Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
PocketBook
Останні статті про бренд PocketBook
PocketBook – інновації та комфорт у світі електронних книг
Виробник електронних книг PocketBook на ринку продукції з 2007 року. Він привернув увагу користувачів, які читають, якісними та функціональними рідерами, представленими в широкому асортименті.
Брендові моделі E-Book підтримують різні текстові формати. У гаджетів екран, що імітує справжній папір. Він комфортний для читання, від нього не втомлюються очі. Завдяки зручній навігації, власники пристрою швидко знаходять і відкривають потрібну книгу з бібліотеки. Компанія оснащує свої моделі елементами, що розширюють функціонал: підсвічуванням екрана, слотами для пам'яті, Wi-Fi й вбудованою операційною системою Android. Брендові рідери пропонують зручність, функціональність і комфорт при читанні електронних книг.
Історія успіху бренду PocketBook з хронологією
Компанія PocketBook зареєстрована в Києві 2007 року. Її творці вирішили запропонувати ринку інноваційний пристрій для читання з розширеними функціями та зручним користувацьким інтерфейсом. У 2008 році вони випустили перший електронний рідер PocketBook 301. Користувачів зацікавили якісне апаратне забезпечення, можливості гаджета, його ергономічний дизайн і привабливий вигляд. Партію пристроїв швидко розхапали. Керівництво компанії замислилося над новими цілями та почало працювати над оновленнями прошивки.
У 2009 році виробника гаджетів запросили до Берліна для участі в міжнародній виставці IFA. На цьому заході про бренд дізнався світовий простір, що розширило географію продажів.
У 2010 році вийшла 360 модель, вироблена на заводах Netronix Inc. Вона стала найбільш продаваною 5-дюймовою електронною книгою. Пристрій оснастили гіроскопом, який автоматично перемикає орієнтацію екрана залежно від положення гаджета.
У 2011 році головний офіс було перенесено до Швейцарії. Компанія одразу випустила 603 6-дюймову електронну книгу з Bluetooth, Wi-Fi та 3G. Вона інтегрувалася зі смартфонами й вирізнялася високою якістю збірки коштом удосконалення на потужностях Foxconn Electronics. Трохи пізніше світ побачив 9,7 дюймову електронну книгу з винятковим набором бездротових технологій. Модель стала однією з перших E-Book для вирішення професійних завдань на великому екрані.
У 2012 році вийшла Color Lux з кольоровим дисплеєм E-Ink Triton 2. Він відрізнявся роздільною здатністю 800х600, освітленням 125 пікселів на дюйм і підтримкою 4096 відтінків кольорів. Пристрій оснастили сенсорним управлінням і вбудованою панеллю, що поліпшує видимість тексту при слабкому освітленні.
640 модель Aqua стала першою електронною книгою, захищеною від води й пилу за стандартом IP57. Презентація пристрою відбулася у 2014 році в рамках книжкового форуму Salon Du Livre в Парижі, після чого стартували продажі.
У 2014 році вийшла електронна книга з фотокамерою, яка поверталася, сканувала, розпізнавала текст і переводила його в цифровий формат. Вона зчитувала BAR і QR-коди.
У 2017 році світ побачив 641 Aqua 2 – вдосконалений варіант моделі 640 Aqua. У неї підсвічування, сучасний екран E-Ink Carta, покращений акумулятор і збільшений обсяг пам'яті до 8 Гб. Пристрій захищений від води та пилу, відповідає стандарту IP57.
У 2018 році вийшов 740 рейдер, оснащений 2-ядерним процесором, що збільшило швидкість роботи пристрою вдвічі. У нього великий 7,8-дюймовий екран і регульована колірна температура.
2019 рік став насиченим з випуску інноваційних моделей. Вийшов 632 Aqua з 6-дюймовим екраном з вологозахистом на 2-ядерному чипі, що збільшує швидкість роботи. Користувачі отримали можливість оцінити вдосконалену модель 740 Pro з аудіовиходом для підключення навушників або колонки через Bluetooth.
Серед споживачів наробив галасу E-Book X варіації з 10,3-дюймовим дисплеєм — Carta Mobius із захисною пластиковою підкладкою і корпусом з магнієво-алюмінієвого сплаву. Рідер підтримує аудіо формат, оснащений 32 Гб вбудованої пам'яті та роз'ємом USB Type-C.
У 2020-х роках PocketBook приділяє увагу поліпшенню функціональності своїх пристроїв. Вони націлилися на людей, які використовують E-Book для навчання, роботи та творчості. Серед нових розробок – підтримка аудіоформатів, поліпшення передачі кольору. Вийшли нові пристрої з адаптивною панеллю, що дає змогу читати в будь-яких умовах освітлення.
PocketBook 633 Color з 6-дюймовим кольоровим дисплеєм E-Ink Kaleido, здатний відображати 4096 відтінків кольорів, випущений 2020 року. Його купують для читання коміксів, дитячої літератури та підручників. У моделі вбудовані аудіо виходи й можливість підключення Bluetooth-навушників.
У 2021 році з'явилася ще одна колірна модель 740 Color із 7,8-дюймовим кольоровим дисплеєм E-Ink Kaleido, з аудіовходом, USB Type-C, але без вологозахисту. Практично в цей самий час на ринку з'явився 970 9,7-дюймовий рідер з металевою фронтальною панеллю, інтерфейсом USB Type-C і двомісячною автономністю.
У PocketBook власна екосистема. В її рамках розроблено Cloud сервіс для синхронізації E-Book з іншими пристроями та збереження книг у хмарі. В історії компанії співпраця з великими світовими видавництвами. Інтеграція з цифровими бібліотеками дає змогу розширити доступ до книг, статей і навчальних матеріалів.
Продукція PocketBook
У лінійці продукції PocketBook різні гаджети з безліччю позитивних відгуків. У продажу моделі, що представляють категорії:
- Era – з дисплеєм E-Ink і потужним процесором, що забезпечує швидке перегортання сторінок і плавну роботу інтерфейсу;
- InkPad4 – з дисплеєм діагоналлю 7,8 дюйма, придатним для книжок з великим шрифтом, підтримкою аудіоформату і Bluetooth;
- Basic Lux 4 – компактна модель із базовим набором функцій, з екраном, що має HD роздільну здатність. Він чітко відображає тексти;
- Verse – компактний, підтримує різні текстові формати, з тривалою автономною роботою;
- Verse Pro – покращена версія Verse, що підтримує аудіоформат;
- InkPad Color 3 – з точною передачею кольору і зручним інтерфейсом, підходить для читання коміксів, журналів і наукових матеріалів;
- Verse Color – з хорошою автономністю;
- Era Color – з високою продуктивністю, з кольоровим екраном з високою роздільною здатністю, підтримкою різних форматів, з можливістю під'єднання навушників через блютуз;
- InkPad Eo – інноваційна модель на Андроїді, з вбудованою камерою.
Країна виробник PocketBook – Китай. На заводах організовано масове виробництво, що дає змогу встановлювати на продукцію конкурентоспроможну ціну.
Переваги PocketBook
Якість продукції – пріоритет ПокетБук. В її виробництві використовуються сертифіковані матеріали та компоненти. Інженери компанії тестують гаджети перед випуском у продаж, і на всіх етапах виробництва: від проєктування до складання. На ринок надходять електронні книги з істотними перевагами:
- Підтримка різних форматів – PDF, EPUB, MOBI, FB2, DOC, DOCX, зображення та аудіофайли.
- Екран E-Ink – знижує навантаження на очі коштом візуального відображення вмісту як у паперовій книзі.
- Енергоефективність гаджетів – забезпечує автономну роботу протягом декількох тижнів.
- Можливість налаштування режиму читання – регулювання яскравості, контрастності, зміна шрифтів і розміру тексту, підтримка нічного режиму.
- Вбудовані словники та перекладачі – для кращого розуміння контенту.
- Компактність і невелика вага – пристрій не займає багато місця в сумці та зручний для читання в транспорті.
- Синхронізація книг і закладок через хмарні сервіси – для забезпечення доступу до бібліотек з різних пристроїв.
- Підтримка бездротових технологій.
У брендових E-Book зручний інтерфейс та інтуїтивно зрозуміле управління. Усі моделі з лінійки підходять для користувачів з будь-яким досвідом роботи з електронними пристроями. Їх вигідно купувати в інтернет-магазині MOYO. У каталозі моделі з екраном, виконаним за технологією електронного паперу. Під гаджет пропонуються чохли в різних дизайнах і колірних рішеннях.
Брал цветной, потому что еще читаю документы в пдф, а там схемки и диаграммки. Слышал, что батарея держит 15 часов работы, но у меня за 15 или 20 часов работы упал заряд процентов на 20. Цвета конечно не такие, как на планшете, и из-за разрешения цветного экрана не всегда выходит рассмотреть детали цветных изображений, но вообще свою функцию выполняет. Еще из недостатков – некий интерфейс, но можно пережить.