також в асортименті магазину MOYO в Броварах представлений посуд — ми активно розвиваємо цю категорію і вже зараз пропонуємо великий вибір посуду для приготування їжі, серверування столу та аксесуарів для кухні.

Нагадаємо, в магазині можна отримати всі стандартні послуги MOYO: забрати замовлення з сайту moyo.ua, здійснити обмін старої техніки на нову за програмою Trade-in, отримати професійну консультацію про будь-які товари з асортименту, придбати підписку на стрімінгові сервіси MEGOGO та Sweet.tv, здати техніку на гарантійний або комерційний ремонт, здійснити екстразаміну, screen service (поклейку захисної плівки та заміну розбитого екрану або корпусу), налаштування планшету, смартфону (перенести контакти та налаштування, адаптувати SIM-картку), телевізору та ноутбуку, встановлення ОС на ноутбук з DOS. 

Чекаємо вас у MOYO в Броварах за адресою: вул. В'ячеслава Чорновола, 15. (10:00 - 20:00)

 

Комментарии
Оставьте комментарий