Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 476041

Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G

Товар закінчився

23 699 грн
У обране
 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото

Натисніть, аби збільшити

 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото

Натисніть, аби збільшити

Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G
Можливо, вас зацікавить

Характеристики Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G

Основні характеристики
Слотів для дисків 4
Бездротові інтерфейси Ethernet 10/100 / 1000Мбіт / с
Гарантія, міс. 36
АртикулTS-453D-4G
Штрихкод4713213517024

Інструкції Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G

Відгуки та питання Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G

Відгуки  0
Питання 0
Будьте першим, хто напише відгук
Будьте першим, хто задасть питання

Опис Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G

TS-453D

Поширення пристроїв нового стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) вимагає високої пропускної здатності для дротових і бездротових мережевих підключень.

Мережевий накопичувач TS-453D оснащений чотирьохядерним процесором Intel® Celeron® J4125 з частотою 2,0 ГГц, а також двома портами 2,5 Гбіт/с RJ45 зі швидкістю передачі даних в 2,5 рази вище, ніж у Gigabit Ethernet, що дозволяє використовувати NAS як сховище не тільки резервних копій і медіатеки, а й колекції ігор. Швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с досягається при налаштуванні транкинга двох вбудованих портів. Завдяки PCIe-слоту можливості пристрою можуть бути розширені за допомогою додаткових карт. Відеовихід 4K HDMI і транскодирование контенту в режимі реального часу допомагають TS-453D працювати в якості домашнього медіацентру.

 • Порти 2,5 Гбіт/c підвищують швидкість доступу до даними без серйозного перестроювання мережевої інфраструктури.
 • В слот PCIe підключаються карти QM2, бездротові мережеві адаптери, мережеві карти 5 Гбіт/с.
 • Інтегрований графічний процесор дозволяє відтворювати, транскодіровать і переглядати відео до 4K безпосередньо з пристрою на ТБ або моніторах.
 • HBS забезпечує повне резервне копіювання і відновлення даних; QuDedup дедупліцірует дані в джерелі, щоб зменшити використання дискового простору, смуги пропускання і час резервного копіювання.
 • Миттєві знімки стану системи і даних, дозволяють захистити дані від ненавмисного пошкодження і швидко відновити в разі вірусних атак.
 • Установка повноцінних віртуальних машин через Virtualization Station або в контейнерах LXC/Docker. Сертифіковане для роботи в складі платформ VMware, Citrix і Microsoft Hyper-V.

Оновлення свій NAS для мереж 2,5 Гбіт/c

TS-453D оснащений двома мережевими портами 2,5 Гбіт/c RJ45, до яких підключаються існуючі кабелі CAT5e, при цьому швидкість мережі підвищується з 1 Гбіт/с до 2,5 Гбіт/с. Порти також підтримують транкінг для підвищення швидкості передачі даних до 5 Гбіт/с. За допомогою адаптера QNAP N-BASET/Multi-Gig USB 3.2 Gen 1 – 5GbE (назва моделі QNA-UC5G1T) або карт розширення PCIe 5 GbE (назва моделі QXG-5G1T-111C) можна підключити ноутбук або настільний комп'ютер до мереж 2,5 Гбіт/c спільно з TS-453D.

 • Віртуалізація
 • Задовольняє ресурсоємним додатків, таким як віртуальні машини і контейнери.
 • Відео трансляція
 • Збільшує швидкість передачі для більш плавного відображення відео 4K.
 • Зберігання ігр
 • Підключайте блокові томи iSCSI LUN до комп'ютера, щоб зберігати величезні колекції ігор.

Можливості розширення через слот PCIe

TS-453D має один слот PCIe 2.0, куди встановлюються різні карти розширення.

 • Бездротовий адаптер
 • Перетворіть свій NAS в бездротову точку доступу або базову станцію, встановивши бездротової адаптер QNAP QWA-AC2600 і додаток WirelessAP Station.
 • Мережеві карти 5GbE/10GbE
 • Мережеві карти 5 і 10 Гбіт/c переключать NAS на новий рівень доступу до даних.
 • Карти QM2 M.2 SSD/10GbE
 • Організуйте кешування на M.2 SSD або підключення 10 Гбіт/c (10GBASE-T) для оптимізації продуктивності і пропускної здатності.
 • Бездротовий адаптер Wi-Fi 6
 • Встановіть бездротової адаптер Wi-Fi 6 802.11AX (на базі Intel® AX200) для створення єдиної мережевої середовища Wi-Fi 6.

SSD-кешування і автоматичне багаторівневе зберігання (auto-tiering)

У той час як ціни на твердотільні накопичувачі продовжують падати, а їх ємність і продуктивність продовжують рости, використання таких SSD в NAS дає додаткові переваги. TS-453D підтримує безліч функцій роботи з SSD, які значно збільшують продуктивність обробки і доступу до даних.

4K HDMI і транскодирование відео в реальному часі

TS-453D оснащений портом HDMI 2.0, який підтримує виведення зображення з роздільною здатністю до 4K (4096 x 2160) і частотою 60 Гц, щоб безпосередньо переглядати мультимедійний контент, що зберігається на мережевому накопичувачі. Підтримка високоякісного транскодування відео 4K допомагає перетворювати відео в універсальні формати файлів, які можна коректно відтворювати на декількох пристроях. TS-453D також може передавати відео через DLNA®, Chromecast і інших мережевих протоколів для розширення спектра можливостей відтворення.

Примітка. Апаратна архітектура TS-453D забезпечує апаратне декодування, кодування і транскодирование. Однак якість відтворення може варіюватися в залежності від таких факторів, як програмне забезпечення для відтворення, формати файлів, використання системи та доступна пропускна здатність мережі.

Побудуйте Plex Media Server

Встановіть сервер Plex® з центру додатків, його настройка займе всього кілька хвилин. Ця програма включає широкі можливості для каталогізації та передачі мультимедійних файлів з мережевого накопичувача на мобільні гаджети та пристрої потокової передачі мультимедіа, в тому числі DLNA®, Roku®, Amazon Fire TV® і Google Chromecast ™.

Просте і безпечне керування файлами

Додаток File Station всередині веб-інтерфейсу операційної системи QTS надає централізований доступ до файлів, що зберігаються на вашому TS-453D і в хмарі. Завантажуйте файли, проведіть між папками, перейменовуйте або видаляйте їх і налаштовуйте права доступу для запобігання несанкціонованому доступу. За допомогою Microsoft Office Online безпосередньо відкривайте і редагуйте документи Microsoft Office, що зберігаються на TS-453D, без необхідності завантаження на локальний пристрій.

Багаторівневе резервне копіювання, доступ і синхронізація файлів

TS-453D підтримує загальні протоколи обміну файлами SMB/CIFS, AFP і NFS для пристроїв Windows®, Mac® і Linux®/UNIX®. У поєднанні з утилітою Qsync (перетворює QNAP NAS в захищений високопродуктивний центр обробки даних для синхронізації файлів) будь долучення в мережевий накопичувач, стає доступним для всіх пов'язаних пристроїв, таких як комп'ютери, ноутбуки і мобільні пристрої. HBS (програма для резервного копіювання вбудована в операційну систему QTS) виконає резервне копіювання і синхронізацію даних між TS-453D і іншим сховищем QNAP, віддаленим сервером або хмарним сховищем для аварійного відновлення. Вбудована технологія QuDedup значно підвищує ефективність і ступінь використання дискового простору в разі зберігання кількох версій даних за рахунок дедуплікаціі даних резервного копіювання. Встановіть QuDedup Extract Tool на свій комп'ютер і відновите дедупліцірованние файли до їх початкового стану.

Захистіть важливі дані за допомогою миттєвих знімків

Миттєві знімки записують стан системи в будь-який час. Якщо виникає непередбачена ситуація, то можна повернутися до попереднього станом даних, записаному раніше в миттєвий знімок (снапшот). Диспетчер зберігання пропонує простий у використанні інструмент створення снапшотов, де можна виконувати резервне копіювання і відновлення дискових томів і LUN в будь-який момент часу, щоб запобігти втраті даних.

Рішення для відеоспостереження нового покоління

QVR Pro створює виділене, незалежне простір для зберігання даних відеоспостереження на TS-453D і використовує переваги масштабованості і керованості сховища QTS. Рішення значно спрощує керування камерами, виділення місця для зберігання записів, перегляд картинки в реальному часі і відтворення архіву, а мобільний додаток QVR Pro Client забезпечує універсальний моніторинг каналів спостереження.

NAS як платформа для декількох ОС

Virtualization Station і Container Station надають комплексні рішення для створення віртуалізованих середовищ.

Virtualization Station

Станція віртуалізації є вбудований гипервизор зі зручною панеллю інструментів для запуску і обслуговування декількох віртуальних машин Windows®, Linux®, UNIX® І Android ™ безпосередньо на TS-453D. Можна імпортувати і експортувати віртуальні машини, робити моментальні знімки і відслідковувати роботу користувачів. Для доступу до робочих столів через браузер підтримується Virtual Network Computing (VNC).

Container Station

Container Station об'єднує технології полегшеної віртуалізації LXC і Docker®. Завантажуйте програми з вбудованого Docker Hub®, щоб легко імпортувати або експортувати контейнерні додатки і управляти ними.

 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото
Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G
 • Все про товар
 • Характеристики
 • Опис
 • Відгуки
 • Фото
 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото1
 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото2
 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото3
 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото4
 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото5
 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото6
 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото7
 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото8
 Мережеве сховище QNAP TS-453D-4G фото9